Мюзик Айдъл 2 /19/ - ФИНАЛЪТ

  • 24 174
  • 863
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 413
Деница пее хубаво,но не чак толкова,че да стане МА с тези кг...............

Не знам как не ви омръзна да обсъждате килограмите на Деница  newsm78
Дайте дефиниция за перфектна фигура (и снимка, за да е ясно).
Момичето има прекрасен, завладяващ глас и целта й не е да става секс символ или манекенка. Предпочитам Деница с килограмите й отгоре, отколкото слабичките гърли на Пайнер (примерно), които по-добре изобщо да не си отварят устите.

# 811
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Tомата пък е зъбат, ама кво прайм, а е и мазничък!!!С тая редичка и мазничка косичка си е Майдъл отвсякъде!!! Joy

# 812
  • Мнения: 114
Денислав подстриган, с много къса коса, ли ми се видя?
С гола глава почти Mr. Green Не ти се е видяло, така си е.
А тези ваши килограми, простооо ooooh! Нора да не би да е фиданка?

Кое му е мазничкото на Тома? Tired Всеки път е с чиста, хубава коса. За гъстотата...еми не всеки е дарен с гъста коса, какво да се прави. А зъбите му са си много добре даже, нищо, че са вампирски леко!

# 813
  • Мнения: 1 895
Денислав подстриган, с много къса коса, ли ми се видя?

Да, с първи номер подстрижка беше.

# 814
  • Мнения: 76
Защо в България винаги първо се излива помия в/у някого ,вместо  да се видят неговите качества.Мили хора научете се да виждате хубавите и качествени неща в другите.Нима вие сте съвършени?Този бил дебел.онзи бил..........опитайте се да търсите и цените хубавото и ще видите колко добре, ще се чувствате и вие самите.Няма идеални,но за всеки ни има място под слънцето.

# 815
  • Мнения: 3 271
Tака и не разбрах кое му е мазното на Тома, че все това се обсъжда  ooooh!
А, не, забравих, и килограмите на Деница  ooooh! ooooh! Tired
Особено от хора с вида на Фънки тези коментира ми звучат просто казано абсурдно цицинично  ooooh!
Вие тук сигурно всички сте с гъсти хубави коси, идеални зъби и килограми  ooooh!

# 816
  • Мнения: 93
И Бари Уайт е дебел и въпреки всичко е музикален идол на не едно поколение!

Малко офтопик, ама Бари Уайт не почина ли преди години точно заради килограмите си, които наистина бяха мнооооого  Thinking

# 817
  • София
  • Мнения: 625
И Бари Уайт е дебел и въпреки всичко е музикален идол на не едно поколение!

Малко офтопик, ама Бари Уайт не почина ли преди години точно заради килограмите си, които наистина бяха мнооооого  Thinking

Почина да! Чакаше за бъбречна трансплантация, но не я дочака!

# 818
  • София
  • Мнения: 5 795
В интерес на истината и аз се чудех какво ли бе станало, ако Айтоския Айдъл не беше проиграл шансовете си. Дали можеше той да е МА?  Rolling Eyes Имаше много фенове. В началото и аз го харесвах, преди да почне да си бърка в пъпа и да се дупи на публиката.  Crazy Blush

# 819
  • Мнения: 4 111
Мисля, че беше редно да дадат някой лев на останалите финалисти.  Rolling Eyes

# 820
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Наистина бях забравила колко е зле тоя http://www.vbox7.com/play:4f65cfa5 Момчето има сериозна нужда от помощ Rolling Eyes

# 821
  • Мнения: 3 463
Снощи бях за Тома, макар че след последното изпълнение почти го бях отписала. Само на мен ли ми направи неприятно впечатление как в сутрешното предаване на БТВ говореше и дъвчеше дъвка едновременно. Лееко ме разочарова.

Нора каза, че гаджето й се казва Милен, това същия ли е, който я защитаваше първия път, а после се пенеше, че Ана нямала глас?

# 822
  • Мнения: 109
Е, нямаше как да не стане дума за Иван Ангелов, за когото и дума не отвориха повече продуцентите, спечелили не малко пари на негов гръб...Може и да си го е заслужил, наистина с това поведение.
Но пък да се твърди, че нямал гласови данни ....малко е прекалено. ДА, поведението му е неприемливо и да, много е талантлив и се откроява на фона на останалите. ..
Според мен от Томата няма да стане певец.
Деница беше тази, която не пя нито веднъж фалшиво, за разлика от другите. Може би и Ясен.

# 823
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
"Бари Уайт е дебел и въпреки всичко е музикален идол на не едно поколение! "


Бари Уайт е класика , и 500 кг да беше,пак си остава велик newsm10

Сега по фокслайф повтаряха финала,  и по-спокойно гледах нещата - и пак се радвах,че между Нора и Тома - Томата спечели, и пак да си кажа -моят МИдол си беше Ясен Peace Peace

# 824
  • Мнения: 822
Жалко, Тома не ме впечатли с абслолютно нищо  Confused ! Дори ме отврати с грозното си поведение - изостави приятелката си .......много кофти.
И ако ръмженето е пеене - ок, пее.

Всъщност нивото беше много ниско. Нора в началото беше добра, но впоследствие започнаха да изпъкват доста недостатъци. Деница пее хубаво, да, но все пак нещо като, че ли не достига, Ясен....също.

Е, честито на Тома и феновете му - няма какво друго да се коментира !

Общи условия

Активация на акаунт