Снимки тема 5

  • 26 999
  • 316
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 690
Подай парола моля.

# 196
  • Мнения: 1 669
Светкавица, искам паролааааа.... Embarassed

# 197
  • Мнения: 2 084
Дива, Веда, много щастливи дни!
Винаги ме връщат тези пътви снимки в едно дръго време, в нашите пътви дни заедно. И толкова много се вълнувам, и сякаш отново преживявам вълнението и безумното щастие.
Светкавица, пусни една паролка - ще черпя.

# 198
  • Мнения: 33
Светкавица може ли и за мен паролка  Praynig

# 199
  • Мнения: 2 123
Светкавица, как не те е срам!!!
Хем си юрист!

Да крадете героите на детските приказки. Да върнете ВЕДНАГА Емил от Льонеберя в книжката, че не знам Mr. Green Mr. Green

Ама той е прекрасен! Наистина прилича на Емил от Льонеберя или май повече на Кале детектива - не мога да реша точно

Целувки горещи за вас!!!  Hug Hug

# 200
  • Мнения: 883
Светкавица, и за мен паролка, моля!

# 201
  • Мнения: 14 029
Фуси, всички казват така!Ами като съм любител на приказки как да не си открадна! Hug

# 202
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
Светкавица , бих ли могла и аз да пмоля за паролка  Praynig

# 203
  • Враца
  • Мнения: 5 730
И аз да помоля за парола Simple Smile

# 204
  • Мнения: 1 669
Светкавица, синът ти е красавец  Laughing

Тук тъщите май ще започнат да наддават...  Laughing

# 205
  • Мнения: 13 512
ХАйде и от нас няколко нови снимки
 и моля за парола от Светкавица

# 206
  • Мнения: 921
Светкавица, детето е невероятен сладур. Hug
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Въпреки хрисимият на пръв поглед вид, обаче, подозирам че няма да сте от най-кротките.  Mr. Green

Монда, туй дете от ден на ден по-голяма чаровница става, бре!  Peace

# 207
  • Мнения: 2 084
Светкавица, голям е симпатяга, ама те записвам в тема за палавите. Ще се харесат с моето едното /другото ми е от инатливите и прекалено разглезените/. Да ти е жив и здрав!
Монда, кокетна е май? Ех, девойки...

# 208
  • космополитно
  • Мнения: 942
Фокси, страхотни сладури са и двамата!  HugДарка много е пораснала.
newsm81 И аз съм изненадана! Ами че тя вече изобщо не е бебе, ами малка дама- при това купонджийка, както се вижда! Hug

# 209
  • Мнения: 14 029
Благодаря на момичетата, които написаха хубави думи за моя син.
Наистина, не сме от най-кротките, никак даже не сме кротки, ами невероятно бесни.Имаме си и някои притеснения поради дългия престой в дома, но се надявам, че всичко ще се оправи с времето.Само да е жив и здрав.

Да са ви здрави и щастливи и вашите дечица!

Общи условия

Активация на акаунт