Отговори
# 570
  • Мнения: 281
1 opit invitro  v klinika shterev ,avgust 2011 g - 3 varnati embriona na 3 den -otricatelen.
 2 opit invitro  v klinika shterev,noemvri 2011 - 3 varnati na 3 den embriona -uspeshno.
  Veche sinat mi e na 1 god I 3 meseca. Bezkraino sam blagodarna na d-r Aleksandrov .
  Dogodina shte predstoi 3 opit sas zamrazenite mi embrioncheta .
Kriki ne se predavai.Shte sbadnesh I ti svoiata mechta I borbata shte si e zaslujavala  .

# 571
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Февруари и май 2013 - два опита инвитро на ЕЦ, завършили с отрицателен резултат.

Да се допълня и аз в негативната статистика - ИКСИ дълъг протокол, трансфериран 1 ембрион на 3 ден, отрицателен тест.

Борбата продължава, но все още не знам как.

# 572
  • София
  • Мнения: 16 691
Ох, Белче, съжалявам да го чуя Hug Hug
С нови сили напред Hug

# 573
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ох, Белче, съжалявам да го чуя Hug Hug
С нови сили напред Hug

Благодаря ти, Ванче. Като гледам теб и други момичета от форума, това ми дава сила да продължавам.  Hug

# 574
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Белчо, много съжалявам да чуя, че си имала неупешен опит. Вярвам, че другия път ще успеете!  Hug Hug Hug

# 575
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Белче, стиснати палци и от мен  Hug Hug Hug Дано следващите опити да са нашите  Peace

# 576
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Макси, вече трябва да са нашите, стига сме се излагали  Crazy Hug
Шоко  Hug

# 577
  • Мнения: 11 589
Белче, и аз не знаех  Hug Стискам ви палци с Макси, както и на всички изстрадали момичета, време е вече хубавото да дойде  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 578
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Белче, много съжалявам. Дано намерите решение Hug

# 579
  • Мнения: 314
1 опит ICSI февруари-март 2013 - неуспешен - клиника Щерев
2 опит IMSI ноември 2013 - неуспешен - Мемориал Турция

# 580
  • Варна
  • Мнения: 801
Ин-витро 1ви опит АГ Варна неуспешно
Сега съм на прага на 2ри опит надявам се да е успешен

Допълвам 2ри опит неуспешен

3ти опит ЗЕТ не стигнахме до трансфер ембриончетата не преживяха размразяването

4ти опит юни 2013 лимитиран цикъл - АГ Варна др. Александров имаше бременност но за съжаление ЧХГ започна да пада била е биохимична, но за пръв път имаме имплантация аз съм обнадеждена въпреки неуспеха
5ти опит октомври 2013 лимитиран цикъл - АГ Варна др. Александров имаше бременност днес видяхме че не се развива ЧХГ 14ти ден 86 15ти - 113 16ти - 209 явно не е било писано незнам как да продължа и дали ще намеря сили Weary

# 581
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Шоко, съжалявам за неуспеха. Хубавото в случая е, че е имало имплантация, което не е малко. Според мен вече трябва да смениш лекаря, нужен ти е нов поглед и подход, за да се случат нещата.  Hug Hug Hug

# 582
  • София
  • Мнения: 9 399
белчо, сега прочетох, много съжалявам и силно гуш Hug Hug Hug Hug

догодина е наш ред, Mr. Green

# 583
  • Мнения: 337
Здравейте на всички Simple Smile включвам се и аз с една неправилно оплодена Я на естествен цикъл с класическо ин витро. Сега съм с 1 опит ICSI на естествен цикъл, трансфер на 3-ти ден.... и чакам...

# 584
  • Sofia
  • Мнения: 379
2 опита КИРМ Плевен д-р Бързашки - неуспешни
3 опита в Надежда - д-р Стаменов - неуспешни
Борбата продължава с нови сили.

Общи условия

Активация на акаунт