БЕБЕТА ЮНИ 47

  • 13 683
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 15
Тони добре завърнала се   и 4естито   bouquet охх олекна ми 4е вси4ко е ок при теб(от кога съм те замислила за6то не се разписва6) Hug,сега да ти е жив и здрав момкото дано се възстанови6 бързо  Hug  bouquet като има6 време пи6и...Много прителски   Hug Hug Hug от мен и много цунки за малкия бебок  Heart Eyes

# 181
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета   bouquet

Аз докато се наканя да пиша има толкова много бебчета  Embarassed
Да са ви живи и здравички, много радост да носят в къщи, много да папкат и да пораснат голееееми дечица   bouquet

Добре дошли и на всички завърнали се в къщи и бързо възстановяване  Hug

Аз така се надявах, че вчера най-после ще си гушна бебо, ама на него още не му се излиза  Confused.Сутринта най-после ми махнаха серлажа. Док ме преглежда за разкритие, записвахме тонове и ме прати да си ходя в къщи и да чакам. Все пак имам 3см разкритие и се надявам да не чакам още много, че започна и на мен да ми омръзва, а и някакви жеги май се задават... Обаче нищо още, а вчера и такава голяма двучасова разходка си направих... само май дето се наспах като хората тази нощ  Crazy

Toni бях чела нещо по въпроса за хигиената на момченцата в книжката на д-р Спок, но и аз мисля да питам в болницата живот и здраве (дано не забравя). Ако искаш мога да ти препиша на лични от книжката...

# 182
  • Мнения: 24
ТОНИ   bouquet  ЧЕСТИТО Simple Smile БЯХМЕ СЕ ПРИТЕСНИЛИ ЗА ТЕБ  Hug
  

Аз съм още тук  Mr. Green .Но от в4ера не се 4увствам никак добре,световъртеж ,гадене отпадналост и главоболие  ooooh! .А нали казват 4е това са признаци 4е раждането наближава...ми чакам го ама....Снощи на запо4нах едни контракции на 8 минути ( стягане на корема и болка която беше поносима ) ,но после вси4ко отшумя...

Ох като чета,4е вси4ки май4ета ,които раждат второ са родили мн лесно и някакси се поуспокоявам,ама то при всяка жена е различно.И аз се надявам на едно бързо и леко раждане и го пожелавам на всяка една от васссссс   bouquet

# 183
  • Мнения: 65
Мами, вие обтривате ли си зърната с хавлиена кърпа, за да загрубеят? breastfeeding
На мен ми се вижда, неприятно, а дори на съм опитала ... Sad Sad Sad

# 184
  • София
  • Мнения: 2 381
Мами, вие обтривате ли си зърната с хавлиена кърпа, за да загрубеят? breastfeeding
На мен ми се вижда, неприятно, а дори на съм опитала ... Sad Sad Sad
Правех го по-рано по съвет на док от ЖК, но спрях, защато имах много контракции на Бракстън Хикс. Сега само си се мажа с Гармастан и това е. Нали се моля бебчо да дочака док до понеделник  Praynig и не смея никакви стимулиращи раждането неща да правя.
Честито на новите майки! Да са им здрави и послушни бебоците.

# 185
  • Мнения: 15
ТОНИ ЧЕСТИТИ БЕБЧЕ!ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОООООГОО ДА ВИ РАДВА!   bouquet


Добро утро и от мен!
Нещо моята бебка се е кротнала и не мърда много днес newsm78 та ми е едно притеснено... ConfusedДа се похваля,че от днес имам и разстройство... ooooh!Направо ужас!
Много ми се иска и при мен да минава вече,че ми е много спечено и само го мисля...Сега разглеждах албумчето.Бебчетата са прекрасни Heart Eyes
ryan аз съм пробвала да обтривам заърната ми с хавлиена кърпа точно 2 пъти.Ама много ми е неприятно Confused Сигурно ще съжалявам по нататък,ама немога...А иначе от една седмиц,след баня ги мажа с Гармастан.

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Привет и от нас!
Вчера ни изписаха и вече имаме една нощ в кьщи зад гьрба си. И двамата сме добре, надявам се до края на деня да се включа пак и да ви разкажа за "Моето почти естествено раждане или как без малко щях да родя в кьщи". Качила сьм и две снимчици в албума.

Честито на всички обебили се мами!   bouquet
Добре дошли, на всички които вече са си у дома!  Heart Eyes
Силни прегрьдки за Боби и Катерина, браво на борбените юначета!  Hug
Леко и безболезнено раждане на всички, които са се упьтили кьм родилното.  Praynig

# 187
  • Мнения: 256
Още щъркелчета долетяха над София!!!



Мама Bunnie днес в 7:20 гушна малката Росица. Душичката е с повече от идеални мерки: 3200гр, 50 см и красива черна коса.


Да й е жива и здрава принцесата! Много да я радва и слушка!


# 188
  • Мнения: 3 663
благодарско за поздравленията момичета  Hug

честита роси на бъни   bouquet здрава, щастлива и усмихната да е  Hug

пантерката, според мен определено има нещо вярно в това, че втори път се ражда по-лесно Wink
4 след раждането вече бях пушка, все едно не съм раждала, пожелавам ти го от сърце  Hug

самимами, направо ме изуми с това, че за малко да родиш вкъщи Simple Smile чакам с нетърпение разказа  Heart Eyes

мег_х - радвам се, че бебката е по-добре вече, дано да приключи всичко скоро и да са наред ръчичките  Praynig  Hug от мен

аз понеже сега няма да насмогна да прочета всичко да пита - как е боян на орхид? дано вече да са си вкъщи здрави...

а аз се обадих на предишната педиатърка на таня, която е супер просто, и я питах за пишлето Grinning тя жената мила и добра и веднага ми каза (инче, недей да преписваш от книгата по тоя повод, и благодаря все пак   Hug )
та който го интересува - забелва се пишлето лекичко по време на въздушната баня, без да предизвиква болка (тоест ако бебето покаже, че го боли, се прави по-лекичко), след първия месец
това от мен Simple Smile

# 189
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА  Bunnie!!!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО РАДОСТ С НОВОТО БЕБЧЕ!   bouquet

samimami добре дошла! Hug Очакваме с нетърпение да разказваш когато имаш повечко време!

# 190
  • Мнения: 15
4естита дъ6тери4ка на Бъни ,да и е жива и здрава ,а на нея бързо възстановяване   bouquet Hug
Самимами добре завърнала се  Hug  bouquet 6те 4акаме скоро да разкаже6 как е минало раждането
Мим4енце относно нова тема,нямам идея как се прави  newsm78,ама то има о6те 5 страни4ки за изписване , и като гледам тези дни не сме от най пи6е6тите Joy но ако видим зор с об6ти усилия може и да успеем да сътворим нова тема  Mr. Green
Раян,За гърдите и аз не ги третирам с хавлия мажа всяка ве4ер с един крем ( то по скоро ми прили4а на смола) ама дано има ефект.
Пантерката струвами се 4е и ти скоро 6те се запъти6 към болницата  Mr. Green
Ми6а аз с разстройството го минах миналата седмица Mr. Green направих рекорд мислих да се пренеса в тоалетната да спя  hahahaкато ме по4на в 2 през но6тта и завър6и в 10 на другата сутрин, и после цял ден правих бялата диета.т.е. варен ориз и варени каротфи и много вода  #Crazy
ИнаД,не се притесняваи малко остана  Hug
Като гледам все едни и съ6ти си висим на балкона  hahaha (днес много досаждам извинете ме Crazy)

# 191
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА, ЗДРАВИ ПОСЛУшНИ БЕБчЕТА ![/b][/color]
 smile3525 smile3525 smile3525

Аз се видях в чудо с това кърмене, в едната гърда кърмата ми се увеличи до 60-70 мл. а в другата намаля до 30  smile3511  По цял ден стерилизирам помпи и шишета от кърма и АМ , а беба е сърдита щото има колики и реве кански поне по един час на хранене  ooooh!
Вчера офицялно я предупредих, че е със жълт картон и при последващо 3-4 часово пищене ще се върнем в родилното и ще я пъхнем където си беше ... По-късно я заплаших, че ще я прекръстя на Гадина ,но и това не помогна... Дрънкането на глупости обаче доста помага  Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 192
  • София
  • Мнения: 1 535
Честито на мама Bunnie   bouquet

samimami добре дошла. И аз чакам, когато можеш да разкажеш. Мерси и за пожеланията - дано при всички минава по-леко и бързичко  Praynig

благодарско за поздравленията момичета  Hug
според мен определено има нещо вярно в това, че втори път се ражда по-лесно Wink
4 след раждането вече бях пушка, все едно не съм раждала, пожелавам ти го от сърце  Hug

И аз на това се надявам, въпреки че имам доста голям интервал от първото раждане  Praynig

ИнаД,не се притесняваи малко остана  Hug
Като гледам все едни и съ6ти си висим на балкона  hahaha

Не се притеснявам, ама взе да ми омръзва да чакам и само да се услушвам кога най-после ще започне. Иначе ми е страшно спокойно - направо си се чудя... А за висенето - така и така си вися по цял ден на компа и се опитвам и да поработвам, вися и тук  Crazy

# 193
  • Мнения: 24
Честито на Бъни !!!



Самимами здравей  Hug  Нямам търпение да разкажеш,4е и мен ме е страх да не родя вкъщи .Разкажи подробноооооооо Simple Smile

# 194
  • Мнения: 24


пантерката, според мен определено има нещо вярно в това, че втори път се ражда по-лесно Wink
4 след раждането вече бях пушка, все едно не съм раждала, пожелавам ти го от сърце  Hug



 Hug  Hug  Hug Надявам се и при мен да е така .Снощи и  luvbed  имаше ,ама беб4о не излизаааааааа ....тая вечер пак ще опитаме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт