<<Къде спят бебчетата Ви? >>

  • 8 807
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 554
има си негова стая Peace преместих ме го като на върши осем месеца Peace

# 226
  • Мнения: 410
спи си в нейното креватче,в нейната стая-и аз там Laughing

# 227
  • Мнения: 3 319
3 опция а понякога и 1

# 228
  • Мнения: 36 211
все още спи така:

При нас в "голямото" легло   
В нашата стая, но в отделно легълце /долепено до спалнята/, т. е. само се претъркулва леко Simple Smile

# 229
  • Мнения: 804
До към края на втория месец спеше САМО върху мен. Буквално върху гърдите ми, а аз не лягах напълно а прилягвах и се подпирах на възглавници. Обич, обич, но накрая си стана кошмар за мен. После искаше да спи само в количката си - след всяка разходка миех гумите  ooooh!. От петия месец си спи в леглото в нейната стая - направо се родих  Whistling

# 230
  • Мнения: 1 341
В нашата стая, на нейното легълце. Преди нямахме възможност да я отделим поради липса на стая, сега пък тя не иска да е сама.

# 231
  • България
  • Мнения: 105
В нашата стая,но в неговото легло.

# 232
  • Мнения: 25
Малкият спи при нас - леглото му е долепено до спалнята ни.

# 233
  • Мнения: 3 066
От пьрвият ден в нейното легло в нейната стая!Имаме монитор с камера за да я наблудаваме постоянно и вече е на 2 месеца и спи по цчла вечер !

# 234
  • Мнения: 83
От пьрвият ден в нейното легло в нейната стая!Имаме монитор с камера за да я наблудаваме постоянно и вече е на 2 месеца и спи по цчла вечер !
Ти си си щастливка,но не съм сигурна дали бебенцето е... newsm78.А не си ли си помисляла,че ако (не дай си боже  Praynig)не6то й се случи,камерата няма да ти помогне?Не се заяждам,просто питам,защтото понякога няколко минути са нужни за да промени човек мисленето си и подхода си за много нещта...

# 235
  • Мнения: 3 066
Разбирам ти вьпроса!Беба е щастлива и могом се успокоява когато я сложим да спинка !Иначе никой не си позволява да прави коментари как си гледам детето,защото в Англия 9 год съм отглеждала деца от 4 месечна възраст до 3 годишна като последната ми работа бяха близнаци а съм се грижела по 13 часа на ден и за три-знаци бебета до 2 годишна възраст,и ако за певечето хора това е второто дете за мен е 15-тото,но е моето,не тяхното!Завьрших клинична психология и педиатарска специалност и след дьлги години проучвания направих информираното решение за това което е най-доброто за детето ми и предишните като веше се радвам на доста големи деца отгледани от бебета ,практически и само от мен,защото родителите нямаха опит  и се позоваваха на моя и де факто виждаха ебоците си чак кьм шееекнда!Ще продължавам да чета !

# 236
  • Мнения: 3 034
[Ти си си щастливка,но не съм сигурна дали бебенцето е... newsm78.А не си ли си помисляла,че ако (не дай си боже  Praynig)не6то й се случи,камерата няма да ти помогне?Не се заяждам,просто питам,защтото понякога няколко минути са нужни за да промени човек мисленето си и подхода си за много нещта...

а ако си заспала, ще се събудиш ли ако бебето спре да диша, например? просто се разрови за статистики и ще видиш, че за нещастие спането в същата стая по никакъв начин не намалява случаите на неприятно развитие. дълбоко заспали възрастни ще чуят ако бебето се задави или се разплаче, но това важи и за тези с бебефони и камери. ако обаче тихо престане да диша - извинявай, ама никакъв шанс нямаш, ако ще да е до главата ти, да се събудиш. може майчинския ти инстинкт да проработи и да се стреснеш, но може и да не стане. така че, спането в същата стая не гарантира нищо.

освен това не съм сигурна доколко е известен факта, че ако има родител-пушач, то бебето изобщо не бива да е в същата спалня, тъй като токсините се отделят по време на сън в големи количества.

# 237
  • Мнения: 983
3ти ваиант, винаги така е било

# 238
  • Мнения: 104
В голямото легло, много ясно. Отглеждам детето си по френската школа и не съжалявам. Има време да се учи да спи в отделно легло.

# 239
  • Мнения: 121
Аз спя с бебчо в една стая, но той си е в креватчето, а аз в моето - на една ръка разстояние е от мен  Peace
При мен е спал 3-4 пъти, но не за цялата нощ. Но определено си спи по- спокойно, когато е в неговото легълце.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт