LaRedoute.fr - 71 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 87 533
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 22 516
Бихте ли ми казали зда детски обувки и дрешки номера който трябва да поръчам същия ли е като в БГ?

за обувките си има таблица със сантиметрите на крачето и съответно номера обувки
за дрехите - тук номерата са според ръстта на детето, тоест колкото е високо в см. такъв размер взимаш

змейковица, аз също се чудя отдавна на тази жилетка, ако имаш реална снимка би ли пуснала, и с тази безопасна ли е, или без нея. ))

# 1 621
  • Мнения: 251
змейковица   bouquet

# 1 622
  • Мнения: 194
Да попитам някой вече не получили просл0овутия мъжки онцунг адидас -174 р-р???
Ако може см от вътре на крачола и ръкава и талия

# 1 623
  • София
  • Мнения: 5 753
Мирама!   bouquet

# 1 624
  • Мнения: 165
искам да попитам за това, отговаря ли си на номера
търся подарък за едно момченце

# 1 625
  • София
  • Мнения: 861
Тези тениски  ако се въведат с референтен номер 8127271 излизат на старата цена 1.75 102 размер
Тези панталони  са с референтен номер 4464540
 за 6.30 евро
Тези  са с референтен 5115086 за 5.40

Дано помогна на някой. Ако някой има в кошницата без снимки на старите цени може да сподели  Simple Smile
Мерси   bouquet. Сложих си момчешките панталончета  Wink
В кошницата без снимки имам тези
 http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-garcon-transformab … 2&prodcolor=1
на цена 3,30Е за 94р-ер - реф. № 4086406. Само не знам цвета как точно се указва, може би реф. номер е различен за различните цветове. Ако е така този е за оранжевите панталони.  Peace
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-bebe-garcon-denim-okaou.a … 2&prodcolor=1
на цена 4,72Е за 94 р-ер - реф. № 5021170, въпреки че не е много голяма разликата с новата цена, но предполагам че за по-малките размери ще е по-изгодно  Wink

# 1 626
  • Мнения: 83
Извинявайте за тъпия въпрос, но за талия 40 и ханш 50, размер 40 ли трябва да поръчвам?  Thinking

# 1 627
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Оу, ханш 50 Laughing
Ако е х 2, да, 40. Аз съм с талия ок. 70 и нещо, ханш ок. 96 и 38 взимам.


Кашарелската жилетка някой да знае къде е? Tired Има ли я нейде изобщо?

# 1 628
  • Мнения: 22 516
Извинявайте за тъпия въпрос, но за талия 40 и ханш 50, размер 40 ли трябва да поръчвам?  Thinking

за мъж, или жена?

Бу, аз съм пропуснала тази кашарелска жилетка, ако някой има линк да пусне да я видим.

# 1 629
  • Мнения: 83
Извинявайте за тъпия въпрос, но за талия 40 и ханш 50, размер 40 ли трябва да поръчвам?  Thinking

за мъж, или жена?

Бу, аз съм пропуснала тази кашарелска жилетка, ако някой има линк да пусне да я видим.
за жена   Rolling Eyes

# 1 630
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Бу, аз съм пропуснала тази кашарелска жилетка, ако някой има линк да пусне да я видим.

Мирама, аз я видях на живо у Змейковица. Тук е снимана, но е много по-красива на живо Confused Тюх, как я изтървах.

# 1 631
  • Мнения: 521
Не видях някой да ми е отговорил и ще питам пак.
Къде мога да видя клиентския  номер на нов акаунт?
dibijo , поръчах такова 86 р-р за дъщеря ми, която сега е 72, с надеждата да и е ОК зимата, но не съм го получила още

# 1 632
  • Мнения: 1 462
А може ли някой да ми каже как се намираше по реф. №. Уж преди знаех как, но сега пробвам и нищо не става  Close
Благодаря предварително   bouquet

# 1 633
  • Мнения: 5 790
Не видях някой да ми е отговорил и ще питам пак.
Къде мога да видя клиентския  номер на нов акаунт?
dibijo , поръчах такова 86 р-р за дъщеря ми, която сега е 72, с надеждата да и е ОК зимата, но не съм го получила още

На мейла, с който си се регистрирала.

# 1 634
  • София
  • Мнения: 861

А може ли някой да ми каже как се намираше по реф. №. Уж преди знаех как, но сега пробвам и нищо не става  Close
Благодаря предварително   bouquet
За намиране не знам, но от кошницата натискаш този бутон и въвеждаш номера, размера и количеството  Peace и директно ги вакрваш в кошницата, но не мижеш да ги видиш така  Thinking

Ето от тези слипове някой да има впечатление, че за пръв път да отговарят на изискванията на мъжо  Laughing - чист памук и без ръб по средата отпред  ooooh!

http://www.laredoute.fr/vente-slips-tailles-basses-mecene-(lot-d … e&pagesize=16
P.S. ха ха същите ги гледам лота за 5Е  #Crazy
http://www.laredoute.fr/vente-slips-tailles-hautes-mecene-(lot-d … e&pagesize=16

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 16:29 от vicks

Общи условия

Активация на акаунт