В знойния разгар нашите ЦВЕТЯ са нежен дар и радват всеки взор - 29

  • 31 806
  • 603
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 100
Извинявам се, че не съм видяла, че е обсъждано в предната тема... Embarassed

Много, много благодаря за отговорите. Много си го обичам това каланхое. Купено е и се надявам поне 1 купено цвете да оцелее  Praynig Hug

# 526
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Nik`s mom, кълдъръмчетата трябда да прецъфтят, и когато започне да пада цвета тогава именно се събират семената. Peace Сега е още рано.
Nik`s mom ,точно от калдаръмче не съм събирала семена, но по принцип,когато прецъфти, изчакваш да изсъхне плодната кутийка със семенцата и ги събираш в хартиено пликче .Свекърва ми има такова цвете в градината и въобще не събира семе.То се самозасажда всяко лято.Успех Peace
Знаех си, че всичко знаете Laughing! Много ви благодаря за гостоприемството и помощта  bouquet! Значи, чакам да изсъхне един цвят и го слагам в хартиено пликче......ееее, не било толкова сложно Hug. Още веднъж ви желая прекрасни цветета да си отгледате!!!!

# 527
  • Мнения: 4 916
...
argun къде е това при вас, където вали градушка. Тук е такъв задух  - не се диша Confused

...

Дано да не вали във Варна поне още няколко дни, че ние сменяме покрива сега  Praynig
Иначе в София, Изток, валя яка градушка, чак котката се изплаши и се скри под спалнята, такова тракане на лед беше.

# 528
  • Sf
  • Мнения: 808
Да ви питам как се казва това цвете:

Цвете 1

Цвете 2

# 529
  • Мнения: 226
Аничка, гладиола ти е чуден.
Tasha радваш очите с тия красоти. Много ми хареса жълтата ти придобивка
Аsq82 стискам палци и твоите сакъзчета и мушки да тръгнат и да те радват. Искат само въздух  /на открито/ и светлина.
LOVE, трябва да си разменим обичките Joy. Моята е от тъмно червените

# 530
  • Мнения: 3 622
Кроасания много е интересно и красиво това цвете  Grinning
За съжаление не знам каво е  Confused
Някой ти го е дал или си го купила?

# 531
  • Sf
  • Мнения: 808
Купих си го снощи от Бриколаж, но на етикета пишеш: Озеленяване  Sad

Спомням си в предния офис имахме такова, но май аз само му помнех името тогава...  newsm78 Някак по гръцки звучеше... А иначе на етикета пишеше, че е внос от Холандия  Mr. Green

Търсих в Images на google, но не успявам да конкретизирам думата за търсене май...

# 532
  • Мнения: 3 036
Момичета габровки,
след тоя порой който се изля при нас,
имаме ли резервен вариант къде да ни е срещата,ако вали?
Или ние сме момичета -герои и с чадъри пак там пред магазина ще ни е срещата?
Пак стигаме до близо 30 страница.
Нова тема кой кадърен човек ще я прави?

# 533
  • Мнения: 265
 desi_minkova , в близост до магазина има едно заведение, което според мъжа ми се казвало "Глинени гърнета",ама те неговите спомени с давност Grinning.Дано се сетите за кое заведение говоря.Може ако вали да се чакаме там.Обаче по-трудно ще се познаем.
 п.с. Я всеки да си направи словесен портрет...

# 534
  • Мнения: 11 607

Въх...забравих,че си от Габрово.......Бяхме в Габрово на 25.06. за около половин ден...срещнах се с познати от града........Ако се бях сетила...можеше и с теб...поне да не си тръгна с празни ръце - като видна габровка щеше с цвете да ме закичиш Mr. Green.........

Хайде...тук е пълно с кадърни девойки......пуснете тема.......

# 535
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Имам въпрос.. Новите кактуси, които ми подариха нещо не са наред.. като попарени или изсъхнал или как да ги кажа... На южна тераса на открито пече ги яко следобед... какво ще кажете - слагам линк, вижте и двата сорта са така, а единия нещо лилавее само там, където е изсъхнал??!! newsm78 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 536
  • Мнения: 3 036
Е, Мами,
бива ли така?
Да дойдеш до тук и да не се обадиш.
Мисля че ти бях дала телефон  Crossing Arms
albenap ,
Да това е заведението пред градинката.
Разбираме се така:
Ако всичко е наред с времето пред магазина;
Ако вали в Глинажа и всички с по една саксия  Whistling

# 537
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета аз вече се отчаях , моите сандъчета пак паднаха  ooooh!някой вече се счупиха  Cryнаправо съм съсипана този път ,петуниите са изпочупени до шушка а голямата хубава стена ,не прилича на нищо ,пак е като проскубана Tiredвсяка сутрин първото ,което правих е да изляза на терасата и да им се любувам ,а сега няма да ми се излиза ,май това ще е първия и последния ми опит с грамофончета на балкона ,стана голяма и плътна стена и като духне вятър я залюлява ,и сандъците се местят като платно на кораб са,трябва друго да измисля newsm78 сял следобед ги размотавам едно по едно и се уморих , останаха ми 2 сандъчета за утре и после пак в очавкване да се сгъстят  Confused

# 538
  • Мнения: 3 036
Чаро,
Съжалавям много,но
не може ли с нитове или железни винтове да се занитят и застопорят.
Предполагам,че са от вътрешната страна.
Не можеш ли с някой стилаж да се подпрат?

# 539
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Деси тази година за съжаление ,ще трябва да издържат така , Confusedно догодина съм си наумила нещо ,но да видим дали ще се навие мъжа ми да го направи защото е много работа ,но пък искам да ги махна тия сандъци ,постоянно се пукат,а между другото сандъците са вързани здраво ,но някак си се изплъзват  ThinkingВ първия момент като ги видях как падат мислех че просто ще ги вдигна и това е ,но после като видях плетеницата  ooooh!ми идеже направо да ги изхвърля ,ама много празно ми е без тях а и толкова гледане падна ,жал ми беше  Sad

Общи условия

Активация на акаунт