Да изплакнем очите с хубавци & хубавици.

  • 61 246
  • 391
  •   1
Отговори
# 105
  • UK
  • Мнения: 3 959
При повдигане на теми отпреди шест месеца дори форума те пита дали не е по уместно да пуснеш нова. Вкусовете се менят, а и такива теми има почти всеки месец, винаги са добре приети. След малко ще пусна моите любимци.

# 106
  • София
  • Мнения: 5 606
Айде сега, нали сме се разбрали чужди мъже да не ползваме, но мога да ти го заема за малко.  Laughing Със сигурност е и моя човек, пък и от моя отбор...

# 107
  • Мнения: 413
Айде сега, нали сме се разбрали чужди мъже да не ползваме, но мога да ти го заема за малко.  Laughing Със сигурност е и моя човек, пък и от моя отбор...
[/quote
ОООООО, НЕ.... в никакъв случай Naughty, не го давам за нищо, той е втората ми голяма любов така че....само през трупа ми Crazy

# 108
  • Мнения: 97
Дайте снимки на двойки от екрана или живота(напр. футболист и манекенка) или http://media.abv.bg/img.phtml?id=200729
 а пък що не и да поклюкарстваме - имат ли брак, нямат ли? или кариера на Алисия на острова? нали сме в "Клюкарник"

# 109
  • UK
  • Мнения: 3 959
Офф... Писах, писах, и стана нещо и изтри всичко... Та, ето ги и моите любимци, първо мъжете, после жените, като подчертавам, че някои сте ги писали вече, а някои които аз не съм писала също харесвам (като Майкъл Браун, примерно, много готин)

Ewan McGregor
Gennaro Gattuso
Hugh Grant
Hugo Silva (еей, стра& … #1078;е...)
Jared Leto
Jason Dohring
Kyan Douglas (гей, гей,  … #1098;в...)
Milo Ventimiglia
Nek
Nicholas Rogers
Noah Wyle
William Petersen

Amanda Seyfried
Amber Tamblyn
Amy Lee
Andrea del Boca
Anna Falchi - перфект& … 77;на
Keira Knightley
Kristen Bell
Michelle Jenner, за чети  … 96;но
Michelle Trachtenberg
Natalie Portman
Natasha Klauss

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 14:56 от Малката Госпожица Мърморана

# 110
# 111
  • Мнения: 52
Зеленокоската  Laughing , тоз пич от Мумията не игражеше ли и в една комедия "Жиголо", дето имаше огромен апартамент с още по-огромен аквариум с екзотични рибки и Rob Schneider му ги отглеждаше  Laughing

Дам,правилно се сещаш.Одед Фер се казва.

# 112
# 113
# 114
# 115
  • Мнения: 871
Ей този футболист много ме жегва  Whistling Whistling Whistling и тук

# 116
# 117
  • Мнения: 118
Още няма моя снимка? Ще почакам! Laughing

# 118
# 119
  • Мнения: 871
Още няма моя снимка? Ще почакам! Laughing

Прати ми на ЛС и ако ме тачнеш Crazy ще те постна Mr. Green


Да не ТИ сравнявам  Mr. Green Симпатяга Laughing

Общи условия

Активация на акаунт