Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Две неуспешни ИКСИ в клиниката на Щерев.Момичета това ,което бих искала да разбера е и с какъв
фактор сте т.е къде според вас е причината за неуспеха? Аз имам тубарен  стерилитет.На успелите момичета честито!нека те да напишат и с каква диагноза са и след кой опит са успели.

# 286
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
.На успелите момичета честито!нека те да напишат и с каква диагноза са и след кой опит са успели.
Аз съм с тубарен стерилитет и от 2 опит ин витро стана чудото.

# 287
  • Мнения: 262
и за да се запиша предстой ме догодина 4 опит,имам един неспешен при димитров в софия,втори опит в селена пловдив при ставрев почти успешен но за жалост приключе в 8г.с. с аборт,и тази година май-неуспешен-заради нк к-ки-гадно но за съжаление е така продължава борбата,и сега пак документи до фонд за 4 поред надявам се да стане,на вас ви пожелавам успех и дано скоро да се похвалите с положителни тестове,

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Да взема и аз да се разпиша в тази тема,да не остана назад Mr. Green
Първи опит ИКСИ-биохимична бренност.
Втори опит ИКСИ- абсолютно неуспешен.
И двата опита са в клиниката на д-р. Владимиров. С мъжки фактор сме. Имам си три замразени ембриончета,в тях ми е надеждата и се надявам следващият път да се отчета с положителни вести. Praynig

# 289
  • Мнения: X
Момичета и аз се включвам към темата ин витро. Ние правим опити за бебе от 3 години и от 1 год сме в център за репродуктивна медицина и имаме вече 2 неуспешни инсеминации, подготвям се за трета. ако и тя  е неуспешна ще пробваме ин витро в БГ.това лято ще змразим сперма тъй като мъжа ми не може да взима отпуски когато си иска и аз към края на год ще се прибера в БГ за да направя ин витрото. Въпроса ми е на кой колко пари му е излезла цялата процедура

# 290
  • Мнения: 1 972
Момичета и аз се включвам към темата ин витро. Ние правим опити за бебе от 3 години и от 1 год сме в център за репродуктивна медицина и имаме вече 2 неуспешни инсеминации, подготвям се за трета. ако и тя  е неуспешна ще пробваме ин витро в БГ.това лято ще змразим сперма тъй като мъжа ми не може да взима отпуски когато си иска и аз към края на год ще се прибера в БГ за да направя ин витрото. Въпроса ми е на кой колко пари му е излезла цялата процедура

Ние бяхме със замразен материал и излезе около 300 лв преди 3 год обаче  Peace Това само за замразяването на материала разбира се....

# 291
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
. Въпроса ми е на кой колко пари му е излезла цялата процедура

На този въпрос не може да се даде точен отговор.При всеки е строго индивидуално.Затова е добре да питаш доктора ,при който ще правите процедурата.Той ще ти даде някаква приблизителна цена,все пак зависи как тялото ти ще приеме стимулацията.
Успех ти желая.

# 292
  • Мнения: X
аз зная горе долу колко ми излиза стимулацията всеки месец имайки предви стимулациите до сега. Например в момента за около 500лв стимулации имам 8 фоликула. извън стимулациите каква е цената . около 5000лв или 10 000лв просто нямам представа в порядъка н каква сума да приготвя

# 293
  • София
  • Мнения: 23 214
kriki, в сайтовете на клиниките има цени за процедури, пише и какво включват.
Само да ти кажа че стимулациите за инвитро и инсеминации са малко различни, в 500лв може и да не се вместиш.

# 294
  • София
  • Мнения: 6 232
Да си допълня поредния пост:
1-ви опит -октомври -2009-дълъг протокол, ин-витро, ИКСИ-2 ембриона на пети ден-неуспешен
2-ри опит-януари 2010-къс протокол-7 яйцеклетки,само ин-витро-отново неуспешен.
3-ти опит- април 2010, ин-витро/ИКСИ-върнати 3 ембриона на пети ден- биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , при д-р Тимева
Пропуснала съм да отразя и 4-ия си опит-юли 2010- ин-витро на ЕЦ- мисед-видяхме точица и ни се изплъзна сърчицето  Cry
5 опит,отново ин-витро-февруари 2011-прекъснат,заради хиперстимулация. Предстои ми връщане на двете замразени ембриончета от него,като този път си искам двете точици,двете сърчица  и двете бебета  Mr. Green
Хайде още една редакция-ембрионите не преживяха,нямаше трансфер, изобщо изключвам този опит от статистиката. И,пореден ,пак пети опит  Mr. Green-юни 2011, ин-витро/ИКСИ -дълъг протокол,върнати 2 ембриона на трети ден,с идеята за двоен трансфер на пети,но поради хиперстимулация,си останах само с тях-за кратко имплантация и отново отрицателен тест накрая  Close

# 295
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Христина21 много тъжно.Пожелавам  успех при следващия опит,и дано се сбъдне така желаната Ви мечта.Много,много силно ще Ви стискам палци.

# 296
  • Мнения: 13
Един опит  - АГ - Варна  - неуспешен, мъжки фактор

# 297
  • Мнения: 1 053
Все се каня да напиша.Един неуспешен опит ИКСИ клиника ЩЕРЕВ!

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 113
Здравейте момичета,
аз съм чест читател на форума, но писането не е моята страст. Все пак накрая реших да напиша за моите успешни опити. Като начало имаме едно момиченце ин-витро на 8 години (родено благодарение на усилията на д-р Йорданов и д-р Вакрилов в бившата Тина Киркова/сега Св. София). Тази година решихме да опитаме да имаме второ детенце, но тъй като д-р Йорданов за съжаление не е вече между нас, се обърнахме към д-р Таня Янакиева (АСМП - Медицински център София 2000) и д-р Вакрилов, които сбъднаха отново мечтата ни. И то по мое настояване - на естествен цикъл (без мъчителните стимулации). Сега вече достигнах до 14 г.с. и се надявам всичко да се развива добре и да дарим дъщеря ни с дългоочакваното братче или сестриче. Благодаря на д-р Янакиева и целия екип в клиниката.  bouquet

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 18:00 от an4eto

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
an4eto, изключително ме радват постове като твоя GrinningЖелая ти лека и безпроблемна бременност до срещата с мъничкото човече  bouquet
Дано всички,които се подреждаме след теб да се сдобием със същия резултат Hug

Общи условия

Активация на акаунт