Отговори
# 375
  • Мнения: 63
1. 2008 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно
2. 2008 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно, ЧХГ на 8 ден 70,02, на 10 ден 72 и на 12 ден 74 и всичко приключи от самосебеси.
3. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно
4. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - ЗЕТ - неуспешно
5. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - ЗЕТ - неуспешно
6. 2010 г. - клиника Репробиомед др.Николов - инвитро/ИКСИ - неуспешно
7. 2012 г. - клиника Св. Иван Рилски гр. Тутракан др. Л.Бойчев - под голям въпрос ?
  Бета ЧХГ на 9 ден 13,45 , на 11 ден 40,00 на 16 ден 100, на 21 ден преглед нищо не се вижда, при което утре ми предстои още едно ЧХГ и разговор с док.Ако някой е имал подобен случай моля да ми пише на ЛС.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Да  се запиша и аз.
1-ви опит в клиника Селена - неуспешен.
Свеж трансфер на 3-ти ден на 2 ембриона, 4 замразени.

# 377
  • Малта
  • Мнения: 1 126
.... а моя отчет за статистиката е:

един опит,
клиника Щерев.
Къс протокол.
16 Ф.
6 зрели Я.
4 оплодени Я.
ЕТ на 4-ти ден на 2 бр.

Резултат - момиче и момче с планово секцио (пак в Щерев) в 37+5 г.с.

Много благодарности за вниманието, грижите и професионализма на д-р Милчева  Hug

# 378
  • Мнения: 63
1. 2008 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно
2. 2008 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно, ЧХГ на 8 ден 70,02, на 10 ден 72 и на 12 ден 74 и всичко приключи от самосебеси.
3. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - инвитро - неуспешно
4. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - ЗЕТ - неуспешно
5. 2009 г. - клиника "Щерев" др.Ганева - ЗЕТ - неуспешно
6. 2010 г. - клиника Репробиомед др.Николов - инвитро/ИКСИ - неуспешно
7. 2012 г. - клиника Св. Иван Рилски гр. Тутракан др. Л.Бойчев - под голям въпрос ?
  Бета ЧХГ на 9 ден 13,45 , на 11 ден 40,00 на 16 ден 100, на 21 ден преглед нищо не се вижда, при което утре ми предстои още едно ЧХГ и разговор с док.Ако някой е имал подобен случай моля да ми пише на ЛС.
Бета ЧХГ на 23 ден 1480 MIU/ML

# 379
  • Мнения: 44
1 опит икси на естествен цикъл ,един ембрион ,неуспешен клиника "НАДЕЖДА"

# 380
  • София
  • Мнения: 1 326
Бърти, мила ... радвам се да те срещна и форума пак.
Все пак клиниката в Истанбул ти е донесла успех  Praynig "хромозома дефект" поне дава надежда за ново оплождане и имплантация, което май преди беше проблемно  Rolling Eyes (извинявай ако говоря глупости, може да съм забравила ...)

Успех при номер 8 !!!


Меди, и аз се радвам да те срещна  Hug. Така е, не бъркаш - тук имах проблем с имплантацията и качеството на ембрионите. Даже след последното неуспешно ин-витро ми предложиха да обмисля вариант за донорски яйцеклетки, тъй като моите явно се твърде възрастни. Тогава отидох за консултация в Турция и... останалото съм го написала.

Благодаря ти за пожеланията!   bouquet

П.П. Много са сладки Давид и Вяра-Мария!!! Много да те радват и да растат здрави и послушни!!!  Hug HugHug

# 381
  • Мнения: 25
1.януари' 2010 -клиника Владимиров - силна стимулация 600 ед.(протокол Маркес) 5 яйцеклетки, 4 оплодени, няма имплантация;
2.юли' 2010 -клиника Владимиров - силна стимулация 600 ед.1яйцеклетка, няма имплантация;
3.декември'2010 - клиника Щерев- стимулация 450 ед., 2 яйцеклетки, един хубав ембрион, бременност  до 8 г.с.;
5.май '2011- клиника Щерев- лимитиран цикъл с фемара - 3 яйцеклетки, два хубави ембриона, и двата се имплантираха, единия спря развитие, резултат едно хубаво бебенце;
Забележка: трансфер в клиника Владимиров на 2 ден (хубави ембриони), без УЗ
трансфер в клиника Щерев на 3 ден, с УЗ, след ко-култивиране

# 382
  • Мнения: 44
Един опит клиника Надежда-неуспешно ИКСИ.

# 383
  • София
  • Мнения: 3 860
.... а моя отчет за статистиката е:

един опит,
клиника Щерев.
Къс протокол.
16 Ф.
6 зрели Я.
4 оплодени Я.
ЕТ на 4-ти ден на 2 бр.

Резултат - момиче и момче с планово секцио (пак в Щерев) в 37+5 г.с.

Много благодарности за вниманието, грижите и професионализма на д-р Милчева  Hug
Ти не беше ли на лимитиран цикъл а не на къс протокол или те бъркам с някоя друга мама  newsm78

# 384
  • Малта
  • Мнения: 1 126
.... а моя отчет за статистиката е:

един опит,
клиника Щерев.
Къс протокол.
16 Ф.
6 зрели Я.
4 оплодени Я.
ЕТ на 4-ти ден на 2 бр.

Резултат - момиче и момче с планово секцио (пак в Щерев) в 37+5 г.с.

Много благодарности за вниманието, грижите и професионализма на д-р Милчева  Hug
Ти не беше ли на лимитиран цикъл а не на къс протокол или те бъркам с някоя друга мама  newsm78
[/size]

Да, Да така е  Peace но явно за мен е едно и също  Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 416
Айде и аз да се запиша  за статистиката 
Едно  неуспешно инвитро и  един неуспешен зет  в клинка Щерев

# 386
  • Мнения: 324
Хоп и аз тук
Един опит в Щерев - неуспешен. 20 фукита, 13 яйцеклетки, 11 оплодени,2 върнати на фаза бластоцит и 6 замразени.

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Да се запиша и аз
Един опит март 2012 в Надежда ЧХГ- 15 ден- 40.7, 18 ден- 60.1, 21 ден- 99.6 и после всичко свърши.

# 388
  • София
  • Мнения: 6 232
Да си допълня поредния пост:
1-ви опит -октомври -2009-дълъг протокол, ин-витро, ИКСИ-2 ембриона на пети ден-неуспешен
2-ри опит-януари 2010-къс протокол-7 яйцеклетки,само ин-витро-отново неуспешен.
3-ти опит- април 2010, ин-витро/ИКСИ-върнати 3 ембриона на пети ден- биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , при д-р Тимева
Пропуснала съм да отразя и 4-ия си опит-юли 2010- ин-витро на ЕЦ- мисед-видяхме точица и ни се изплъзна сърчицето  Cry
5 опит,отново ин-витро-февруари 2011-прекъснат,заради хиперстимулация. Предстои ми връщане на двете замразени ембриончета от него,като този път си искам двете точици,двете сърчица  и двете бебета  Mr. Green
Хайде още една редакция-ембрионите не преживяха,нямаше трансфер, изобщо изключвам този опит от статистиката. И,пореден ,пак пети опит  Mr. Green-юни 2011, ин-витро/ИКСИ -дълъг протокол,върнати 2 ембриона на трети ден,с идеята за двоен трансфер на пети,но поради хиперстимулация,си останах само с тях-за кратко имплантация и отново отрицателен тест накрая  Close
Ноевмри- ЗЕТ-от 7 преживяха само 3,които върнахме. Биохимична и отново-нищо  Close...вече се изморих да ги броя  Tired
Да допълня и последния си опит-8 ИКСИ: юли 2012-къс протокол,много ниски дози Гонал-75,извадени и оплодени 12 яйцеклетки,на 3-ти ден-7 биопсирани и изпратени за предимплантационна диагностика в лаборатория Генома-Рим. На 5 ден върнат само един одобрен ембрион. Отново биохимична.

# 389
  • Мнения: 295
Ех,Хриси HugВярвам,че ще успееш!Не се отказвай,мила!Желая ти много късмет и успех!

Общи условия

Активация на акаунт