Козметични продукти с пилинг ефект

  • 52 198
  • 289
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Е пиша за тях, защото пилинг ефекта е за подобряване кожата, а тия продукти го правят.

# 121
  • Мнения: 1 629
 Flutter  А бадемовият пилинг, който искаш да си правиш колко пари струва? Принципно знам, че бадемите са много полезни срещу петна и такива несъвършенства Flutter

# 122
  • Мнения: 1 629
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml  стр.14-15 ето един био пилинг от Орифлейм! За пръв път го виждам Thinking

# 123
  • Мнения: 7 947
Ама ти всъщност какво търсиш - агресивен и по-дълбок пилинг или просто крем пилинг - който няма лющене и т.н., а просто обновява кожата, тоест подобрява тена и мекотата... Ако първото - определено трябва медицинска козметика да търсиш...

# 124
  • Мнения: 1 629
viliko Hug всичко търся. Принципно се заглеждам по по-агресивните, но и на леки кремчета не отказвам. Важното е да имат избелващ, излющващ и подобни ефект. Peace Ти не ми каза за бадемовия пилинг Crossing Arms

# 125
  • Мнения: 7 947
Еми не ти казах, защото и аз самата не съм сигурна.
Преди около три месеца ходих в един салон близо до НДК/минавам покрай него всеки ден и затова/, в който козметичката ми стана ужасно симпатична. Обясни ми нашироко какво да очаквам, кога и как се прави. каза ми, че за мазна и проблемна кожа трябва да се направят 5-6 процедури, и всяка година да се повтаря студените месеци. Можело и лятото, но не го препоръчва самата тя. Тогава беше по 80лв на процедура. В разстояние от 10тина дена се правят. Лющенето не е агресивно, а съвсем леко, като кир. Предлага кремчета в салона, но може да си купиш какъвто ти искаш и от където искаш - само да е хидратиращ и с фактор.
В момента си обзавеждаме спалнята и търча като луда нагоре-надолу, ходя на работа и на лекции, вечер с малкия и...нямам време да ида. Но към края на месеца ще отида пак и ще дам актуална инфо  Laughing

# 126
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз се реших на билков пилинг и най-вероятно другия петък ще се пилингосвам. Ще пиша как е минало и дали съм жива  Joy
Гледам едно кремче май и то е с такава цел  newsm78
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50456&CatgId=19

# 127
  • Мнения: 776
Аз се реших на билков пилинг и най-вероятно другия петък ще се пилингосвам. Ще пиша как е минало и дали съм жива  Joy
Гледам едно кремче май и то е с такава цел  newsm78
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50456&CatgId=19

lanna Hug, кремчето го дават за 35+, пилинг ефектът се изразява в омекотяване на по-дълбоките бръчки, като цяло това му е функцията - борба с признаците на стареене Peace Ефект срещу петна от пъпки, белези от акне, пигментации няма.
П.С. После да споделиш ефекта от билковия пилинг, аз съм си насрочила час за по-другата седмица за бадемов Flutter

# 128
  • София
  • Мнения: 1 220
kiora  Hug Ще споделя непременно и ще чакам и ти да споделиш за бадемовия  Peace
Мерси за разяснението за кремчето  Hug Аз вече го купих, ама нали съм една бърза Wink Ще му видя годността до кога му е и ще го пробвам след няколко месеца като стана на 33  Joy малко ще ми дойде рано но пък ако не ми хареса ще го спра  newsm78 Все се надявам да не ми направи някой беля  Crazy

# 129
  • Мнения: 7 947
Бадемов, а, да не чуеш нещо  Crossing Arms

 Joy

Киора, наистина не забравяй да споделиш в темичката, че нали и аз уж искам... Flutter

# 130
  • Мнения: 776
kiora  Hug Ще споделя непременно и ще чакам и ти да споделиш за бадемовия  Peace
Мерси за разяснението за кремчето  Hug Аз вече го купих, ама нали съм една бърза Wink Ще му видя годността до кога му е и ще го пробвам след няколко месеца като стана на 33  Joy малко ще ми дойде рано но пък ако не ми хареса ще го спра  newsm78 Все се надявам да не ми направи някой беля  Crazy

Не мисля, че ще имаш проблеми, ползвай си го спокойно Hug Обикновено кремовете на марката имат добра поносимост дори при чувствителна кожа Peace

Бадемов, а, да не чуеш нещо  Crossing Arms

 Joy

Киора, наистина не забравяй да споделиш в темичката, че нали и аз уж искам... Flutter

hahaha Ами аз да не остана по-назад от пилинг вълната Wink Mr. Green
Както писах снощи, аз съм си правила и преди и съм доволна от резултатите Peace Състоянието на кожата ми значително се подобри Hug, това, което най ми допада при този пилинг, е че помага едновременно за акнеична кожа ( каквато много или малко е и моята Blush Tired ) и за финни линии Flutter Вярно белегчетата от акне не ми се махнаха, но аз визирам цялостния резултат Flutter А и друго си е кожата ти да се обновява под формата на "кир" ефект ( както си забелязала, че става и при твоята приятелка Peace), друго си е да ти пада като на змия ooooh!, да се образуват рани, корички #Crazy ooooh! Аз сигурно ще полудея ( от  hahaha страх повече ), ако се видя в такъв вид Crazy

# 131
  • Мнения: 7 947
а ти от Сф ли си?
 hahahaда не си помислиш, че те свалям, ей, просто за да питам къде ще го правиш...

# 132
  • Мнения: 776
а ти от Сф ли си?
 hahahaда не си помислиш, че те свалям, ей, просто за да питам къде ще го правиш...

От София съм да, ще го правя при моята дерматоложка Peace
hahaha Hehe, не бъди срамежлива Flutter, знам аз какво си ми намислила Crazy Mr. Green

Извън шегата Hug, чакам да споделите всички резултати след процедурите, аз също ще се включа с допълнителни отзиви  bouquet
П.С. Този пилинг на Орифлейм от горния линк, някой пробвал ли го е вече? Thinking Звучи интересно Flutter

# 133
  • Мнения: 1 629
Хах, какви сте весели Grinning и аз ще чакам за резултатите   bouquet

# 134
  • Мнения: 7 947
Киора, коя е твоята дерматоложка?

Общи условия

Активация на акаунт