Тайната на дългата и здрава коса - 46

  • 25 509
  • 391
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 246
Айде, от мен да мине. Аз съм. Ама очилата нЕма да ги махна. Naughty Mr. Green

Сигурна ли си ?  newsm78 Thinking

# 331
  • Мнения: 4 496
За кое? За очилата, или, че съм аз? Rolling Eyes

# 332
  • Мнения: 246
За кое? За очилата, или, че съм аз? Rolling Eyes

И двете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 333
  • Мнения: 4 496
Аз съм бре. Crossing Arms Hug

# 334
# 335
  • Мнения: 351
Или ще си взема онази маска с къна, която ползвах преди време. oblacheto hey ме подсети току що. Hug
мис арк , как се отразява тази маска с къна на твоята коса? Защото и аз се боядисвам редовно и сега косата ми е нормална /поне така мисля/. Имам 1 нова и май ще взема да я пробвам, ако ми я препоръчаш де!

# 336
  • София
  • Мнения: 17 597
Каква е тази маска с къна? Става ли за естествено руси?

# 337
  • Мнения: 4 496

И очилата са мои. JoyИмам и друга снимка от вчера, ама и там съм  с очила. Mr. Green

XS, Кати АБВ  по принцип маската с къна е за изтощени и третирани коси. Не знам дали ще има същия ефект върху нормална коса... Thinking Иначе правеше косата ми мека, обемна и лесно се разресваше.
Аз говоря за тази маска. И ти ли за нея?
http://i220.photobucket.com/albums/dd244/krasim/kozmetika/SV4001 … .jpg?t=1224164339

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 16:44 от мис арк

# 338
  • Мнения: 246

И очилата са мои. JoyИмам и друга снимка от вчера, ама и там съм  с очила. Mr. Green


И очите чак си затворила  Mr. Green

# 339
  • Мнения: 351
Да, точно същата маска имам! Ами тя ми е доста третирана косата  Wink Нищо не ми пречи да пробвам маската, въпреки, че сега не ми е толкова изтощена. Само това нанасяне в корените ме притеснява малко, но... щом така пише на етикета, така ще направя.

# 340
  • Мнения: 4 496
Да, аз всичко правих както си го пишеше. Стояла съм и по 40 минути. Страхотни резултати имах с тази маска! Всъщност от купените маски/изключвам Абсолют/ тази ми е фаворит. Пробвах и зелената от тази серия/не помня с какво беше/, ама въобще не ми хареса.  Naughty

# 341
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз също си я купих тази маска вчера и днес я пробвах.Отдавна чаках да се появи и в нашето градче.Вземах и шампоан на Нивея за обем.Като за първи път съм доволна от резултата.
Лошото е,че краищата ми плачат за фризюр и трябва да отделя време за това,че вече много ми се заплитат,макар че ги торя редовно с кокоско и разни серуми.Иначе съм си същата мързеливка и карам само на масълца,без тривито и там другите му неща.

# 342
  • Мнения: 1 365
Мис Арк  Peace много ми харесва снимката!!!   bouquet
Аз вчера си направих маска от тривитаминол, орехово масло, малко оцет и мед. Постоях около час, понеже вече беше много късно. След отва измих маската и сложих маската на Рилкен. И с нея постоях около половин час и отмих. Резултатът е много добър, особено върху кичурите. А и косопада ми намаля драстично - може да е от подстригването, може и от маската да е, но паднаха максимум 20 косъма след измиването.  Peace
Може и аз да си сложа моя снимка на аватара - сега косата ми много ми харесва    bouquet

# 343
  • София
  • Мнения: 17 597

И очилата са мои. JoyИмам и друга снимка от вчера, ама и там съм  с очила. Mr. Green

XS, Кати АБВ  по принцип маската с къна е за изтощени и третирани коси. Не знам дали ще има същия ефект върху нормална коса... Thinking Иначе правеше косата ми мека, обемна и лесно се разресваше.
Аз говоря за тази маска. И ти ли за нея?
http://i220.photobucket.com/albums/dd244/krasim/kozmetika/SV4001 … .jpg?t=1224164339

Ми не знам, аз търсех съвет - щото напоследък мн. ми капе косата и търся подхранващи средства. преди години съм я клепала с натурална къна, ама голям зор и цапотия, та се надявах да издиря по- лесен начин. От къде се взема тази маска? И като колко чини?

# 344
  • Мнения: 9
Аз си купих маската на Денис (понеже не намерих тази с кокос на Genera.) На моята пише Denis Line Clasic . Не знам дали ще е хубава,ако някой я е ползвал нека да пише  Peace

Общи условия

Активация на акаунт