ЮЛСКИ трепети '08 (тема 53)

  • 11 571
  • 293
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 132
ето ни и нас завърнали се от прегледа
бебока е 2.460
доки каза че се е наместил за раждане и само да съм кажела "ъъъъъ" и щел да излезе   плацентата и водите са ОК
дадоха ми всички документи и сега вече ще ходим през седмица на мерки, утре ще отида да се видя с петиатъра и остана да се видя с доктора който ще ме изражда
това е от нас

# 151
# 152
  • Мнения: 223
доки каза че се е наместил за раждане и само да съм кажела "ъъъъъ" и щел да излезе

Тази буква я избягвай още известно време, ама хубавото е, че като решиш може да я кажеш и да станат нещата Laughing

Тази събота планът е да напазаруваме оставащото за бебчо (дай Боже да се осъществи), та и на мен ми се ще да знам повече опции за чаршафи, протектори, бла-бла. Обаче, така да ги гледам в нета не ми е достатъчно... на живо си трябва. Къде? Колко? И други въпроси не са намерили отговор.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 441
Пакостник нали не е само онлайн магазин?
Аз упорито не купувам нищо  Rolling Eyes, чакам мъжлето. И пратките от щатите. Обаче се страхувам, да не съм съвсем неподготвена.

# 154
  • Мнения: 223
Пакостник нали не е само онлайн магазин?

Имам предвид да знам на няколко места, че ще намеря такова нещо, да ида, да пипна (ако харесам първото - ОК, но ако не...) да знам къде на други места има с добро качество и на приемлива цена.

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Пък ако видите един чаровен синеок продавач, това е брат ми.  Mr. Green

Опааа, сега и аз се заинтригувах от магазина Mr. Green Ще отида и аз;)

Ас си купих протектор от Пигис за 19лв подобен на този, който Инка е показала. Обхваща целия матрак и е с ластици, така че минава под матрака.
Понеже ми е малко в професионалната сфера да ви подсетя да гледате материята отгоре да е мекичка, а отдолу да е непромокаем слоя. Освен това ластичната част, която ще минава отдолу трябва да е с дебелината на матрака, иначе няма да може да се подпъхне под него (дано да разбирате какво искам да кажа). Затова първо вижте какъв матрак ще взимате, протектора трябва да може точно да го "облече".

За чаршафите също да си кажа- в БГ за съжаление материите не са много хубави и се свиват много. Вземете си по-голям от размера на леглото (това сигурно си го знаете и по вашите чаршафи де).

# 156
  • Мнения: 2 323
Пакостник нали не е само онлайн магазин?
 

Не, в София се намира в Търговскя дом в Овча купел. На едни и същи собственици е с Пигиса. Така че ако ОК ви е далече - в Пигиса така или иначе има повече място, т.е. и повече стока да се види на живо. В понеделник дават карти за 5% отстъпка. Така че може да си минете по-малка покупка и да ви дадат картата за да си допазарувате големите неща. Като се посъберат неща хич не за пренебрегване отстъпката  Wink

Експа - ми ок, където ти е по-удобно, аз приемам покана за шиене, стига да не ти е неудобно да се тръснем пак у вас. А какво става с aichuha? Не е писала от 100 години,....

# 157
  • Мнения: 693
Мале, как ви завиждам за секса  Sunglasses.....ние и двамата имаме огромно желание, но ни е забранено (поне беше, но като си знам състоянието)  #Silly какво ли не бих дала за едно тюленско изпълнение  hahaha

НБМ, аз личната си карта я смених навреме, но книжката и талона още не съм (вече 7-8 месеца), дали ще ме глобят и с колко?

И аз като Пърли не мога да пазарувам без да видя и да пипна!

# 158
  • Мнения: 175
Донка, може да ги сложиш и в пликчета  newsm78.

Аз знам, че в найлонови пликове дрехите се задушават и пожълтяват - но ако е за кратко време предполагам няма проблем.

# 159
  • Мнения: 1 584
Аз мисля да ги изпера към средата на юни, все пак термина ми е в началото на юли.  Първо да видим лекарката утре какво ще каже де - да не ми обърка плановете Wink

# 160
  • Варна
  • Мнения: 1 109
А аз се хванах да споря, че дете без столче не може да се вози в кола, а не мога да намеря такова нещо в закона. Пише, че може да са на задната седалка, а не може на предната, освен ако не са в столче....

Моля, дайте линк към някой актуален закон.

# 161
  • Мнения: 142
какво ли не бих дала за едно тюленско изпълнение  hahaha
Баш тюленско си е hahaha Последния път как избухнахме в смях при борбата за наместване, не е истина.  Joy Цялата работа все повече заприличва на комедия. Дано след няколко месеца да си припомним доброто старо време Wink

Пък ако видите един чаровен синеок продавач, това е брат ми.  Mr. Green

Опааа, сега и аз се заинтригувах от магазина Mr. Green Ще отида и аз;)
  Joy

# 162
  • София
  • Мнения: 545
Toni_baraboni , виж тук , раздел 25.

# 163
  • Мнения: 690
Направо ви завиждам за тюленските изпълнения  Crossing Arms

Относно кърменето и ядките - знам, че е абсолютно забранено да се ядат фъстъци, но всички други ядки са ОК. Даже някои стимулират кърмата.

Я да ви питам, да ме ориентирате - избрали ли сте педиатър? Аз искам да е наблизо (максимум 20минути с кола), да е за кърменето на поискване и за по-късното захранване. Да ми препоръчате някои в/около Драгалевци (Симеоново, Лозенец, Хладилника...)

Днес ми беше много смешно. Мъжът ми за първи път дойде на лекция "Грижа за бебето". Това е лекцията на която всъщност присъстваха и други съзрели създания от мъжки пол. Инструктурката каза, че силно препоръчва бебето да го къпе баща му. Да можехте да видите физиономиите на бащите  Joy

# 164
  • Мнения: 2 323
Джолити, търси си педиатър, но дори и да не си намериш наблизо, избери си все пак да ти е на удобно място. Има достатъчно инфо за кърменето във форума, а и ние сме на разположение /до колкото сме се сблъскали с проблемите на кърменето и захранването/
Аз много се ядосвах с моята, но е в съседния блок. След като започнах сама да търся инфо по въпросите, които ме интересуват спрях да се вълнувам от назадничавите й възгледи. Не може да ме накара да не кърмя, защото ,,днешните жени от стрес нямат кърма,, или да захранвам рано със сок на 2 месец, защото така правят ,,всички,, и т.н. Пък и от доста време се лекуваме по други начини, така че посещенията ни са сведени до минимум. Само за бележка за яслата напоследък ходим при нея.

Общи условия

Активация на акаунт