"Горещо"2

  • 26 194
  • 567
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 17 546
Някой може ли да ми каже от къде мога да си го сваля, че не можах да го гледам, а в арената го няма
Заповядай!

Просто няма такъв гад като Венета Imp Тая жена дете носи... ще го отрови още в утробата си с тази отрова, която бълва! Горкото същество с такава майка, не е ли мислила за това тази змия!?

# 511
  • Мнения: 544
А Венета си прави шоуто на техен гръб.
А Божинов къде е в тази игра? Или му прави кеф да се карат жени за него?

# 512
  • Варна
  • Мнения: 567
Някой може ли да ми каже от къде мога да си го сваля, че не можах да го гледам, а в арената го няма
Заповядай!

Просто няма такъв гад като Венета Imp Тая жена дете носи... ще го отрови още в утробата си с тази отрова, която бълва! Горкото същество с такава майка, не е ли мислила за това тази змия!?

Аз пък не разбирам какво толкова ви дразни Венета, ми това и е работата на жената, тя ако не беше
толкова нахална и не ровеше в най-големите помии, просто никой нямаше да и гледа предаването и
да е толкова време на екрана!

# 513
  • Мнения: 17 546
...ми това и е работата на жената...
Не знам да има такава професия "заливащ хората с помия"! С цената на помия да стоиш на екрана? Похвално! Че да ти кажа простотиите на Вулева не са толкова гадни, колкото тези на Венета. Close

# 514
  • Мнения: 674
Алисия що така се притесни като я питаха за снощното "Горещо"?  Thinking
Къде я питаха Алисия за снощното Горещо и може ли да се види някъде???
Как отговори Алисия??? newsm78

# 515
  • Мнения: 17 546
Алисия що така се притесни като я питаха за снощното "Горещо"?  Thinking
Къде я питаха Алисия за снощното Горещо и може ли да се види някъде???
Как отговори Алисия??? newsm78
Във вчерашният "Сблъсък".

# 516
  • Варна
  • Мнения: 567
...ми това и е работата на жената...
Не знам да има такава професия "заливащ хората с помия"! С цената на помия да стоиш на екрана? Похвално! Че да ти кажа простотиите на Вулева не са толкова гадни, колкото тези на Венета. Close

Не с цената на помия, ами с цената на това , което хората искат да гледат!
Сама видя колко хора в темата заспиваха на Кеворкян, и чакаха с нетърпение 5 минутното плюене на Златка!
Похвално или не, тя дава на зрителя точно каквото иска да гледа, сеир, помия, псувни, скандали!

# 517
  • София
  • Мнения: 12 570
Алисия що така се притесни като я питаха за снощното "Горещо"?  Thinking
Къде я питаха Алисия за снощното Горещо и може ли да се види някъде???
Как отговори Алисия??? newsm78
Във вчерашният "Сблъсък".

И днес в Тази сутрин варненското мякащо недоразумение  Mr. Green я подпита, но Алисия отново не пожела да отговори.

# 518
  • Мнения: 459
Алисия що така се притесни като я питаха за снощното "Горещо"?  Thinking
Къде я питаха Алисия за снощното Горещо и може ли да се види някъде???
Как отговори Алисия??? newsm78
Във вчерашният "Сблъсък".

И днес в Тази сутрин варненското мякащо недоразумение  Mr. Green я подпита, но Алисия отново не пожела да отговори.

http://btv.bg/videos/

В папка "Новини" има "Алисия: Златка не е заплаха за мен 20 мин."-изказването на Алисия

# 519
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Сама видя колко хора в темата заспиваха на Кеворкян, и чакаха с нетърпение 5 минутното плюене на Златка!

Което е много, много жалко. Точно в противовес със Златкиното изпростяване, Кеворк се опита да приземи хората, с които е общувал, за да видим човешкото в тях, това, което не ги различава от нас. Ставаше въпрос за хора, които са сторили наистина достатъчно злини,а за Алисия така и не разбрах какво толкова е свършила Rolling EyesНе каза и една лоша дума за някого. Беше ми изключително интересен, невероятен журналист.
Златка е красива жена, но Бог да е на помощ на този, който види в нея нещо повече от еднодневка  ooooh! Беше ми противно да я гледам как се пеняви Sick

# 520
  • Мнения: 4 560
Абсолютно излишно е да коментираме очевидни неща. Момичета, не си кривете душите, плийз.
Верно е мнооооооооооооого хубава!! Peace
Е, то затова има различни вкусове, нали?  Wink На мен пък не ми харесва. Никак даже. А и като прибавим впечатлението, което оставя, когато си отвори устата, съвсем става зле. Не ми пречи, че не я смятам за красива. Пречи ми, като я слушам.  Peace
С тъмна коса ще изглежда доста по-добре.  Peace
Exit, Венета кого е заляла с помия? Тя само им пали фитилите и после им гледа сеира. Както и ние. Иначе нямаше да пишем толкоз страници за едно чучело и другата неи подобна.  Peace

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 12:42 от Анту

# 521
  • Мнения: 206
Не мога да повярвам , че на интервюто с Кеворкян може някой да заспи от скука , освен може би Златка  Thinking
И толкова коментари за това младо момиче Златка  Mr. Green
Егати смачканата чанта !

# 522
  • Мнения: 17 546
Exit, Венета кого е заляла с помия? Тя само им пали фитилите и после им гледа сеира.
Да съдействаш на някого да лее помия, е същото като да го правиш сам! Не гледам "Горещо", и сега не ми казвай - Не гледаш, ама знаеш какво е казала Златка. На работа бях, колегите го гледат, не мога да си запуша ушите, в същото помещение съм. У дома тази боза не се гледа. Аз по принцип гледам малко ТВ, за коментара на Алисия в Сблъсък, чух пак от колежките, затова написах къде е имало коментар на думите на Златка от предишния ден. И само не ме убеждавай, че Венета е света вода ненапита с ангелска душа. Ба си вампира е тая жена ooooh!

# 523
  • Мнения: 4 560
Далеч съм от мисълта да защитавам тази или онази. За мен всички тези клявки са от един дол дренки. Просто според мен Венета си върши добре това, за което й се плаща. Голяма актриса е.  Laughing
И въобще нямам намерение да се карам с теб, защото разбирам позицията ти. На същото мнение съм, просто понякога ми е кеф да се разтоварвам с бозата, която си хвърлят една на друга разни малоумни кокошки.  Wink  Peace

# 524
  • Мнения: 17 546
На същото мнение съм, просто понякога ми е кеф да се разтоварвам с бозата, която си хвърлят една на друга разни малоумни кокошки.  Wink  Peace
Анту, няма как да ми е забавна такава отрова! Това е грозно, прекалено.
Иначе,  Peace

Общи условия

Активация на акаунт