Отслабване с фитнес

  • 10 546
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
А около Халите има ли фитнес? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 678
А според вас от крос тренажор или от пътека се отслабва повече?

Пътека Hug

# 17
  • Мнения: 916
Да, така си мислих и аз...дано в скоро време си купя, много искам една за вкъщи. Hug

# 18
  • Мнения: 4 678
Да, така си мислих и аз...дано в скоро време си купя, много искам една за вкъщи. Hug

....малко са шумни Wink

# 19
  • Мнения: 916
Сега като се разрових тук-там...има и доста негативни мнения за пътеката...че не си заслужавала парите, че това било само залъгване, а не ефективна тренировка, че много се прецаквали ставите. Но от фитнес уредите пътеката ми е най на сърце и мога всеки ден да тренирам.

# 20
  • Мнения: 4 678
Сега като се разрових тук-там...има и доста негативни мнения за пътеката...че не си заслужавала парите, че това било само залъгване, а не ефективна тренировка, че много се прецаквали ставите. Но от фитнес уредите пътеката ми е най на сърце и мога всеки ден да тренирам.

Аз съм -За ,пътеката Hug
Въпреки ,че има и минуси,при нея най-добре се отслабва Hug

# 21
  • Мнения: 916
Последен въпрос- бързото ходене също е ефективно за отслабване, нали?  Hug
  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 678
Последен въпрос- бързото ходене също е ефективно за отслабване, нали?  Hug
  bouquet

Да-щом има повишен пулс,да Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Незнам защо бъркате кардио уредите с фитнес уредите? newsm78
Аз съм за интервално кардио,независимо от уреда кардио. Wink

# 24
  • Мнения: 4 678
Незнам защо бъркате кардио уредите с фитнес уредите? newsm78
Аз съм за интервално кардио,независимо от уреда кардио. Wink



 newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 636
Аз само мога да добавя, че когато съм ходила на ф-с никога не съм имала проблеми с килограмите колкото и да си угаждам на масата. Лошото е, че нямам желание и време за спорт. Но всички, които харесват да се движат нека го правят Peace

# 26
  • Мнения: 4 678
Аз само мога да добавя, че когато съм ходила на ф-с никога не съм имала проблеми с килограмите колкото и да си угаждам на масата. Лошото е, че нямам желание и време за спорт. Но всички, които харесват да се движат нека го правят Peace

 newsm10

# 27
  • Мнения: 304
Опитах се да съм деликатна, но важното е да се загрява по- бързо  Laughing

То за да зацепиш, че и от ненужни теми няма смисъл, също трябва да се загрява по-бързо. Можеше да кажеш, че те е мързяло да си прочетеш сама, разбираемо е до известна степен. Темите без смисъл са по-неприятни от ненужно "чешене на езиците". Сайтовете, които ти изброих днес със сигурност са ти свършили работа. Ако искаш малко инфо - всички излизат ако напишеш нещо в Гугъл Wink Така че...не ми казвай кой загрява и кой не, нали става?

Айде със здраве Peace

# 28
  • Мнения: 673
Не разбирам в това хубаво време как можете да тичате на затворено...или пък да въртите педали на едно място. Че и да струва пари  newsm78 Всеки град предлага такова разнообразие от паркове за тичане, местенца за каране на колело, стъпала за катерене или просто градинката пред дома за скачане на въже.

# 29
  • Мнения: 459
А бе маце, то за каквото и да попиташ гугъла все ще те отговори. Предпочитам тук да питам, иначе форума става излишен. Всеки си има мнение и начин на виждане за нещата, нали така? Ти пък що така реши, че де що има тема эи по твоя преценка е излишна, трябва да се обадиш.

Успех на всички с фитнеса и отслабването.

Общи условия

Активация на акаунт