LaRedoute - кодове - 9

  • 36 993
  • 471
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 507
Здравейте момичета,

току що пуснах поръчка с кода за БД 61425, който дава БД на втората поръчка до 24часа.
Е да, ама аз пуснах първа и ми го прие. Някой пробвал ли е така и всичко наред ли е, да не ми анулират поръчката?

# 376
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
току що пуснах поръчка с кода за БД 61425, който дава БД на втората поръчка до 24часа.

Няма да ти я анулират и при нем така стана с този код. Peace Поръчката е от 14-ти, пуснали са я на 21-ви.о8. Но имам отказан артикул-една пола, пратили са ми ваучер вече.

# 377
  • Мнения: 639
Mirama и аз мисля,че няма да имаш проблеми,защото последно се уточни,че май не е нужно да се правят 2 поръчки.
Зи с кой код чантите са ти заменени с червените?
kiva а като пускаше поръчката даваше ли чантите като налични?Би ли проверила в Суивито си към тази поръчка как са ти описани чантите - налични или не?В смисъл ако не са били налични още при пускането,а те е пуснало да направиш поръчката с този код това би означавало,че ще може да се направи поръчка при изчерпан подарък,но пък човек да се възползва от други приимущества на даден код - като БД или намаление  newsm78А и питам,защото мен изобщо не ме е пускало да направя поръчка ако не е наличен подаръка или ако е свършвал в последствие ми е бил заменян  Rolling Eyes

# 378
  • Мнения: 20
Много са взели да ми се подмазват напоследък, даже и код с много хубави чанти са ми пратили  Grinning


П.С При мен работи

# 379
  • Мнения: 1 178
MamaB, 21040 e кодът, SAC DE VOYAGE  chocolat/anis  Peace

# 380
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Май 14 август е съкралната дата този месец. Тогава имах проблем с една поръчка. Не я регистрирваха дълго време и го направиха на 21- август Wink Интересното е, че точно след тази поръчка изпхолзвах кода за втората БД в рамките на 24 ч. и тя беше регистрирана веднага. За първата ползвах код за дюшека. При фактурирането дюшета не фигурира

# 381
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
да пиша и тук!ако някой има в повече квадратни ,разноцветни чинии или не му харесват,да ми пише на лични!

# 382
  • Шумен
  • Мнения: 559
MamaB не мога да си вляза в акакунта.  Embarassed
Забравила съм как съм го кръстила. Как да вляза по кл. номер. Направих го нов заради дюшека.


Успях да вляза с кли. номер, вместо името, ама сега  пък как да видя как съм се логвала. Излиза ми цялото име.

А за розовите чанти в суиви-то пише, че са epuise,  но като пусках поръчката въобще не съм погледнала.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 16:30 от kiva

# 383
  • Мнения: 189
Момичета, знаете ли как мога да намаля тази прахосмукачка, или друга подобна? http://laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6921604&Size … ue&ksource=-1

# 384
  • София
  • Мнения: 423
benitta  мерси за инфото за дюшека PeaceДа не бяхте на море на Китен,или да си признае мамата която е била на плаж в Китен и си е пиела кафенцето от розовия комплект за пикник Mr. Green

Embarassed Аз бях през август на Китен ,но с оранжевия комплект за пикник.Много удобно нещо.

# 385
  • Мнения: 994
Момичета колко тежи прахосмукачката...вижда ми се малка newsm78 Имам ли шанс да ми я донесат до пощата ако я поръчам само с една блузка Crazy
извинявам се видях,че е 3 кг....сигурно пак ще трябва да ходя до митницата,а така не обичам

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 18:46 от stella_16

# 386
# 387
  • Мнения: 639
Зи Благодаря ти     bouquet Значи не е някаква голяма изненада,че то никой май не ги получи тези чанти  Embarassed

kiva и на теб Благодаря    bouquet Предполагам,че може би наистина още при поръчването вече не са били налични,но пък чаршафа е бил и може затова да си успяла да я пуснеш  newsm78 Ще го разнищим и този казус  Laughing

А ето ги Дора и Спайдърмен дето само на снимки да ги гледаме


тавичката на Solution Maison



35963 - 30% за 2 избрани артикула,25% за останалия текстил,20% за всичко от maison и при поръчани 3 артикула от новата колекция есен-зима 2008/2009 на минимална стойност 37евро - подарък дамски часовник

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 22:08 от mamaB

# 388
  • Мнения: 209
Дайте идея за код за БД newsm78

# 389
  • Мнения: 2 122
ей сега пуснах една бърза с тавичката, че имах един чек за 6 евро за хабене, за един артикул ми я даде /артикула беше от Solution Maison секцията, намален на 50%/
като пристигне ще пусна снимки  Peace
БД не можах да улуча аз, имах за 30 евро продукти в кошницата

Общи условия

Активация на акаунт