Какво е новото при мен 10

  • 27 465
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • на път
  • Мнения: 2 804
O, живи и здрави сме, да чукаме на дърво!
Ей я, нахилена в мене, яде добре, иска само на ръце, тормози кучето, изобщо - всичко в реда на нещата!
......

Страхотно!!!!
Усетих аз нещо, че сте много заети  Wink
А каката как се чувства ......

# 16
  • Мнения: 690
4естито Wa wa. Наи накрая.
Дар и на Вас честито.
Много радост в кьщи
Компа ми се разболя и сега се мь4а на 4уждите /извинявам се за правописа

# 17
  • Мнения: 1 152
Дар, Wa_wa, честита радост вкъщи!
 Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Wa_wa, честита радост! Да ви радва и слушка Марина!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 843
А каката как се чувства ......

Каката се чувства много голяма и донякъде е така. Порасна за няколко дни доста сериозно. И все пак, само на пет и половина е, та делим ласки и грижи що-годе по равно. Както и предполагах, поне за момента, физически грижите са повече, но емоционално и психически е страшно разтоварващо, макар че момата е силен характер!
Много е различно. И е хубаво.   Grinning

Хайде, ти си на ред!  Wink

# 20
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
И аз да се разпиша  newsm62,
Вчера срещнах моето сланчице , моето  newsm30.
Няма по-щастлива мама от мен! newsm07 smile3504 1stroller 1crib

# 21
  • Русе
  • Мнения: 729
Едно голямо честито diva1978.Да ви е живо и здраво слънчицето и много да ви радва.Чакаме повече подробности и да се отчетеш и със снимков материал  Hug

# 22
  • Мнения: 3 715
Е кво става, бе хора, направо не е за вярване! След дългото затишие тези новини са като лавина.
Честито!

# 23
  • Мнения: 65
Ох и аз най после се добрах до компютъра. Ва ва най после у дома. Честито да сте живи и здрави всички и много да ви радва малката.
 Дар честито втора дъщеря. Да сте живи и здрави всички и двете госпожици много да слушат.
 Искам да честитя и на всички който са получили дългоочакваното писмо и са успели или чакат да видят малките палавници. Извинявам се че не споменавам имена но се притеснявам да не пропусна някои.
 Надявам се лятото да има още хубави новини.
 А ние правим едни ремонти при майка ми направо не ми се говори. Не ми остава никакво време и ако успея да оцелея до края на юли ще пиша как от зимата дъщеря ми ме разпитва за бог и рая . Не и стига в къщи ами преди десетина дни беше разпитвала и госпожата в градината.

# 24
  • Мнения: 2 084
Честито на щастливите майчета и семействата им!
Пипнахме го вирусът - оня с температурата и разтройството. Снощи на 3 пъти около и над 39 бяхме. Кошмар. Поне разстройството бързо мина - Преси не куснал храна от вчера. Очаквам включване с вирусчето и за Вики, дано му се размине.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 729
Калина борзо оздравяване на Преси, и на Вики както казваш да му се размине.дано да няма повече болни дечица.
Ние засега удържаме фронта,днес  е малко с разстройство и ме притеснява,но не е вдигала Т, и се надявам да е зъбче,а не нещо друго.

# 26
  • Мнения: 847
хе! ЧЕСТИТО на всички нови майчета и на всички дечковци! толкова ме стоплят такива новини Simple Smile  Hug леки процедури и много, много щастие!

при нас ново особено няма - растем, хубавеем ... (ама съм скромна! но нали аз заслуга за това нямам, та скрупули да я хваля - никакви Wink ) малката тръгна на ясла от две седмици - плаче за мама умерено сутрин, следобед тича и се мята на врата й, лелите я хвалят, колко добро дете е - мама е щастлива и горда Simple Smile

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 15:26 от marrymaroon

# 27
  • Мнения: 2 084
Предстои ми 7-дневно отсъствие от къщи и трябва да оставя децата. Не ми се ходи, а е служебно. И ми е криво, и ми е нервно. Майка ми не иска когато ги гледа да се обаждам, че много се разтройвали. Не съм ги била оставяла да се пускат от полата ми. Малко е вярно. А не искам да съм от свръхпротекривните...
А с темпетарурите се справи юначе. И вече е гладен. Каква сила има в тези малки душици. Днес е жизнен . И готов за щуротии.
А как да нямаш залуги, Маримарон. Я, недей толкова скромно. Да растете и хубавеете, че снахи си търсим.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 729
marrymaroon   няма какво да скромничиш, всички ние имаме заслуги за постижениета на децата си.Ако не сме ние родителите им , то кой тогава.
Калинче радвам се за юнака че се е възстановил.А как ще мине отсъствието ти само ти си знаеш.Аз още не съм го изпитала този момент дори за един ден.Незнам какво ще е усещането, но със сигурност няма да ми е много комфортно.Успех  Hug

# 29
  • Мнения: 883
Първо - ЧЕСТИТО на всички, Дар, wa_wa, luska, diva1978 и всички други - добре дошли на Валентина и Марина у дома, добре дошли на дългоочакваните писъмца, стискам палци това да са вашите дечица и скоро да си ги приберете у дома!

Мноооого искам да гледам снимки! Ако за това са нужни пароли, моооооляяяя  Praynig

При нас новото е, че вече си имам 8-класничка в Училището по изкуствата, специалност "хореография". Справи се отлично /много над моите очаквания/, трета в класирането с обща оценка от изпитите 5,75!!! Естествено, щастлива, доволна и безкрайно горда...

Мечтая си за няколко дена на море... Може би ще се получи. Ще видим. Ако отидем, ще е на Равда...

Общи условия

Активация на акаунт