Клуб "Без грим, без токчета, без ролки"

  • 11 341
  • 261
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 246
Тук стана като бойно поле,по-добре да се оттегля и аз...  bouquet

# 151
  • Мнения: 3 447
Dona,откога ти решаваш кое е безсмислено и не на място? Особено в подфорум КМ,който упорито оплюваш насам-натам?
А ти си...(модератор, дружинна ръководителка, Господ)? Не знаех, че ти раздаваш визите за КМ, прощавай   bouquet

# 152
  • Мнения: X
Dona,откога ти решаваш кое е безсмислено и не на място? Особено в подфорум КМ,който упорито оплюваш насам-натам?
А ти си...(модератор, дружинна ръководителка, Господ)? Не знаех, че ти раздаваш визите за КМ, прощавай   bouquet
не,просто съм на всяка манджа мерудия   bouquet

# 153
  • Мнения: 316

Всъщност не се записвам в клуба на неносещите грим/токчета и пр. , а просто да следя темичката... Wink Sunglasses

Иначе по темата - определено смятам, че за мойта възраст (36) е задължително да се ползва съответната козметика, според нуждите на тялото и лицето... Привърженичка съм на близкия до естествения грим (който е почти незабележим, но дооформящ все пак контурите и прикриващ недостатъците)... И всяка увааваща себе си жена би използвала такъв с мярка. Що е отнася до токчета, екстеншъни и пр.... - нямам нищо против тях - те са един приятен завършек на общата визия, стига и те да не преминават естетичните граници... А що се отнася до жените, неползващи подобни неща - то ако дейтвително изглеждат добре, мога само благородно да им завидя... Sunglasses

# 154
  • Мнения: 3 611
...Сега приоритет ми е хубавата козметика за лице, грива и тяло, а целта - здрава кожа, бистър поглед и жива коса. Кой още е в клуба, давайте да пообсъдим  Flutter



Аз, аз  Party
Грим не слагам, не се боядисвам, на токчета не мога да ходя затова и не го правя...
КремЧета обаче мажа редовно, целулитът съм отстранила, отслабнах, никой не ми дава годините ... въобще доволна съм от себе си.

# 155
  • Мнения: 62
Аз в крайна сметка не разбрах за какво всъщност е темата, след като се оказа, че и самата авторка ползва все пак разни разкрасяващи средства, и след като се оказа, че всички гримиращи се вярват,че го правят с мярка и стил?!
Изписахме 7 страници и ще се окаже, че всъщност всички сме на едно мнение?? #Crazy Mr. Green

# 156
  • Мнения: 1 547
... целулитът съм отстранила...

Как, как, казвай бързо, жено!!!  Laughing Аз кила излишни нямам, по 5 литра вода пия, но таз радост портокалова напоследък /откак се правя на непушач/ ме трови - преди време с една помада на Biotherm успях да я изчезна, но не напълно...

# 157
  • Мнения: 1 547
Аз в крайна сметка не разбрах за какво всъщност е темата, след като се оказа, че и самата авторка ползва все пак разни разкрасяващи средства, и след като се оказа, че всички гримиращи се вярват,че го правят с мярка и стил?!

Не помня някъде да съм споменавала, че ако грим докосна, гръм ще ме порази. Темата е за ежедневието, повтарям - за ежедневието. За това, че мога да стана сутрин, да си вържа косата, да си сложа гланца, да нахлузя дънки, чехли и бял потник, и да изляза. И че ми харесва. Също е контрапункт на това, че ежедневното полагане на фон дьо тен и пудра е полезно; че сенките до слепоочието в летен зной са красота; че 10-сантиметровите токове и минижупа в парка, бутайки количка, са неустоими; че жена, която не дава да и пипат косата, щото "ще се развали" е... ъм... секси; че лаченкото, натруфеното, святкащото и бляскащото - наведнъж, нали - не са модни от Сандра насам... и тъй насетне... Искаш ли да продължа или вече ме усети?  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 5 877
... целулитът съм отстранила...

Как, как, казвай бързо, жено!!!  Laughing Аз кила излишни нямам, по 5 литра вода пия, но таз радост портокалова напоследък /откак се правя на непушач/ ме трови - преди време с една помада на Biotherm успях да я изчезна, но не напълно...
О, жени! Не може ли просто да не обясняваме на мъжете какво е това целулит и те няма да разберат имаме ли го, нямаме ли го!

# 159
  • Мнения: 467
... целулитът съм отстранила...

Как, как, казвай бързо, жено!!!  Laughing Аз кила излишни нямам, по 5 литра вода пия, но таз радост портокалова напоследък /откак се правя на непушач/ ме трови - преди време с една помада на Biotherm успях да я изчезна, но не напълно...
И мен ме интересува този въпрос и цената на мехлема също  Whistling И за премахване на мастни следродилни възглавнички по корема, моля  Sick

# 160
  • Мнения: 246
Аз в крайна сметка не разбрах за какво всъщност е темата, след като се оказа, че и самата авторка ползва все пак разни разкрасяващи средства, и след като се оказа, че всички гримиращи се вярват,че го правят с мярка и стил?!

Не помня някъде да съм споменавала, че ако грим докосна, гръм ще ме порази. Темата е за ежедневието, повтарям - за ежедневието. За това, че мога да стана сутрин, да си вържа косата, да си сложа гланца, да нахлузя дънки, чехли и бял потник, и да изляза. И че ми харесва. Също е контрапункт на това, че ежедневното полагане на фон дьо тен и пудра е полезно; че сенките до слепоочието в летен зной са красота; че 10-сантиметровите токове и минижупа в парка, бутайки количка, са неустоими; че жена, която не дава да и пипат косата, щото "ще се развали" е... ъм... секси; че лаченкото, натруфеното, святкащото и бляскащото - наведнъж, нали - не са модни от Сандра насам... и тъй насетне... Искаш ли да продължа или вече ме усети?  Mr. Green

Aха,това вече е друго нещо....Трябваше така да започнеш  bouquet 
 Тук вече долавям много логика и смисъл newsm51 и определено подкрепам 4470
Тук се сещам за една моя "приятелка",която ходеше с толкова много грим,ама постоянно,че като маска и стоеше...Имах чувството,че ако се опитам мога да й го отлепя или да й се счупи ...И като беше в деветия месец така ходеше и като роди...сега не знам как изглежда.... Grinning

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 10:43 от Boyanna

# 161
  • Мнения: 62
 
Аз в крайна сметка не разбрах за какво всъщност е темата, след като се оказа, че и самата авторка ползва все пак разни разкрасяващи средства, и след като се оказа, че всички гримиращи се вярват,че го правят с мярка и стил?!

Не помня някъде да съм споменавала, че ако грим докосна, гръм ще ме порази. Темата е за ежедневието, повтарям - за ежедневието. За това, че мога да стана сутрин, да си вържа косата, да си сложа гланца, да нахлузя дънки, чехли и бял потник, и да изляза. И че ми харесва. Също е контрапункт на това, че ежедневното полагане на фон дьо тен и пудра е полезно; че сенките до слепоочието в летен зной са красота; че 10-сантиметровите токове и минижупа в парка, бутайки количка, са неустоими; че жена, която не дава да и пипат косата, щото "ще се развали" е... ъм... секси; че лаченкото, натруфеното, святкащото и бляскащото - наведнъж, нали - не са модни от Сандра насам... и тъй насетне... Искаш ли да продължа или вече ме усети?  Mr. Green
Mr. Green Mr. Green разбрах те много добре, но мисля, че самата тема тръгна в грешна посока още с първите постове ( и моя включително ) , защото от всичко тук изписано общо взето всички сме на мнението, че всеки си има собствена красота, която трябва да се научи да подчертава с грим/ дрехи/ обувки, а не да разчита изцяло на тези средства за да придобие красота. сега темата придобива по-различен смисъл  Grinning
ама нищо де, поспамихме няколко страници, явно все пак сме имали нужда да поспорим  Joy Peace

# 162
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подкрепям Анда.  Laughing
Един приятел ми се жалваше от бивша приятелка, която изпадала в истерия почти всеки ден пред огледалото и крещяла: "Виждаш ли, виждаш ли колко съм дебела? Виждаш ли, на, пуснала съм корем! Ами това какво е? Целулит. Господи, имам и целулит!". Той отначало й казвал: "Ма моля ти се, нищо няма, изглеждаш страхотно". Обаче веднъж не издържал и отговорил: "Виждам" (въпреки, че не виждал, както сам каза). Дър-р-р. Грешен отговор. Гранде скандале ("Ти мислиш, че не съм достойна за теб, нали!"). Tired
П.П. Та на мъжете се казва или хубаво, или нищо.  Mr. Green Де да го спазвах и аз...
Дори детето ми направи забележка вчера: "Защо все казваш, че не изглеждаш добре? Толкова си красива, мамо!". Confused
(Моите тролове са телци - така са планувани, защото телците са по комплиментите.  Joy Оплела съм си аз кошницата.  Flutter).

# 163
  • Мнения: 1 296
Аз в крайна сметка не разбрах за какво всъщност е темата, след като се оказа, че и самата авторка ползва все пак разни разкрасяващи средства, и след като се оказа, че всички гримиращи се вярват,че го правят с мярка и стил?!

Не помня някъде да съм споменавала, че ако грим докосна, гръм ще ме порази. Темата е за ежедневието, повтарям - за ежедневието. За това, че мога да стана сутрин, да си вържа косата, да си сложа гланца, да нахлузя дънки, чехли и бял потник, и да изляза. И че ми харесва. Също е контрапункт на това, че ежедневното полагане на фон дьо тен и пудра е полезно; че сенките до слепоочието в летен зной са красота; че 10-сантиметровите токове и минижупа в парка, бутайки количка, са неустоими; че жена, която не дава да и пипат косата, щото "ще се развали" е... ъм... секси; че лаченкото, натруфеното, святкащото и бляскащото - наведнъж, нали - не са модни от Сандра насам... и тъй насетне... Искаш ли да продължа или вече ме усети?  Mr. Green

Aха,това вече е друго нещо....Трябваше така да започнеш  bouquet 
 Тук вече долавям много логика и смисъл newsm51 и определено подкрепам 4470
Тук се сещам за една моя "приятелка",която ходеше с толкова много грим,ама постоянно,че като маска и стоеше...Имах чувството,че ако се опитам мога да й го отлепя или да й се счупи ...И като беше в деветия месец така ходеше и като роди...сега не знам как изглежда.... Grinning

Мда, и аз съм против т.н. "маска", лаченкото и всяко прекаляване. Но както писах по-нагоре, познавам една, която никога не се гримира, даже на празници (когато съм се засичала с нея) и си ходи прошарена. Поне да беше хубава, ама то... А на всичкото отгоре и не може да се говори с нея..
Аз примерно не се гримирам нон-стоп, още по-малко в къщи ако си стоя, но когато излизам вечер или на разходка, или по работа, или в университета, естествено се гримирам. Понякога пък ако нямам време слагам само спирала и червило, но и това е достатъчно една жена да изглежда доста по-добре и по-свежа.
Но заглавието на темата предполага, че авторката отрича грима изобщо, което е абсурдно. И никой не може да ме убеди, че гримът не прави жената по-красива (естествено без да се омаскарява).

# 164
  • Мнения: 516
Аз по въпроса с целулита. Не може ли така лекичко да се подшушне на няколко модни асове, че ще спечелят мнооого пари, ако докарат целулита на мода. Аз например давам две месечни заплати за  каузата!

Общи условия

Активация на акаунт