Music Idol 2 /14/ - рок концерт

  • 19 482
  • 633
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 743
Буги беше ВЕЛИК като каза на Денислав "Аз за пръв път чувам тази песен!"  Joy Laughing Joy

# 526
  • Мнения: 3 861
абе Люси слухови халюцинации ли има
различни песни ли слушахме с нея не знам

и аз това се чудя, въпреки че в залата се чува много по-различно отколкото по ТВ.
Там фалша не се чува почти и това е факт

# 527
  • Мнения: 419
Буги беше ВЕЛИК като каза на Денислав "Аз за пръв път чувам тази песен!"  Joy Laughing Joy
Peace
Като прибавим и култовото денислИв  Joy Joy Joy
става мой фаворит  bowuu

# 528
  • Мнения: 46

Объркал се от Ай Си Кю-то Joy Joy Joy
Милена ме разби.

Милена да не си пийва от чашата на Буги барабата, с това icq направо ме разби  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy

А Денислав май не разбра какво имаше предвид Буги, че  тази песен не я е чувал....

# 529
  • Мнения: X
Кой за кого е от журито, изказаха ли се вече?

# 530
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кой за кого е от журито, изказаха ли се вече?
Фънки върло си подкрепя/толерира Анчето  Crazy

# 531
  • София
  • Мнения: 7 170
Буги беше ВЕЛИК като каза на Денислав "Аз за пръв път чувам тази песен!"  Joy Laughing Joy

 Joy Да, беше толкова естествен .

# 532
  • София
  • Мнения: 6 743
Колкото и да не  сред фаворитите ми Ана, тя тази вечер пя като за последно - най-добре от тримата  Peace
Шанел ми е безлична като присъствие на сцената, а Денисвав не го понасям, та общо взето май ми е все едно кой ще си тръгне  Laughing

# 533
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, толкова я плюха тая Ана, че накрая почна да ми става симпатична Mr. Green

# 534
  • Варна
  • Мнения: 815
Кой за кого е от журито, изказаха ли се вече?
Ами не са казали още. Всъщност, направиха предположения, но ги записаха на листа на Иван и не ги казаха на публиката. Всичките казаха, че точно те трябвало да отидат във войната на гласовете и си бяха прави този  път.

# 535
  • Мнения: 3 861
А Ана според мен пя много по добре от Шанел. Шанел  през цялото време беше ужасно фалшива, направо ме втрещи, Ана също кривеше на моменти, но общо взето се справи

# 536
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Ана пя най-добре. Факт, колкото и да не им се иска на някои. И аз не съм й най-върлата почитателка, ама трябва да сме честни.

# 537
  • София
  • Мнения: 5 795
според мен Денислав ще си тръгне
заслужено

# 538
  • Мнения: 4 303
Абе, толкова я плюха тая Ана, че накрая почна да ми става симпатична Mr. Green
И на мен. Взе да ми става жал за момичето. От друга страна, факт е, че тази вечер пя страхотно. Особено сравнение с Денислав и Шанел.

# 539
  • София
  • Мнения: 4 294
супер Шанел остана

Общи условия

Активация на акаунт