Деца играещи във входа

  • 7 187
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 332
Ах'не, към 17.00 отвори врата, усмихни се широко, почерпи децата с бисквитки и ги помоли да бъдат по-тихи. Сигурна съм, че ще се съобразят с твоето желание. И ще знаят, че тук живее една готина кака, коята никога няма да ги нарича "пикли".

# 151
  • Мнения: 12 692
Наскоро, ми разказваха за Испания. Ако детето ти вдига шум, докато играе и пречи на съседите, органите се свързват с родителите и ги предупреждават да вземат мерки. Ако нещата продължат в същия дух, следва солена глоба- забравих колко евро. Ако въпреки това, детето им продължава да нарушава правилата за обществен ред - следва изселване на семейството.


Боже мили, горките испанчета. Искам децата ми да лудеят и да беснеят.

# 152
  • Мнения: 1 813
Да отиде да побяга и уточнението е за вас на какво прилича детето. Явно в бързината не съм го написала точно. Аз не обиждам хората,винаги намирам по-дискретен начин да им кажа,това което мисля.

# 153
  • Мнения: 3 405
Наскоро, ми разказваха за Испания...

Както се вижда от постинга на Ах' Не! те не играят там постоянно. Винаги може да се намери решение без да се изпада в крайности.

# 154
  • Мнения: 1 813
Наскоро, ми разказваха за Испания...

Както се вижда от постинга на Ах' Не! те не играят там постоянно. Винаги може да се намери решение без да се изпада в крайности.

Да,добре че ходят на училище и на градина. Но като ги гледам,плановете им са зимата да с си на междуетажието.

# 155
  • Мнения: 3 405
Тогава отиди и разговаряй с тях. Децата разбират от добра дyма. Другото ще ги настрои против теб и някоя сутрин може да имаш изненади пред вратата  Laughing

# 156
  • Мнения: 12 692
Да отиде да побяга и уточнението е за вас на какво прилича детето. Явно в бързината не съм го написала точно. Аз не обиждам хората,винаги намирам по-дискретен начин да им кажа,това което мисля.

Разбрахме ти дискретния начин. Представям си колко си красива. Радвай се ня прекрасното си тяло. Ние ще се радваме на децата - дебели или слаби.

# 157
  • Мнения: 1 813
Да отиде да побяга и уточнението е за вас на какво прилича детето. Явно в бързината не съм го написала точно. Аз не обиждам хората,винаги намирам по-дискретен начин да им кажа,това което мисля.

Разбрахме ти дискретния начин. Представям си колко си красива. Радвай се ня прекрасното си тяло. Ние ще се радваме на децата - дебели или слаби.

Само не ми намеквай колко съм гадна,че съм поставила на мястото един мързеливец дебеланко.
Да,в момента съм красива и имам хубаво тяло. Това беше,защото в 4 5 6 клас бях много,много дебела,но имах воля и започнах активно да спортувам и да ограничавам боклуците,които ям. Но мисля,че темата не е за тялото и визията ми.

# 158
  • Мнения: 2 229
Добре де, аХ'Не!, каквото и всеки да си разсъждава в тази тема, относно къде е редно да играят децата, нито те, нито родителите им ще се сетят, че пречат.

Направи ми впечатление както в тази тема, така и в други (като за кучетата например), че много потребители казват "децата ми шумят и т.н., но досега не са ми правили забележка". Това че съседите не правят забележка, не значи, че не им пречи шумът, а че не им се иска да влизат в конфликт например. И просто търпят. Родителите на тези деца няма сами да се сетят, че скъпоценните им дечица пречат, ако не им кажеш. Peace

По какъв начин сама прецени, може да говориш с родителите си, но да седиш и да се вайкаш, без да правиш нищо, няма да помогне. Ясно е, че не е нормално децата да врещят по цял ден, но те няма да се сетят, ако не им се направи забележка! Разбира се, добронамерено, не да отидеш да им се караш като някоя изкуфяла лелка. Laughing

Почерпи ги сладки и по между другото ги помоли да са по-тихички, защото някои хора почиват. Децата са подкупни, ще те послушат, ако си мила с тях. Laughing

# 159
  • Мнения: 4 195
абе вие чувате ли се, как ще говори с пикла, която на всичко отгоре и е кръщелница, нали ще развали отношенията във входа Wink
ах'не послушай мацките, купи на децата кутия бонбони, ще видиш какви чудеса прави дипломатичноста Peace  bouquet

# 160
  • Мнения: 1 813
Добре де, аХ'Не!, каквото и всеки да си разсъждава в тази тема, относно къде е редно да играят децата, нито те, нито родителите им ще се сетят, че пречат.


По какъв начин сама прецени, може да говориш с родителите си, но да седиш и да се вайкаш, без да правиш нищо, няма да помогне.


Е,аз в неделя говорих с майка ми и като се бях запътила да ги помоля да бъдат по-тихи,майка ми каза "Недей,ще ни развалиш отношенията със семейството им". Затова пуснах тема,понеже тя си ми каза директно да ги търпя и исках да видя дали наистина така трябва да бъде.
От темата разбрах,че явно трябва да е така.

# 161
  • Мнения: 12 692
Да отиде да побяга и уточнението е за вас на какво прилича детето. Явно в бързината не съм го написала точно. Аз не обиждам хората,винаги намирам по-дискретен начин да им кажа,това което мисля.

Разбрахме ти дискретния начин. Представям си колко си красива. Радвай се ня прекрасното си тяло. Ние ще се радваме на децата - дебели или слаби.

Само не ми намеквай колко съм гадна,че съм поставила на мястото един мързеливец дебеланко.
Да,в момента съм красива и имам хубаво тяло. Това беше,защото в 4 5 6 клас бях много,много дебела,но имах воля и започнах активно да спортувам и да ограничавам боклуците,които ям. Но мисля,че темата не е за тялото и визията ми.


Аз пък имам приятелки, които не са със съвършено тяло и визия. Страхотни жени.

# 162
  • Мнения: 1 813
 ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh! Мадам Х, лошият мозък сложен в красивото ми тяло,мисли,че ти нямаш какво повече да добавиш в темата.
Благодаря ти.

# 163
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не мисля, че би трябвало да е така ( да ви е страх за отношенията). Като деца прекарвахме летата на вилата ни и до нас имаше една сама жена (не се е женила и нямаше деца). Тя все правеше забележка, че много се смеем (в нашата градина и къща). Майка ни, винаги ни е помолвала да се съобразяваме и бяхме научени от 14 до 16 и вечер след 22 да сме тихи.

# 164
  • Мнения: 12 692
ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh! Мадам Х, лошият мозък сложен в красивото ми тяло,мисли,че ти нямаш какво повече да добавиш в темата.
Благодаря ти.

Не, нямам. Интересно ми е какво е казало детето, наречено лоена топка.

Общи условия

Активация на акаунт