Имате ли още стационарен телефон в къщи?

  • 12 948
  • 228
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 354
Имам все още, ползвам го доста често.Водя дълги разговори......с приятелки  Laughing

# 76
# 77
  • Мнения: 4 116
Скоро няма да имам  Mr. Green Ползвах го години наред за разговори с майка ми и аз плащах по 40-50 на месец, и тя толкова. Края на миналато година  минах на такса към Глобул, на такса съм и към Мтел, говоря на ниски цени с всичките си приятели и със семейството. По БТК няма с кой да говоря, но се оказа, че не можем и да го  изключим, тъй като титуляра е починал преди 7 години и има доста разправии и такси по прехвърлянето на наше име. Затова сега изчаквам да го спрат за неплетени сметки, натрупани такси за 3-4 месеца. После ще си пратят фирма, която събира задълженията, ще си платим и сбогом бтк.
За януари ми бяха написали в сметката разговори към номера на майка ми, но със софийски код, което ме изуми. Тогава нито бях звънила на някого, още повече номера на майка ми, повторен 20 пъти, с друг код. Оттогава се ядосах и реших със сигурност, че не искам бтк у дома си. Измамници.

# 78
# 79
  • Мнения: 282
Доскоро имах заради баба ми, да може да си говори с приятелките, откакто тя почина го спрях, по-точно спряха го за неплатени сметки, защото се водеше на баба ми и искаха свидетелство за наследници, за да го прехвърлели на мое име и тогава да го спрат.
Е, трябваше да им отделя поне два дни да набавя нужните документи, да плащам излишни такси и да се разправям с тях.   
 Затова просто спрях да говоря по стационарния и не плащах месечната такса.
Като се натрупаха за сто лева сметки сами си го спряха. Mr. Green
Не ми липсва, ползвам си мобилния и си ми е добре. Peace

# 80
  • Мнения: 4 555
Живеем в новопостроена кооперация и по начало си нямаше телефон. Не ни е и минавало през ум да си изкарваме. Ние и мобилните почти не ги използваме, какво остава за стационарен.

# 81
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Имам, но не го ползвам. Колкото пъти са ми звъняли по него, толкова е било от разни досади, които все искат нещо. Ще го изключвам скоро. Напълно излишен ми е. Интернета ми е към Мегалан, много съм доволна и няма да ги сменям, така че стационарния телефон ми е напълно излишен.

# 82
  • Мнения: 4 380
Потресена съм, че някой прави аналогия между стационарен и мобилен и дори замества стационарния от мобилен. Shocked

Мога въпреки че трудно без мобилен, но без стационарен не мога. Без телефонния секретар и факса също не мога. Не мога да си позволя да плащам луди пари за мобилен когато от стационарния мога да говоря с часове на ден и безплатно. На практика мобилния го ползвам само за екстрени случаи.

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Потресена съм, че някой прави аналогия между стационарен и мобилен и дори замества стационарния от мобилен. Shocked

Мога въпреки че трудно без мобилен, но без стационарен не мога. Без телефонния секретар и факса също не мога. Не мога да си позволя да плащам луди пари за мобилен когато от стационарния мога да говоря с часове на ден и безплатно. На практика мобилния го ползвам само за екстрени случаи.
Ти сигурно не живееш в България, защото тук безплатни разговори за часове наред към БТК няма, но има към мобилните оператори. Какви са тези луди пари, като таксата ми на мобилния е по-малка от тази на стационарния, разговорите - също.

# 84
  • Мнения: 514
Не ,не ми трябва! Whistling Whistling Whistling Whistling

# 85
  • Мнения: 4 380
Потресена съм, че някой прави аналогия между стационарен и мобилен и дори замества стационарния от мобилен. Shocked

Мога въпреки че трудно без мобилен, но без стационарен не мога. Без телефонния секретар и факса също не мога. Не мога да си позволя да плащам луди пари за мобилен когато от стационарния мога да говоря с часове на ден и безплатно. На практика мобилния го ползвам само за екстрени случаи.
Ти сигурно не живееш в България, защото тук безплатни разговори за часове наред към БТК няма, но има към мобилните оператори. Какви са тези луди пари, като таксата ми на мобилния е по-малка от тази на стационарния, разговорите - също.

Как така няма? Вътреградските разговори към БТК платени ли са? Shocked От кога това? Егатисиму! ooooh!

Да, не съм в България. Безплатни са ми разговорите на мобилния само вечер и през уикенда. Sick И входящите ми също са платени, така че номера си не давам без сериозен повод. Crossing Arms

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това говорене часове наред беше много отдавна. Сега е на импулси, вече на минути, като на минута кихаш около 13ст. Вечер и по празници не отчита минути, но първоначалната ти я хваща.
И още едно предимство да нямаш БТК у дома - мошениците звънят само на стационарни.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 490
xenia, на месец плащам 18-20 лева от които само минута или две са разговори.Другото е такси и аз се чудя защо още го държа.Май заради майка ми и баща ми ,на които им е по-евтино да ми се обаждат на него.Но те имат отстъпка и плащат само 1.50 заради инвалидност I група.

# 88
  • Мнения: 2 407
Не ,при скаип и гсми ми е излишен.

# 89
  • Мнения: 1 058
Имам даже два, но не ги използвам. Единия е към интернета и е в пакет. Нямам определена такса. Другия е към БТК. Майка ми държи да съществува.

Общи условия

Активация на акаунт