Карти ТАРО - 2

  • 69 918
  • 723
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 134
Вероника, ако уточниш и въпроса, може да сме и по-полезни, сега като изяснихме подредбата.

# 241
  • Мнения: 1 008
Дали ще се случи промяната в професионален план,която е вероятна-но все още малко далечна.

# 242
  • Мнения: 127
Малко мрачен въпрос.
От няколко дни в гледания за мен постоянно се появяват комбинации за физическа смърт, и то като край на гледане за ситуация (подкова) или нещо подобно.
Човек никога не знае, а и аз не съм чак толкова склонна да вярвам сляпо на картите, не се и страхувам от смърт, но тия карти постоянно се появяват.....загледам ли си на себе си - има ги, вариация след вариация.
Въпросът ми е - физическата смърт как може да се интерпретира по друг начин?
\комбинации Кула-Смърт, Обърната колесница - Смърт и една доста дълга,  която трябва да си препиша отнякъде, постоянно се случват\...не искам да се притеснявам, но от 3 дни е нямало гледане, в които да не се пръкнат.
Идеи?

# 243
  • Мнения: 111
Това в буквален смисъл го наричам "четене по книжка"
А всъщност е копи/пейст Wink
в момента на хвърлянето на картите не съм чела значенията им, а просто написах това което видях.Да, сигурно не е правилно, но определено не се вживявам в ролята на гадател Laughing все пак чета по тематиката има няма седмица и се опитах на няколко пъти да подчетая ,че със сигурност няма да е достоверно, грешката е моя ,че се захванах толкова рано и неподготвена с хиляди готови съчетания... ама пък чак сравнение с  "маг"Сибила... Sick
Все пак благодаря за рзясненията Simple Smileмакар и поднесени с ехиден тон...

# 244
  • Мнения: 1 008
Ummagumma -знам,че смъртта никога не означава смърт-тя се пада,когато трябва да се откажеш от нещо отживяло времето си-а заедно с кулата означава криза-пречистване на всичко ненужно.Но кризата е винаги шанс-да стъпиш на стабилна основа.Таро-са път към несъзнаваното,към твоите собствени преживявания.

# 245
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ummagumma -знам,че смъртта никога не означава смърт

Не е баш така! За жалост на мен ми е излизала и в буквален смисъл.

# 246
  • Мнения: 127
Не знам, по моите сведения от няколко източника това означават тези комбинации, интересното е, че и на едно гледане за здравето пак  имаше такава като край.  Да си пиша завещанието, освен?  Laughing

# 247
  • Мнения: 5 134
giamarie: Аз мисля, че всяка практика е добре дошла и така се учи човек.

Ummagumma: Стига бе, как така завещание?
Защо не си направиш някоя подредба, в която да разбереш по-ясно какво значи тази смърт. Някой около теб да е болен?

Вероника: За тази промяна не знам какво ти казват картите като възможности, но за мен много ясно показват, че в главата ти цари хаос и нерешителност, може би направо казано страх от това, което ти предстои, защото си наплашена от минали преживявания. Може би ще е добре да помислиш в тази насока и да си направиш някоя подредба, която да ти покаже как да се бориш с тези страхове най-добре.

# 248
  • Мнения: 793
Не знам, по моите сведения от няколко източника това означават тези комбинации, интересното е, че и на едно гледане за здравето пак  имаше такава като край.  Да си пиша завещанието, освен?  Laughing
Кофти карти  Confused Не знам какво да те посъветвам - ако си здрава и млада не мисля,че са толкова фатални картите. Може да пробваш да промениш коренно поведението си - това би трябвало да промени предсказанията.

# 249
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Споко бе, никой няма да мре!  Grinning
"Прераждане" си требе тука! baby_neutral Коренно, промяна из основи!

# 250
  • Мнения: 793
Споко бе, никой няма да мре!  Grinning
"Прераждане" си требе тука! baby_neutral Коренно, промяна из основи!
И  на мен на това ми прилича - нещо ще се случи - промяната най-вероятно няма да е по-собствено желание, но ще има ново начало.

# 251
  • Мнения: 127
Питах един въпрос: "Защо се появяват тези карти, с какво са свързани?" --- Отшелникът обърнат, тройка чаши обърнато, Звездата обърната.
Пояснителна карта: Тройка щитове......
Иначе съм на 19, рано ми е, още няколко годинки поне...  Laughing

# 252
  • Мнения: 793
А какво значат щитове? На пентаклите ли отговарят?

# 253
  • Мнения: 127
Да, с Артурово таро съм.

# 254
  • Мнения: 793
Според мен това може би е предупреждение - действията ти може би са неразумни, водиш се по лоши съвети. 3 чаши обърната е обсебеност от алкохол или наркотици - може би трябва да внимаваш с тези неща. Има надежда - Звездата, но ситуацията се влошава.
За 3 чаши проверих - залитане някакво може да бъде  newsm78 За другата 3ка не знам как да тълкувам

Общи условия

Активация на акаунт