So you think you can dance - Фен клуб ;-)

  • 15 014
  • 413
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 891
Така, де!  Hug
Не слушай Бибияна - студена била Нат - тя пък много топла  Grinning - иска да ни залее със студен душ фенките... Наталка е възпитано момиче,премерена, не ни се натрапва с някакви пачки...  Mr. Green
И на мен ми стана мъчно за Лиса , още повече че балерината беше най-зле при представянето си , за партньора си естествено няма вина.
На мен ми харесаха този път,при това не си пуснах първо Денсинг старс.  Grinning
Гласувам за Натали и Нико,ако има анкета.  Sunglasses

# 121
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Много се умълчахме накрая, та рекох ви раздвижа с една анкетка Wink
Аз ще викам за Нико.  Crossing Arms


# 122
  • София
  • Мнения: 1 891
Е то няма нужда да се напъваш да викаш - той си е любимият танцьор на Канада.
Аз избирам по-трудното - второ място за Натали.

# 123
  • Мнения: 1 547
Гласувах за Натали, защото е най-добрата. А и е страхотна жена просто /макар по принцип да не харесвам блондинки  Wink/ Но си мисля, че ще спечели Нико, такова чувство имам.

# 124
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А, нищо сигурно няма.
Току виж малката балерина ги изненада изотзад  Mr. Green

PS. Залагам! Второ място за Али  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 20:42 от Ян Бибиян

# 125
  • Мнения: 1 775
Нико - победител, Майлс - на второ място. Според мен, повечето гласуващи са жени, затова.

# 126
  • Мнения: 505
Разбира се, че Нико  Laughing Натали ми е женската фаворитка.

# 127
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Joy Joy
Кой си промени мнението?
Веднага да се предаде  Mr. Green

# 128
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз не бих могла,Натали ми е в сърцето.  Heart Eyes
Позадоволих любопитството си малко в сайта. Сега двата епизода ще ги чакаме доста....  Whistling

# 129
  • Мнения: 1 775
Аз не бих могла,Натали ми е в сърцето.  Heart Eyes
Позадоволих любопитството си малко в сайта. Сега двата епизода ще ги чакаме доста....  Whistling
Да, сигурно ще почакаме, дано все пак, ако се забави официалният, да успея да се добера до неофициален рилийз. А финалът е чак в неделя.

# 130
  • Мнения: 1 547
Ама, какво сега, нямаше ли епизоди в понеделник и вторник тази седмица??  Shocked

# 131
  • Мнения: 1 775
Ама, какво сега, нямаше ли епизоди в понеделник и вторник тази седмица??  Shocked
Топ 4 танцуваха вчера, в неделя ще бъде обявен победителят. По принцип епизодите бяха винаги в сряда - performans show, в четвъртък - result show.

# 132
  • Мнения: 1 547
О, колко съм глупава, що серии изгледахме и така и не запомних кое кога е  Tired Значи Топ 4 имам да запям, все е нещо  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 775
О, колко съм глупава, що серии изгледахме и така и не запомних кое кога е  Tired Значи Топ 4 имам да запям, все е нещо  Mr. Green
Да, само дано да излезе скоро епизода, засега го няма  Sad.

# 134
  • Мнения: 1 775
Източих 21ви епизод - почти час и половина е. Незнам дали ще мога да бъда пред компа, затова го качих в mininova. Оставям го да сийдва. http://www.mininova.org/tor/2064208

Общи условия

Активация на акаунт