Casual beauty или Kлубна тема No 7

  • 25 584
  • 427
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 547
От Макс Даниели нямам никакви впечатления, дори не знам от'де произхожда марката, но пък имам цели три впечатления от дънките на Бенетон  Crossing Arms Първото ми впечатление се скъса след няма и половин година, второто - месец след закупуването, а третото, ура!, изкара цели два сезона... Може би е просто лоша дънкова карма, щото инак Бенетон ми е сред Топ 3 на предпочитаните дрехи, но с дънките определено не ми иска.


Любимата ми визия за днес.

# 361
  • София
  • Мнения: 1 482
А някой знае ли откъде могат да се купят черни гумени гривни, каквито се носеха по много през 80-те?




# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Макс Даниели е една от харесваните от мен марки основно за делови стил! Шият се за износ някъде из Варненско, а по принцип са италианска марка! Имат хубави модели на средно високи цени.
Така ми се ходи облечена днес.... Hug

# 363
  • Мнения: 3 521
Max Danieli се шият в Добрич(бившият завод на Албена стил - имат и магазин, цените са различни от тези в София), но имат и силен внос от Чехия(предимно кожените изделия).
Хубави материи ползват, много качествени, но като сравня кройките им преди 7-8 години, когато започнаха със сегашните просто падам от смях. Предишните модели бяха стилни, екстравагантни, живи. Сегашните са като от Бурда от 1945 г. И честно ги намирам за прекалено консервативни за млади хора.  bouquet


п.п. а и цените изобщо на ги намирам за средно високи - все пак 450 лв за дамски есенен костюм хич не ми е средно Blush.

# 364
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вие ми четете мислите.  Laughing Харесах си едно палтенце точно на Макс Даниели. Я да видим цената, рекох. Седемстотин и отгоре родни лева. Не си го купих (не мога да обясня защо, необяснимо е.   hahaha).
Ама много ми хареса, пустото му палто. Дали ще правят 70% отстъпка? Или 90%, най-добре.  Whistling Абе, направо могат да ми го подарят. Така няма да пусна тема, че е на възмутителна цена.  bowuu

# 365
  • Мнения: 3 521
Василисо, другото лято нарамваш тролците, отиваш на море на Албена, правиш си еднин ден шопинг в Добрич и си взимаш палтото за 260 лв(максимум).

п.п. До Макс Даниели в София има оутлет - точно на пряката до тях е. Цените там са по-нормални.

# 366
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисо, другото лято нарамваш тролците, отиваш на море на Албена, правиш си еднин ден шопинг в Добрич и си взимаш палтото за 260 лв(максимум).

п.п. До Макс Даниели в София има оутлет - точно на пряката до тях е. Цените там са по-нормални.
Че аз съм добричка снаха, как няма да направя шопинг там.  Laughing Като ходя за обувки за троловете "Примиджи" в завода, така и около "Макс Даниели"-ту ще се завъртя.  Laughing
Само трябва да ме насочиш къде точно в Добрич (нямаха ли магазин на площада с фонтана?)
А "моето палто" го видях в Молът. Къде е другият магазин (за да видя аутлета в пряката, разбира се Whistling).

# 367
  • Мнения: 790
За ризите-боди, отдавна си търсех и най-накрая открих точния модел за мен, не е широка, но и не стои като трико. Тъй като някой беше казал, че не ги харесва, много са  удобни и практични, просто трябва да улучите точния за вас размер, ако знаете колко съм пробвала, почти се бях отказала, сега много си я харесвам.
ето я: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303388&pid=8658069
и пак: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303388&pid=8658070

# 368
  • София
  • Мнения: 630
Много приличат на тези  Peace.

И аз ги нося с равни обувки. Толкова съм свикнала да нося равни обувки, че на ток се чувствам странно, а да не говоря, че походката ми става направо смешна.

А покрай обсъждането на бижутата се замислих, че рядко слагам такива, но харесвам  и си избирам все едри бижута. Нежните и дискретните хич не ме привличат Mr. Green.


# 369
  • Мнения: 3 521
Само трябва да ме насочиш къде точно в Добрич (нямаха ли магазин на площада с фонтана?)
А "моето палто" го видях в Молът. Къде е другият магазин (за да видя аутлета в пряката, разбира се Whistling).

Добрич - бул. 25ти септември, 55, бившият завод Албена стил, честно - не си спомням за фонтан около него, ама то си беше и студ и не съм бляла много Embarassed.
София - бул. Витоша 1, оутлетът е буквално зад магазина. Може да питаш кифлите,ако се объркаш, но е почти невероятно да стане.

# 370
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Сърфи! Hug

# 371
  • Мнения: 3 521
 За нищо. И да се пУФалиш, ако намериш нещо хубаво Wink.

# 372
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Наречете ме тесногръда, но 450 лв си е една заплата за жена в провинцията. Как така костюм ще струва толкова и ще се води "средно"?

Втората употреба ме повреди трайно. Не мога да си представя да дам много пари за нещо от 'редовен' магазин, като знам, че мога да намеря такова, малко носено или пак ново, за нищожна сума.

Тук ли да ви кажа, че си капарирах ботуши, естествена кожа с каучуково ходило на лека платформа, подплатени, с игрива кожика, обикаляща отвън? Зима иде, вънка вие вук. "Нищо им няма", обяснява ми плахо продавачката защо са намалени на 50%, "само са от миналогодишната колекция".
"Хич не ме интересува от коя колекция са, щом са намалени", бодро изцвилвам аз, "покажете ми какво още имате от миналогодишната колекция!"

Никога не бих могла да мина за КМ, да не говорим да се класирам дори за бегло подобие на "Златен екстеншън", бленуваната номинация за всички красавици...

# 373
  • София
  • Мнения: 3 929
Вие ми четете мислите.  Laughing Харесах си едно палтенце точно на Макс Даниели. Я да видим цената, рекох. Седемстотин и отгоре родни лева. Не си го купих (не мога да обясня защо, необяснимо е.   hahaha).
Ама много ми хареса, пустото му палто. Дали ще правят 70% отстъпка? Или 90%, най-добре.  Whistling Абе, направо могат да ми го подарят. Така няма да пусна тема, че е на възмутителна цена.  bowuu


По описание ми звучи точно като палтото, което и аз си харесах, поне цената е такава. Черно, с пухкава яка и коланче ли е?

# 374
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Никога не бих могла да мина за КМ, да не говорим да се класирам дори за бегло подобие на "Златен екстеншън", бленуваната номинация за всички красавици...

Бу ще ме извиняваш за разводняването на темата ама тва "Златен екстеншън" кво ще рече?  newsm78

Нещо като най-дълга ноктопластика ли?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт