Натурална козметика

  • 108 165
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен.Следя ви от доста време и се замислих какво ядем ,какво пием и каква козметика използваме и ми става страшно....Постепенно започнах промени в къщи-доста неща изхвърлих от менюто и козметиката.Та в този ред на мисли,да попитам - някой ползвал ли е тази козметика и какви са му впечатленията http://www.sergieff.com/?
Ще съм благодарна да споделите впечатленията си.

# 256
  • The point of no return
  • Мнения: 823
тази ползвам в момента и съм доволна. Особено нощния серум и околоочния крем http://www.zianatural.com/


Първо да кажа, че темичката е страхотна!

Въпросче към so what във връзка със Зиа  - мисля да си поръчам ето това - ZIA Skin Basics Cleansing Gel with Sea Algae -- 8.3 oz
Ползвала ли си го и доволна ли си - мерси предварително!
 Simple Smile

Искам също да дам мнение за ето това почистващо мляко - Avalon Organics Lavender Facial Cleansing Milk -- на мен лично не ми допадна изобщо, супер неприятно ми е да си почиствам лицето с него, очаквах повече Sad

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 19:06 от Brio

# 257
  • Мнения: 63
Здравеите момичета.Аз съм новак в темата и си взех кремче на PLANER`S .Ползвам го няколко дена но се обринах със ситен обрив.На някой друг случвало ли му се е?

# 258
  • Мнения: 54
Здравеите момичета.Аз съм новак в темата и си взех кремче на PLANER`S .Ползвам го няколко дена но се обринах със ситен обрив.На някой друг случвало ли му се е?

Аз съм пробвала само тестери на плантерс, но не ми допаднаха. Много тежки и мазни са за моята кожа и не попиват добре. От plante system съм доволна.

# 259
  • Мнения: 3 642
някой може ли да ми препоръча избелващ крем за тъмни петна на лицето - био козметика?

# 260
  • Мнения: 776
Някой от вас тествал ли е нещо на марката Kibio? Аз успях да пробвам част от продуктите и смятам, че е нещо качествено на нашия пазар.Текстурите са много леки и бързо попиват, а ароматите са истинска наслада. И най-важното, че е "истинска" органична козметика, а не като повечето на пазара.

Взех си околоочния серум и почистващата маска. Благодаря за препоръката на jaklins    bouquet Доволна съм! Единствено с аромата не мога да се примиря Laughing, но важното е, че козметиката действа! Wink

# 261
  • Мнения: 3 642
Някой от вас тествал ли е нещо на марката Kibio? Аз успях да пробвам част от продуктите и смятам, че е нещо качествено на нашия пазар.Текстурите са много леки и бързо попиват, а ароматите са истинска наслада. И най-важното, че е "истинска" органична козметика, а не като повечето на пазара.

Взех си околоочния серум и почистващата маска. Благодаря за препоръката на jaklins    bouquet Доволна съм! Единствено с аромата не мога да се примиря Laughing, но важното е, че козметиката действа! Wink
от къде си ги купувате?

# 262
  • Мнения: 776
Козметиката се продава в Beauty zone - ите по моловете и Сефора Peace  bouquet

# 263
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
За тези, които си търсят цветна козметика - Буржоа са пуснали фон дьо тен Bio Detox със сертификат Eco Cert - 98.8% натурален произход. През септември е на промоционална цена 16.50 лв. Аз много се зарадвах, но пробвах тестер от списание и нещо не ми харесва как се нанася  Confused Иначе много искам да си намеря подобен, защото ползвам ежедневно, но още се колебая за този..

Иначе основно ползвам Nuxe и L'occitane - имам доста техни продукти, Веледа паста за зъби, пробвах тестера с ирис - не е за моята кожа, Rene Furterer шампоани и маска за коса, Икаров различни масла (бадемовото често го ползвам вместо нощен крем) - с тях и розовата вода си правя двуфазен дегримьор, а само розова вода използвам вместо тоник за лице.

# 264
  • Мнения: 1 354
Днеска само имаме намеление -15% от feelunique с код : CELEBRATE15
и както винаги безплатна доставка.
ето сайта,ако някой не го знае:
http://www.feelunique.com/healthyliving

# 265
  • Мнения: 133
Здравейте,

Моля някой да сподели мнение за козметиката Natural Being na AquaSource.

Аз съм с мазна и проблемна кожа/ с акне и черни точки/. Някой да е ползват таква козметика за третиранена на такъв тип кожа?

Предварително благодаря Simple Smile

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Не можах да видя дали сте писали за Долива.
Моля, ако някой е ползвал кремовете и балсама за тяло да пише. Аз попаднах в един хотел на балсама и много ми хареса.

# 267
  • София
  • Мнения: 1 047
Днес поръчах овлажняващ крем Dead Sea Spa Magik Rich Moisturiser :  Includes Certified Organic Ingredients, No Parabens.
 http://www.feelunique.com/p/Dead-Sea-Spa-Magik-Rich-Moisturiser-75ml
Идея си нямам дали е хубав, дано имам късмет  Peace

# 268
  • Мнения: 1
Здравейте, темата е малко стара, но...

Търся информация за една био серия, която видях в Балев Био Маркет...Става въпрос за тези два продукта, пяна за почистване на лице и крем за лице за проблемна кожа

В онлайн магазина им открих само крема, ето линк за инфо http://www.balevbiomarket.com/krem-s-bio-propolis.html Цената на пяната е около 20лв, което мисля, че доста добре за количествто и факта, че е продукт с органичен състав.

Някой да ги е ползвал и по-специално пяната, как ви се отразиха???  Praynig

# 269
  • Мнения: 419
Аз се включвам да похваля тоалетните води на Lothantique. Не намерих другаде къде да се включа с тази похвала, но толкова рядко попадам на нещо, което да ми харесва, че не се сдържах. За мен тези аромати са вълшебни, още като пубертет от Франция си бях купила от един бутик за парфюмчета няколко и от тогава не бях попадала на аромат, който да ми легне на сърцето. Може и същата марка да е била тогава, не знам, но само тогава и сега съм била толкова  доволна от аромат и трайност. Не съдържат химия и са в пъти по- евтини в сравнение с останалите прилични тоалетни води.

Общи условия

Активация на акаунт