кога изчезва линията на корема

  • 4 857
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте, искам да попитам кога ви изчезна линията на корема? Родих преди 5 месеца и тя още седи, а ми казаха че не мога да ходя на солариум, за да не остане така завинаги. Наистина ли може да не изчезне и колко още ще седи?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 164
За коя линия говориш  , по точно ?

Ако имаш впредвид белега от секциото : Никога няма да изчезне  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 152
Ясно е за коя линия става въпрос, няма нужда от остроумничене
Темата ти е по скоро за Майки...

По същество - моята се "скри" 6-7 м. след раждането. Не помня кога точно
Знам,че се образува вследствие на определени хормони и след раждането стойностите им се нормализират
Трябва да се махне, със сигурност
Колко за солариума, по-добре изчакай

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
За коя линия говориш  , по точно ?

Говори за кафявата линия на корема ,която се появява по време на бременноста Mr. Green
Моята изчезна някъде към 3 -4 месец след раждането Peace

# 4
  • Мнения: 2 374
Моята още не е изчезнала,избледняла е,но си седи,дъщеря ми е на 11 месеца!

# 5
  • Мнения: 1 568
Аз нямах такава Thinking или пък да е била бледа,не знам newsm78

# 6
  • Мнения: 3 830
Не на всички се появява Peace

# 7
  • Мнения: 3 316
  newsm78 към 4-5 месец ми се скри

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Ясно е за коя линия става въпрос, няма нужда от остроумничене
Темата ти е по скоро за Майки...



Е , щом питам значи не  е ясно........! Няма нужда и  от заяждане , нали?

По темата : Причината за появата на тези петна по време на бременност е увеличеният синтез на кожния пигмент меланин. Това става под влияние на увеличеното съдържание на женските полови хормони, характерно за периода на бременността. Кожата става по-чувствителна на въздействието на ултравиолетови лъчи, които също са много честа причина за възникването на хиперпигментации.

Петната обикновено изчезват спонтанно няколко месеца след раждането, но понякога не изчезват напълно и могат да се усилват по време на менструация и под въздействието на ултравиолетови лъчи.
 “Маската на бременността” може да продължи до шест месеца след раждането, но обикновено с времето изчезва.

# 9
  • Мнения: 1 428
Моята вече е почти незабележима.

# 10
  • Мнения: 2 172
1 месец след раждането вече я нямах,но при всеки е индивидуално  Peace По-добре изчакай със солариума  Peace

# 11
  • Мнения: 48
Ужасявах се, че няма да изчезне никога, докато един ден в банята установих, че я няма. Не помня колко време след раждането се случи, но сякаш изведнъж се изпари. Ще се махне, не се притеснявай

# 12
  • Мнения: 575
На мен ми се появи, след като родих и още я имам. Обаче това за солариума ме притесни, аз започнах да ходя. Сега да спирам докато изчезне ли...в противен случай какво, ще си остане там вечно Rolling Eyes Може би, ако си покривам корема в солариума е добре, а newsm78

# 13
  • Мнения: 6 274
Моята още си стои, но не ми пречи Naughty. Не мога да разбера защо толкова ви притеснява ?!  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 971
моята изчезна много бързо - може би към края на първия месец след раждането  Thinking

# 15
  • Мнения: 6 443
10 месеца след раждането изчезна  Peace

# 16
  • Мнения: 1 898
При мен изчезна около година след раждането.
За солариума и влиянието му върху тази линия не съм компетентна.Не вярвам да оказва влияние, но за всеки случай изчакай с процедурите.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 738
3 месеца след раждането!
Аз ходя на солариум и не съм имала проблем!

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Ми... Не съм имала такава кафява - а тази от секциото едва ли ще се махне някога.

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
При всеки различно изчезва предполагам  Wink ...аз не съм я следила  Crazy т.е. нямам наблюдения кога ми изчезна  Wink

# 20
  • Мнения: 255
Мина почти година от както родих и още си я нося newsm78

# 21
  • Мнения: 418
изчезна ми няколко месеца след като родих....до 5-ия е нямаше..

# 22
  • Мнения: 674
Моята още си стои,съвсем леко е избледняла и не очаквам скоро да изчезне.
Дъщеря ми е на 4 мес. почти.
А това за солариума не го бях чувала  newsm78

# 23
  • Мнения: 471
Аз родих преди 2 месеца и вече е започнала да избледнява.Но имам гадно окосмяване на стомаха,което май не иска да изчезне

