Хайде, всички tresorquest фенове, тук!

  • 19 606
  • 422
  •   1
Отговори
# 210
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
О да  Peace сега остава да я почакам   Hug
сега най напред съм на опашката за магическия химикал 36
и на жабката 47

# 211
  • Мнения: 2 425
Взех плочката и сега се пробвах на вратата ,но щом не се отвори,значи не съм сложила правилно звездичките ,но и утре е ден Peace
Аз не можах да разбера за каква плочка става въпрос  Embarassed

# 212
  • Мнения: 76
Здравейте!
Регистрирах се в сайта преди 3 дни и понеже съм нов играч
-Искам да Ви попитам тук дава ли ти безплатен пак като в призето.

-Също така някай получавал ли е подаръци от сайта

-Къде е това място с бонусите


Мерси

# 213
  • Мнения: 143
Изхвърлили са ме  и от двете опашки , направо ще умра от яд .

# 214
  • Мнения: 2 425
Изхвърлили са ме  и от двете опашки , направо ще умра от яд .
Еее, гадно  Close

# 215
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Защо?  Shocked Ей така, след като си потвърдила ли? newsm78


За куеста - най-накрая налучках вярната комбинация, но.... трябва да се направи 2 пъти, т.е. сега пак отначало търся верните 4 числа, разорих се, ей Crossing Arms. Иначе като ги познаеш, ти дава 1 паричка.  Tired

# 216
  • Мнения: 2 425
Аз куеста не съм го започнала. Чакам някой да го довърши и да видим какво ще спечели Mr. Green. Много ми е интересно дали си струва  newsm78
Пожелавам ви успех момичета  Hug

# 217
  • Мнения: 143
Сигурна съм че  съм потвърдила опашките,ама то не се случва само на мен  Confused .

# 218
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 Laughing Има да почакаш..... ние се движим на 2 ниво все още, а са 8.... Като гледам във форума, за част от поднивата на 8 ниво още дори няма обяснения  Crazy, явно никой не е стигнал дотам  Thinking


Лемончо,
- да, дава безплатен пак, мисля, че на третия ден също
- преди 2 страници някой се похвали, че е спечелил и получил подарък, ако не се лъжа - маркерите
newsm78 какви бонуси? Или аз не разбирам въпроса....

# 219
  • Мнения: 2 425
Laughing Има да почакаш..... ние се движим на 2 ниво все още, а са 8.... Като гледам във форума, за част от поднивата на 8 ниво още дори няма обяснения  Crazy, явно никой не е стигнал дотам  Thinking
doh малеее, и до сега колко пуиза изхарчи  #Crazy

# 220
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами не повече от 6-7 newsm78 мисля, то като минеш някое ниво и ти дава малко, не съм съвсем на загуба  Laughing А и е забавно Mr. Green

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 616
Тръбичките ги минах Crazy. Сега събирам торбички и стрели. Вече имам по една от двете и на вратата една стрела. Не съм на опашката за раницата Mr. Green, но трябваха пари.
Вес, за кой форум става въпрос? Само да не е на френски.
А и някой ако знае къде да търся останалите нека да подскаже Simple Smile

# 222
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На френски е, Калка  Laughing
Иначе и аз имам една стрела в инвентара, не знам откъде дойде  newsm78

Значи пожертва раницата, а?  Laughing

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 616
Значи пожертва раницата, а?  Laughing
В неделя нямах интернет и така реших въпроса

# 224
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ей, минах най-накрая това скапано ниво Close, и ме обезщети с 1 паричка. Сега съм на инвентара и събирам луковици и стрели. Вече имам по 3 от всяко. Party
Значи какво съм намерила досега:

луковици:
1. Livre d´or там е първата
2. в една от седмичните игри
3. в играта Roue magique, натискате jouer после още веднъж и като ви се появи 2 планини с едно  newsm78като светещо кълбо, което е всъщност вълшебното колело, на върха отляво, най-отгоре има едно миниатюрно светещо нещо - въпросната луковица  Laughing.
4. в играта contre-poids трябва да е, още я нямам
5. играта с яйцата, la recolte
6. в секцията с подаръците, горе където са много цветни неща нарисувани, там между тях е
7. в играта с плочите dalles mysterieses

стрелите:
1. в mon compte-mes gains
2. като натиснете синьото touch + отдясно
3. на заглавната страница на игрите, горе в ляво, където пламъчето държи ледена светкавица, до него е
4. в играта с влакчето, трябва паричките които имате, да са сума, на която последните 2 цифри са еднакви. появява се в едно от нивата след 3 ниво, като преди това трябва да е взета бомба, на самото ниво ще се появи странен символ - не знам какъв е, не съм я взела тази стрела - бомбата трябва да се сложи на него, и после влакчето трябва да мине през това място и да вземе стрелата.

Няма да ме има няколко дни, ако някой намери нещо, да пише къде е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт