"Животът на другите"

  • 5 337
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 553
  Не, просто някои хора искат винаги да са на екран, без значение дали могат нещо или не могат, дали се излагат или не. Това им носи дивиденти. Laughing
Да , отрицателни(ако имаше такива) дивиденти.
Много неприятна особа според мен е Дончева.И след предаването още по неприятна ми стана.

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Има ли го някъде качено последното предаване, че го изтървах, а искам да го видя newsm78
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=dda041b5ef4d4 … 9e5828e9b67ab6100
Благодаря  bouquet

# 47
  • Мнения: 283
Кой ще участва тази вечер?

# 48
# 49
  • Мнения: 199
предаването наистина е супер

# 50
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Александра Сърчаджиева е на екран.  Simple Smile
/линка не ми се отваря  Rolling Eyes/

# 51
  • Мнения: 184
Сърчаджиева направи комай всичко, което не одобрявам като поведение на работното място - постоянно мрънка, постоянно оспорва инструкциите, все иска да ходи да пуши, лигави се, инфантилничи, пристига кисела на работа, като не е успяла да си изпие кафето сутринта у дома, да го беше изпила в движение работейки. А това, че не се справи с нищо, няма да коментирам.
Много харесвам предаването.

# 52
  • Мнения: 54
Тя да покаже, че тази работа не е за нея.

# 53
  • Мнения: 599
Аз пък се посмях с нея от сърце.Приемам, че има И такива хора.
Със сигурност притежава качества, които аз не бих могла да имам никога.

За Ю. Дончева съм на същото мнение.

Много интересно предаване.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 735
Предаването като идея е много добро.Хареса ми М. СИЛВЕСТЪР в циганското семейство и как горката се израдва на 5-те лв.,които си намери.Държеше се естествено,на фона на тази мизерия.А снощи с А.Сърчаджиева...Аууу,то превземия,то чудо.Определено не можах да я издържа и двамата с мъжа ми директно сменихме канала.Издържахме само да лиготиите с палачинката.Преди ми беше по-симпатична.

# 55
  • Мнения: 5 173
Аз също го следя.
За съжаление пълно предаване съм гледала единствено това вчера. Александра ме изуми, но и шефът й нищо не й спести, което му прави чест  bouquet.
Къде бих могла да гледам всички предавания онлайн?

# 56
  • Мнения: 233
Aз недоумявам как може да има жени без елементарни познания относно кухнята.Дано Алекс си намери мъж който да и готви че незнам как ще кара цял живот по ресторанти.Според мен най лесно е да кажеш незнам и немога,и всичко приключва с това.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Шушулче, не знам за онлайн, но на линка от арената ги има всички предавания.
Аз последните не съм ги гледала, какво е трябвало да работи Александра?

# 58
  • Мнения: 5 173
Да, видях ги в арена и си ги дърпам.
Александра трябваше да готви в Шератон.

# 59
  • Мнения: 140
Гледах Александра в "Търси се ", в това предаване хванах към края,до колкото разбрах за свое най-голямо умение смята способността да се оригва и да се прави на идиот.Не ми харесва изобщо,много лиги ,много нещо.А мъж си е намерила - Иван Ласкин,той и готви на нея.

Общи условия

Активация на акаунт