# 24
  • Мнения: 177
Моята не съм обърнала внимание кога е изчезнала Rolling Eyes
Но вече я няма - 6 месеца след раждането

# 25
  • Мнения: 9 973
сега видях,че я няма,родих преди близо 9м.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
6м след като родих още си я имам Thinking

# 27
  • Мнения: 208
Мойта изчезна за2-3мес., като корема също ми бе тъмно кафяв, иначе съм с бяла кожа.За целта се мажех с бълг.крем Ахромин специално за такива проблеми много е ефикасен и евтин.Успех

# 28
  • Мнения: 645
Не помня точно, но след около година от раждането.

# 29
  • Мнения: 4 753
Моята още я има...

# 30
  • Мнения: 2 334
Минали са 4 месеца и все още си я имам  Thinking

# 31
  • Мнения: 4 447
Ще изчезне, не се притеснявай!
За солариума - не знам. Не съм чувала.

# 32
  • Мнения: 9 814
Изчезна месец след като родих.

# 33
  • Мнения: 4 335
Не ми се появи такава Mr. Green

# 34
  • Мнения: 164
леле аз родих преди 6 месеца и още имам -по бледа е от преди ,но я има -дано скоро да изчезне!!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изчезна месец след като родих.
Peace

# 36
  • Мнения: 208
Някъде около година след раждането

# 37
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
след 4-5 месеца.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 590
Моята още леко се забелязва, макар че е съвсем бледа. Peace

# 39
  • Мнения: 991
На мен ми се появи, след като родих и още я имам.

Аз имах и по време на бременността, но едва забележима, а след раждането стана по-тъмна. Засега не изглежда да има намерение да се маха...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 296
До 2-3 месеца след раждането линията ми се махна.

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 39 814
С 1вата брем. - 7 месеца след раждането.

# 43
  • Мнения: 1 447
При първата ми бременнсот изчезна на 3 месец,но сега още си стои,макар и по бледа.

# 44
  • Мнения: 728
Още си ми е тука.. аз вече престанах да и обръщам внимание, сигурно няма и да забележа като изчезне Mr. Green

# 45
  • Мнения: 177
Аз по време на бременността изобщо нямах такава лентичка, но непосредствено след раждането ми се появи  Shocked Сега почти два месеца по-късно е избледняла и предполагам, че ще се скрие, кога точно не се притеснявам, защото не ми пречи, напротив харесвам си я. Спокойно, всичко ще се нормализира, просто е въпрос на време, а понякога... на малко повече време  Hug

# 46
  • Мнения: 342
Предполагам, че тази кафява лента се дължи на пигментация и затова трябва да изчакаш със солариума.

# 47
  • Мнения: 257
Вече близо 5 мес са минали след раждането на сина ми, линията ми беше и над пъпа, а сега е избледняла и е останала лека пигментация под пъпа, надявам се скоро да изчезне.

# 48
  • Мнения: 52
Почти 4 месеца са минали от както родих, леко е избледняла, но си я има още - и под и над пъпа.... Дано да изчезне

# 49
  • Мнения: 17
Тъкмо и аз се чудих каква е тази линия и от какво се е появила ?  newsm78
Мерси за темата Hug
Моята все още не е изчезнала , разположена е вертикално по средата на корема нали?

# 50
  • Мнения: 3 092
Не я знам  кога е изчезнала .....

# 51
  • Мнения: 4 555
Осем месеца от раждането, линията си стои. Аз много и се кефя и не ща да се маха. Така си личи, че съм раждала и някак си ми е готино, гордея се. Като ида на море, ще си имам линия... изобщо не искам да се маха.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
3 месеца след раждането вече я нямаше.

# 53
  • Мнения: 227
моята изчезна 6 месеца след раждането.. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 1 423
Не помня кога точно изчезна, някъде половин година след раждането.  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 671
Вече поизбледня малко (3 месеца след раждането), дано да изчезне след някой-друг месец. Вече си мислех, че завинаги ще си остана с нея.  Crazy

# 56
  • Мнения: 91
при мен и сега не личи много, но при всеки е строго индивидуално така ,че няма място за тревога  Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И при мен още си стои  Confused Първия път няма спомен кога се е махнала. Много зависи от цвета на кожата, ако си по-матова ще изчезне по-бавно, ако си със светла кожа по-бързо. За солариума и аз питах в едно студио и ми казаха, че ще я подчертая Confused препоръчаха мазане с много силен фактор на местото за да слее с тена.

# 58
  • Мнения: 1 006
Чак след 7-8 мия месец след раждането изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт