Имате ли проблеми със съседите си...

  • 3 396
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 193
Аз проблеми от този род нямам. За жалост, на нашата съседка не и пречат децата, а всичко около нея  Mr. Green Луда старица  #2gunfire

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Баткото като беше по-малък живеехме на квартира. Съседите отдолу, въпреки че имаха голяма дъщеря все недоволстваха, че много тропал и т.н. Винаги съм се съобразвала с дневната почивка, а вечер той все пак си лягаше по-рано. Но те все бяха недоволни  Close Е, какво да направя. Да го вържа за стола ли?
Сега с малкия сме вече в друго жилище и съседите отдолу са много разбрани.Мъжът като ме види и все ме пита: "Абе какво става, хич не ви чувам да плачете?" А Преси не е от най-мълчаливите.
Относно големия пък съм се извинила предварително, че може да тропа и т.н., но отговорът беше: "Изобщо не се притеснявайте. Нали и ние сме гледали дете!"  Simple Smile
С тези отгоре пък оправия няма, така хич не ме интересува какво ще кажат. Но не са се оплаквали де. А и нека посмеят - редовно пускат прахосмукачка посред нощите или мъжът ремонтира нещо пак по това време. Все мъкнат, влачат мебели, тупа си нещата върху прането ми и все от този род  ooooh!

# 77
  • Мнения: 1 121
Засега не. Но аз живея в къща, така, че съседите едва ли чуват нещо.

# 78
  • Мнения: 4 301
Докато беше бебе не съм имала проблеми, в по-късен етап се появиха.

# 79
  • Мнения: 512
Слава Богу не сме имали проблеми - засега! Не знам как ще е занапред, защото моите кукли стават от диви - по-диви! Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 599
За щастие до сега не са ни правили проблем за малкия.... във входа бяхме ние и още едно дете , което като бебе вдигаше блока във въздуха а след него ние продължихме ... въобще нашите съседи нямат късмет все много ревливи бебета....но до сега никой нищо не е казал даже много им се радват.. въпреки, че вече сме големи и само тичаме и изпускаме играчки..тропаме..

# 81
  • Мнения: 728
До сега никой не ми се е оплаквал. Казват че не го чуват, а той си плаче де, не е да не плаче. Предполагам като порасне вече ще се чуват възгласи. Hug

# 82
  • Мнения: 204
Имахме един съсед, когато каката беше малка, който всеки ден ми казваше как я бил чувал през нощта. Е, това не е радио да го изключиш Simple Smile Като цяло не са ни създавали проблеми, но и двете деца не са били много ревливи.

# 83
  • Мнения: 177
При нас е ужас, понякога от къртене на стени и пробиване с бор машини тук прилича на бойно поле.

# 84
  • Мнения: 1 008
Не! Дори не ми е хрумвало, че някой може да се сърди за подобно нещо.
Peace

# 85
  • Мнения: 660
Ами моя не от ревливите много,вечер спи,рядко плаче и то е благодарение на малоумната ми съседка отгоре която посред нощ,всяка нощ ходи с токовеи блъска и размества мебели и го буди,на няколко пъти да я набия ,но не спира.Скоро обаче ще изяде шамарите ако продължава...Трудно е с незадоволени стари моми да се разправяш,които не знаят какво е да приспиваш бебенце и те да лопат с все сила по нощите.. #2gunfire #Cussing out

# 86
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ние живеем в къща - може да си плаче и крещи на воля, не поставям ограничения! Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 17 594
Не.
Не ми се мисли на какво ще ги направя, ако...

# 88
  • Мнения: 59
На вратата не са идвали, но ВСЕКИ път когато ме видят около блока не пропускат да ми кажат.
От години свирят на пияно, по- точно се учат да свирят. Не ми е и хрумвало да направя забележка. Но след тези коментари, направо побеснявам. Дори пералнята им пречела (макар, че е нова и доста безшумна, а аз не я пускам между 14 и 16 часа)
Хора всякакви.

# 89
  • Мнения: 3 929
Досега не съм имала проблеми с тях, но и детето не е от ревливите.

Общи условия

Активация на акаунт