Конкурс за грим - 12! Гласувайте!

  • 16 243
  • 267
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 081
Честито заслужено 1-во място на КАРЧЕВА
Браво      bouquet

# 241
  • Мнения: 3 317
КАРЧЕВА   Hug  bouquet

# 242
  • Мнения: 2 388
А то му се видяло края. Laughing
Карчева честито.  bouquet Заслужаваш първото място.  Hug

Дали не мога в понеделник да се наредя при теб да ми спретнеш едно арабско гримче. Mr. Green

# 243
  • Мнения: 6 642
Според мен фотошоп няма в снимките на Ан-Ма, а и да има определено не е съсредоточен върху основния грим  Naughty.
Пък и погледнете от друга страна на въпроса - и да е използвала  ФШ това показва само майсторство Wink. Виждам, че
не много от вас могат да боравят с фотошоп... Но както и да е. На мен лично грима ми харесва.

Е, ти пък тя си призна ,че е използвала ФШ.

# 244
  • София
  • Мнения: 7 868
Според мен фотошоп няма в снимките на Ан-Ма, а и да има определено не е съсредоточен върху основния грим  Naughty.
Пък и погледнете от друга страна на въпроса - и да е използвала  ФШ това показва само майсторство Wink. Виждам, че
не много от вас могат да боравят с фотошоп... Но както и да е. На мен лично грима ми харесва.

Е, ти пък тя си призна ,че е използвала ФШ.


Но изтриха самопризнанията и, защо ли, бяха абсолютно в тон с конкурса.  Mr. Green

Честито на моите фаворитки- Карчева, Nerahova и traqna76 !  smile3525


# 245
  • Мнения: 577
Карчева честито.  bouquet

# 246
  • Мнения: 2 374
Честито Карчева,съвсем заслужено  bouquet

# 247
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Честито на Карч! Абсолютно заслужено!  bouquet

Честито и на Траяна и неРахова, които се падат 2-ра и 3-та, ако Ан-Ма си е признала за ФШ /наистина ли беше така или не, изпуснала съм newsm78/

Мен 4-5то място ме устройва, предвид че това според мен беше най-силния конкурс Wink Благодаря на гласувалите за мен! Hug

# 248
  • Мнения: 5 393
Честито на победителките.              bouquet

# 249
  • Мнения: 36 147
Честито на Карч! Абсолютно заслужено!  bouquet

Честито и на Траяна и неРахова, които се падат 2-ра и 3-та, ако Ан-Ма си е признала за ФШ /наистина ли беше така или не, изпуснала съм newsm78/

единственото 'признание', което видях беше доста шеговито - че и кърпата е омотана с ФШ, за това за мен не е точно признание  Rolling Eyes

Честито на победителките и благодаря за удоволстието, което ми доставиха момичетата със снимките си   bouquet

# 250
  • Мнения: 3 641
Карчева, честито и от мен!
Да  ни радваш с още по-атрактивни творения Hug
Поздравления към всичк имомичета положили старания и смелост да участват в конкурса. Страхотни сте! Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 4 451
Честито, Карчева!  bouquet

# 252
  • Мнения: 1 505
Карчева честито smile3525 smile3525 smile3525 честито и на останалите момичета,че въобще в тези люти времена се осмеляват да участват newsm51 newsm51 newsm51

# 253
  • Мнения: 2 152
Карч  bouquet
айде вече можеш да слагаш софрата Mr. Green

# 254
  • Мнения: 6 058
честито Карчева  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт