Тайната на дългата и здрава коса - 46

  • 25 507
  • 391
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 246
Най-доброто в твоя случай -Хормонални и кръвни изследвания,след това въпроси за продукти за коса  Peace Напълно нормално след бременност и раждане,мисля,че момичетата ще се съгласят Wink

# 316
  • Мнения: 4 496
Аз след всяка от трите бременности бях като котка през пролетта... ooooh!
Добре е да започнеш/продължиш с грижите и скоро ще се покажат новите косъмчета. Flutter
В първия пост има доста продукти против косопад.

# 317
  • Мнения: 389
Имам снимка на косата си,но чакам комшийката да ги свали на компа waitВече трети ден я юркам и нищо Sad

# 318
  • Мнения: 1 282
Дай ние да я юрнем.  Mr. Green Hug

Вчера си изчистих крайчетата и на останала част от косата ми.  Mr. Green
Пак ми растат много нови косъмчета. Старите-нови косъмчета пък вече доста са дръпнали на дължина.  Mr. Green

# 319
  • Мнения: 15
здравейте и от мен Simple Smile
викам и аз да си кажа болката, пък ако можете - да помогнете. косата ми е мазна, мия я през ден, щото повече немога да издържа. ама се омазнява  само в основата. а по крайчетата е мн суха. и малко ми пада. като я мия две шепи косми падат, ама това предполагам е от сезона, а и аз рядко я реша Simple Smile. правех си преди време маската на орифлейм за мн суха коса с кокос, ама само на крайчетата. а сега си взех един шампоана за увредена коса и той мн ми я омазнява. пробутах го на майка ми и си взех нов от който съм уж доволна ама косата продължава да се омазнява. препоръчайте хубав шампоан или да изчакам да ми свикне косата с новия Sad ?

# 320
  • Мнения: 7
Най-доброто в твоя случай -Хормонални и кръвни изследвания

Бихте ли ми казали кои точно хормони трябва да изследвам? Миналата седмица ми правиха пълни кръвни и чернодробни изследвания и с тях всичко е наред .
Благодаря ви предварително

# 321
  • Мнения: 179
Аз точно това щях да попитам.
За мазна коса.

# 322
  • Мнения: 4 496
препоръчайте хубав шампоан или да изчакам да ми свикне косата с новия Sad ?

Косата не "свиква" с нищо. Няма такъв филм. Crazy
Смени си шампоана/ако мислиш, че в него е причината/. Той какъв е всъщност? Да не си взела за мазна коса?
Аз малко "от врата за краката", ама карай...  Joy Добре дошла!  bouquet

Някой няма ли да ме пита аз ли съм на аватара? Joy

# 323
  • Мнения: 277
Имам запитване(отново  Grinning.А иначе мерси на XS за отговора  Peace).По принцип знам,че лакът и пяната могат да причинят косопад,ако се слагат в корените.Дали причината е във вредни съставки или нещо около косъма се наслагва-не знам...Но преди време една потребителка беше написала,че след употреба на такива продукти фризьорката и казала,че трябва да и се направи ексфолиране на кожата на главата,за да не започне косопад.Интересува ме дали знаете дали и с продуктите за обем-шампоани,спрейове и маски е така?И те ли действат като пяната например?Може ли след многократното им използване да се получи косопад  Thinking Мерси предварително  Peace

# 324
  • Мнения: 1 282
мис арк, ти ли си на аватара????  Joy Joy Joy То не че от тез`очила се вижда нещо, де.   Mr. Green

# 325
  • Мнения: 4 496
 Нещо напреки очилата  ли имаш? smile3516 Joy

Исках да ви кажа, че косата ми от тази безамонячна боя си е в положението, в което беше преди маската Абсолют... ConfusedНе знам какво ми идва да направя... afwitch

Lexи, всичко, което създава филм около косъма или по скалпа, влияе зле. Шампоаните за обем не създават такъв филм. Всъщност аз и досега не мога да си обясня как един шампоан може да създаде обем. Обемът зависи от ъгъла на косъма спрямо скалпа. Както и да е де. Спрейовете може би вредят, да.
Според мен най-лесно ще ти е с тестче върху кожата. Нанасяш от дадения продукт на обратната част на дланта си, изчакваш, и ако стане като ципа отгоре или лепне - има филм, вреди. Разсъждавам си просто.

# 326
  • Мнения: 1 282
Имам, казвам да ги махнеш.  Mr. Green

Сега трябва да си купуваш Абсолют ли пак? Интенса не помага ли? А ти що прибегна до безамонячните?

# 327
  • Мнения: X
 Peace Аз затова вече реших... само с къна... Поне става много бляскава косата.

# 328
  • Мнения: 1 258
мис арк, ти ли си на аватара????  Joy Joy Joy То не че от тез`очила се вижда нещо, де.   Mr. Green

 И аз това исках да попитам. Crazy

# 329
  • Мнения: 4 496
Айде, от мен да мине. Аз съм. Ама очилата нЕма да ги махна. Naughty Mr. Green

Мама терорист, е?  Приличаме ли си? Party

Защо с безамонячна ли? Ами защото исках да се видя с друг цвят, но ако не ми хареса да съм спокойна, че ще се отмие.

Помага Интенса, ама на сутринта все едно вършачка е минала през косата ми. Joy

Галка, да правим трапма пак?А? Давам Интенс за Абсолют... Joy
Или ще си взема онази маска с къна, която ползвах преди време. oblacheto hey ме подсети току що. Hug

Аз вчера май трябваше да сложа нечия снимка...Сложих ли я?  newsm78 Не я ли сложих?  newsm78  Отивам да проверя.  smile3502

Общи условия

Активация на акаунт