Хайде РИБАРКИ, стягайте такъмите!

  • 28 036
  • 212
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 222
Добро утро и честит празник на всички, имащи повод днес!

Апетитко, веднага отговарям. Това е малко язовирче, което "открихме" наскоро. Намира се между Хасково и Кърджали, билет не търсят, защото е частно (плащаш си улова).  Wink

# 166
  • Мнения: 3 835
Колежки, видяхте ли тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392130.0 ? Има доста заразени с нашата краста.  Laughing

Сега вече, да! Естествено, споделих възгледите си! Mr. Green Hug

Ох, ама тотално изкукуригах вече, щях да забравя да кажа, че ходихме на риба през празниците, на едно специално място в Родопите, където си ходиме редовно. Хванахме шарани, ама специално нашите ги пуснахме всичките, бяха около 1.700кг. някъде. Брат ми уж бил хванал по-големи, та затова пускахме нашите да пораснат. Laughing Ама тия големите не им видяхме очите, карай. Sunglasses

# 167
  • Мнения: 320
Здравейте рибарки  Hug!
Отдавна не съм се включвала, но доскоро бяхме замразили риболова! Почивните дни и хубавото време, обаче ни подтикнаха да открием риболовния сезон. Предоставям веднага и снимков материал: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374097&pid=12077898
и обещавам вече да се включвам редовно. Слънчев и усмихнат ден!

# 168
  • Мнения: 2 425
Фуби, колко други луди има като нас  Mr. Green hahaha
Тео, малки, големи, да беше ги снимала поне де  Laughing, да измием очите  Joy Пък ако видите големите, пускай ги и тук и ние да ги видим  Wink
dona_korleone, браво на вас  Hug. Големи риби сте хванали  Laughing. Това трябва да е сом нали  newsm78

Аз не мога да се отчета с риба щото не хванахме, но малкия ми каза че ще хване жаба и я хвана. Направо останах ей така  Shocked

# 169
  • Мнения: 320
[dona_korleone, браво на вас  Hug. Големи риби сте хванали  Laughing. Това трябва да е сом нали  newsm78
Да aynur, хванахме 3,4 сомчета (две от тях наистина бяха големички) и половин кофа каракуди. Оказа се добър за риболов ден - за два часа доста рибка наловихме и въпреки виковете и радостта на малката късметът беше с нас. Мнооого е хубава жабката на баткото  Joy. Това е късметът си е късмет.

# 170
  • Мнения: 3 835
Здравейте рибарки  Hug!
Отдавна не съм се включвала, но доскоро бяхме замразили риболова! Почивните дни и хубавото време, обаче ни подтикнаха да открием риболовния сезон. Предоставям веднага и снимков материал: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374097&pid=12077898
и обещавам вече да се включвам редовно. Слънчев и усмихнат ден!

Много сериозен снимков материал представяш, къде каза, че сте ги хванали тези сомчета? Направо ви завидяхме! Grinning Hug

# 171
  • Мнения: 320
Много сериозен снимков материал представяш, къде каза, че сте ги хванали тези сомчета? Направо ви завидяхме! Grinning Hug
teo7777, снимковият материал е от рибарника в Негован (това е на 20 минути с кола от София - посока гр.Нови Искър). Много хубаво място, платено е, но поне е сигурно, че улов ще има. Хубава скара правят, кафенца, биричка, безалкохолно, даже и детски кът са започнали да изграждат. На мен ми е много близо, тъй като живея в района и обикновено събота или неделя сме там, цялата фамилия.

# 172
  • Мнения: 3 835
А, да, Негован, знам го, много сме ходили там преди години. Преди време някой пак писа за там, много хубаво звучи. Може в събота или неделя там да отидем.

# 173
  • Мнения: 5 940
Момичета, дайте ми идея за място около София, където е по- полегат брега, за да можем да отидем с дечко.

# 174
  • Мнения: 284
E хубаво, ама как съм могла да не забележа тая темичка до сега  ooooh!
Ние с мъжа сме големи рибарчета . Виждам и че други луди като нас има  Mr. Green

Записвам се да следа темичката много сериозно, че вече чакам да дойде отпуската и да запрашим към Доспат с палатката на гръб.Ей голям кеф.

Успешен улов мацки.

# 175
  • Мнения: 2 425
i.elena, здравей и добре дошла в отбора ни  Hug

Аз пак да кажа, ходихме в неделя на едно язовирче, но  Embarassed само таранки  Blush

# 176
  • Мнения: 284
aynur ,благодаря ти .
На кое язовирче ходи?

На  valerie мога да препоръчам Слаковци .Близо е до Перник, има бунгала и хотел и хич не е лошо

Да попитам по запознатите рибарки
Момичета какво ще кажете за Ивайловград , мъжлето иска да ходи там в началото на другия месец, ама на мен ми се струва че на яз.Кърджали е по добре.Дайте мнение по въпроса.А и двата язовира са малко далечко.

# 177
  • Мнения: 2 425
Ами не е близо до София  Grinning. Това е във Варненска област  Wink.

# 178
  • Мнения: 1 248
Здравейте рибарки, аз влизам редовно да ви чета, но не съм писала, защото не живея в България, иначе тук рибки има, не се оплакваме. Grinning  Ако ви е интересно, ще ви кача снимки.
Но юни месец ще сме си в България и проучвам терена.
Заинтересувахте ме с Негован, но не мога да видя улова на Дона...иска ми парола.
Дона, прати ми паролата на лични, ако не те притеснява, разбира се.  Hug
И малко цени да ми кажете (за Негован), за шаран и сом, за да имам някаква представа. Благодаря ви предварително. Hug

# 179
  • Мнения: 222
Тук съм, колежки!  Hug
За риба не сме ходили от последния път, за който ви писах и много ми липсва.  Cry Ама няма как в момента - все излиза нещо друго за правене през уикенда (а и нали се отработват 2 съботи ...). Пък и не знам кога изобщо пак ще ме огрее, че Бебко вече всеки момент го чакаме и татко му се страхува да не почна да раждам на някой язовир.   Laughing Даже съм купила едно боди с делфинче и едно с рибка - ами, така де - нали и него ще го правим рибар!  Mr. Green

За Негован нищо не мога да споделя - не съм била там. За Ивайловград или Кърджали - и на двете места съм ходила, но "на маса", а не за риба. На Кърджали има доста места, които си заслужава да се видят и да се поразходи човек (ако ще сте за няколко дни), а също и прекрасно ресторантче-понтон с мнооого вкусна риба.  Wink Да не забравяме и манастира на отец Боян Саръев, Главатарци, Утробата, в близост са и Перперикон, и Татул, и много други.  ooooh!, аз пак на туристическа обиколка го избих. Имах предвид, че ако така и така ще ходите по-далеч и то за няколко дни, Кърждали и околностите си заслужават!  Peace

Хайде, надявам се някой скоро да пише и да се включи със снимков мат'риал, та да оплакна малко очите.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт