Глиганки 7

  • 20 923
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 37
Браво,Линдита!Май стъпи на здраво!!!!!Поздравявам те,върви напред и действувай.Намери си мисъл за всеки един момент!Ние сме с теб,ти видя това!!!!Приятна вечер!

# 376
  • Мнения: 737
Добро утро,момичета!
Гледам много сте писали Hug
 Lindita,радвам се,че гледаш по-ведро на ситуацията!Хич не е лесно да си далеч от дома и приятелите.Най-хубавото е че не се оставяш на емоциите и лошите мисли Peace

zorika,и аз имах такъв проблем онзи ден точно с халвата Mr. GreenКато я видях в един магазин ми се прияде толкова много,че аха да си я купя.Едвам си удържах глиганската натура.После през нощта сънувах,че ям халва LaughingЕ,поне на сън се нахраних Laughing

# 377
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Lindita,радвам се за теб!Дано всичко постепенно се оправи!
Аз съм добре.Имам много работа,но поне не компенсирам проблемите на работното място с ядене.Вчерашния ден мина без изкушения.Вероятно в събота ще ходя с децата в града и ще се претегля.Ако успея ще споделя резултатите.
Лек  и отслабващ ден на всички!

# 378
  • Мнения: 3 463
Добро утро, глиганчета,

Линдита, предполагам, че си борбена натура, след като до сега си се справяла с предизвикателствата. Не се оставяй на черни мисли и се опитай да извлечеш максимум преимущества от ситуацията, вярвай, че ще успееш, имаш и любим човек до себе си. Hug

Привет на новите глигита.  bouquet

# 379
  • Мнения: 37
Ехо,момичета!Къде сте!Навярно ви е хубаво и не искате да мислите за диети?!...
Днес беше ден трети.Утре имам вече и кафяв ориз.Знаете ли,взе да ми харесва да не ям сладко.Колко дни се търкалят пред мен по маси и бюра разни въглехидратни ( че и захарни на всичкото отгоре)изкушения,но не!Аз съм сериозен човек.
Вчера най-сетне се престраших и се претеглих ,заедно с оная приятелка,която искаше да си зашлевим по този начин по един як шамар.То пък един кантар,не от онези с металния топуз и скалата и никой ти не види резила,а модерен ,с един голям вертикален циферблат  - облещен и ще се види и от Марс колко тежат свинките.Леле ,срам,ако дойде някой!!!!....Все пак бяхме в производствено помещение.Но никой нямаше наблизо и аз - хоп на кантара.Преди първата част на диетата ме беше страх и срам да се тегля,мерих сантиметри талия .Бях 88 см,след седем дни - с около четири по-малко.Вчера бях точно...69 кг.Значи преди 15 дни съм била при всички положения доста над седемдесетте.Какво прасе,като се има предвид ,че съм висока 162 см.Така че,отказване няма!!!Та това е за мен.Да не ви отегчавам повече с подробности.
На новите Глиганки,макар и със закъснение - Добре дошли  и успех в режимуването!!!
Приятна вечер,момичета и лека нощ!Много държа на вас.Вие сте чудесни приятелки,макар и надалеч!

# 380
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Doroti571,браво на теб!Продължавай така!  bouquet
Вчерашния ден мина горе-долу добре.Пак имаше проблеми в работата,но мисля че положението се оправя.Не съм хапвала нищо нережимно.Дано кантара в събота да ме зарадва!
Лек и успешен ден на всички!

# 381
  • Мнения: 37
Irena oi,сърдечно благодаря!  bouquetСега си варя кафявия ориз с джинджифил и лют червен пипер(активизирали метаболизма).На теб пожелавам в събота да имаш повод за голяма радост goodscale  Hands Clap
На всички режимни и нережимни Глиганки - успешен и ползотворен ден! newsm10Момичета,не забравяйте да обичате себе си,защото таса ще ви обичат и други,на които държите.((Линдита ,това е най-вече за теб!)) newsm76

# 382
  • Мнения: 27 524
Привет, момичета,
Линдитке, горе главата, всичко ще се нареди. Hug
Дороти, и теб не съм те забравила  Heart Eyes
Мимс, радвам се, че си тук, а на теб, Тарти, стискам палци Силийска да не се разболее от тия детски градини, направо са ми отврат заради тия зарази  Close И едно откъсване надалече за известно време ще ви се отрази супер мисля  Blush
Надинка, добре си дошла и успех  Peace
Аз не съм режимна, то с тия гости как да стане  Tired

# 383
  • Мнения: 37
Блонди,благодаря!  love001Тъкмо дочитах втората тема,т.е.върнах се назад да ви "видя" по-подробно.Големи симпатяги сте всички!  bigdance2Някои ги няма вече в сегашната част,за други научих повече за проблемите им.Не съжалявам,че се включих при вас,Глиганки!!!!
Мимито е страхотен образ!Къде ли се покри това момиче? newsm78Някой знае ли? newsm78 :Дано да е нормално положението.... Peace
Аз приключих и с 4-я ден от втория цикъл.Малко ми поомръзна и за другата седмица може да има промяна.Нали ще съм на изследвания за поносимост към храни.Тая моя дружка дето не тръгнах с нея....направо не мога да повярвам. smile3516 smile3506Може да е от организъм,от желание(и това е важно),но викам и - Даф ,да не лъжеш? newsm78И да не ядеш нищо,за да отслабваш?Казва,не!Вярна е науката.А иначе,е ми не съм умряла без сладко.Понякога ми с яде,ама не го правя. smile3505Някоя хубава книга,филм и...то ми се доспи вечер.През деня търча като кон на работата и не мисля за ядене.Колеги ме питат,особено жени като разберат,че съм на диета -кажи я!Отговарям им - глад,секс и бой!Умират от смях,а някои се втрещяват!Ама наистина ли те трепе мъжо?Майтапи!!! Laughing
Много се разприказвах...Хайде,лека нощ,Глиганки!... smile3524

# 384
  • Мнения: 37
Блонди,докато пишех ти си ми пратила на ЛС.Понеже досега не съм била по форумите трябва да прочета или питам как да ти пиша на личната поща.  typeuuТова обаче ще е утре!Трябва да лягам,защото всяка сутрин ставам в 5.30 - мъка...........

# 385
  • Мнения: 7 914
Noia
честит рожден ден! newsm59 newsm59 newsm59 nbirthday nbirthday
желая ти много здраве, щастие и успехи!
весел празник!
надраве! cheers

# 386
  • Мнения: 27 524
Блонди,докато пишех ти си ми пратила на ЛС.Понеже досега не съм била по форумите трябва да прочета или питам как да ти пиша на личната поща.  typeuu

Като е отворено писмото има бутон отговорИ, както тук, натискаш го, пишеш и после изпратИ  Simple Smile

# 387
  • Мнения: 3 463
Noia
честит рожден ден! newsm59 newsm59 newsm59 nbirthday nbirthday
желая ти много здраве, щастие и успехи!
весел празник!
надраве! cheers


Звезди, мерси за пожеланията.  Heart Eyes Hug Наздраве и на теб newsm24

# 388
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Много работа имам,но минавам да Ви видя.Навън е много топло,а аз вероятно и в извънработно време ще се наложи да работя.От сутринта чакам един господин на който трябва да маркирам дървета за отсичане,а още го няма-така че май ще се работи и след 17 часа.Освен това довечера ще имаме гости и следователно ще има много изкушения на масата,но твърдо съм решила да не се поддавам.Все пак утре ми е деня за теглене на кантара и се надявам поне на малко минусче след цялата седмица в която не си позволих нищо нережимно.
Надявам се,че всички които не пишат са добре.
Желая лек ден на всички!

# 389
  • Мнения: 737
Noia,Честит рожден ден!!!
Пожелавам ти да си жива и здрава и много минусчета в килцата smile3525

Общи условия

Активация на акаунт