Бизнес бум

  • 2 674
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Стройтелство!
Покупка на обект на зелено и после продажба!

Абе колко пъти да ви казвам.....Вие от дума разбирате ли?

# 31
  • Мнения: 274
Ако продължавате в същия дух, ще помоля авторката да прекръсти темата на "Бизнес? БУМ!"

ПП. Как се пука балано? Кажи, маме, как прави балона? А? Буммммм! Браво на мама дететоооо...Браво маме...Буммм! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 212
Благодаря на взелите  насеризоно, нездравото ми любопитство  ....  Grinning Peace
"Бум"  както го нарекох , в "далаверата" /в бизнеса , тоест/ ... вярно няма вече.
Позапълниха се пазарните ниши, предлагат се купища неща / и като стока и като услуга / , за които не съм и предполагала, че някога на някой ще дотрябват и по-интересно - имат пазар. Thinking
И именно за това, че вече възможностите са много / някои биха казали, че не са / реших да се опитам да сондирам мнение за по-популярните такива.
Признавам, че доста от изброените ги знам, някои ме развеселиха, а за други ми бе интересно и ново да чуя  Grinning
Селиндж ? ...има и други теми с възможности за лична изява, все пак ... наздраве    Wink

# 33
  • Мнения: 421
ами бизнеса с имоти според мен.брокерска къщичка ,офисче и си ти

# 34
  • Мнения: 5 462
ами бизнеса с имоти според мен.брокерска къщичка ,офисче и си ти
Нещо по интересно и не толкова масово ...???Под път и над път агенции за имоти , брокерски къщи и т.н. офиси свързани със строителство .

# 35
  • Мнения: 274
ами бизнеса с имоти според мен.брокерска къщичка ,офисче и си ти

Викс, кажи ми че се ебаваш....
Ако пък го казваш сериозно, давам максимум 6 месеца за фалит , на този, който се захване в момента самосиндикално с този бизнес.


Маги, не ми се сърди...просто такава тема тук е безпредметна. Нека никой не се обижда. Бизнес идеи не се събират във форуми, достъпни за всички. Имало е много подобни теми и в специализирани форуми, като този на инвестора. Резултат - 0. Дори някой да има добра бизнес идея, никога няма да я пльосне в който и да е форум. Виж, ако идеята ти е да събереш success stories, това е друго нещо. Успех на всички Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 462
Незнам за бизнес бум , но ми се струва че бизнеса по точно средния и дребния Е и  ще бъде във все по голяма  криза ???Или греша ???Тук предполагам пишат доста бизнес дами и господа и предполагам имат лични впечатления които могат да споделят ???

# 37
  • Мнения: 592
Сели, аз съм привърженик на теорията на конспирацията и затова авторката ще пита, докато някой не изплюе камъчето. Аз да я светна - едни дето крият ддс - обиколиха света и изкупиха Маями! А Айшето с оод-то им плаща борчовете в Сливенския.
Здрасти, МаркритPeace

# 38
  • Мнения: 2 386
Сел, преложи ти нещо с умната главица, молим те. Горната.  Wink

Внос от САЩ идните 2-3 годинки?

# 39
  • Мнения: 2 759
                      Изолации, дограми, покриви...? Гледам, че цъфтят и греят, или поне отдалеч така изглежда  newsm78...

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 231
... Нали ви казах да не си тормозите красивите главици...Simple Smile

Познаваме ли се? newsm03

# 41
  • Мнения: 2 309
Давам кеф,вземам с кеф...

# 42
  • Мнения: 421
ами бизнеса с имоти според мен.брокерска къщичка ,офисче и си ти

Викс, кажи ми че се ебаваш....
Ако пък го казваш сериозно, давам максимум 6 месеца за фалит , на този, който се захване в момента самосиндикално с този бизнес.


Маги, не ми се сърди...просто такава тема тук е безпредметна. Нека никой не се обижда. Бизнес идеи не се събират във форуми, достъпни за всички. Имало е много подобни теми и в специализирани форуми, като този на инвестора. Резултат - 0. Дори някой да има добра бизнес идея, никога няма да я пльосне в който и да е форум. Виж, ако идеята ти е да събереш success stories, това е друго нещо. Успех на всички Simple Smile


щот ги има много ли,не не се майтапя гледам една приятелка си има такава в банкя, и си изкарва мн добри пари.а като и гледам офиса не е вложила кой знае колко....

# 43
  • Мнения: 604
Строителство!

# 44
  • Мнения: 274
Сел, преложи ти нещо с умната главица, молим те. Горната.  Wink

Внос от САЩ идните 2-3 годинки?

Да предложа....И за какво? И на кого? Ако смятам, че от нещо могат да се изкарат добри пари, го правя сам. В момента, освен основната ми работа в международната компания в която работя, се занимавам с още две неща. Едното е борсата, не го крия, вече няколко години инвестирам, другото е свързано с консултации  - еврофондове, проекти и тн. Там положението вече е тегаво, но ще видим. ОК?

Общи условия

Активация на акаунт