79 Американска пост-хелоуинска

  • 13 439
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 255
Тандури, по принцип е в събота...а иначе...в събота.  Laughing

# 211
  • usa
  • Мнения: 2 113
Вие с руските мъже, кажете какво не разбират на български.  Mr. Green

няма нужда да я псуваш. просто следващия път като се опита да ти се качи на главата я попитай мило "ты что? совсем с ума сошла?"...

аз викам на поразия. не помага, но поне разтоварвам напрежението, а особено напоследък много ми се е събрало. като се случеше когато бяха малки, много се стряскаха, но тогава се случваше изключително рядко да викам, но вече са ми свикнали и въобще и не се впечатляват...

ние гласувахме преди няколко дни. при нас е песен - изпращат ни балотите по пощата, сядаме с чаша кой каквото пие, караме се и попълваме. после можем да ги изпратим по пощата, можем и да отидем да ги занесем в някой дроп пункт.

чак ми е жал за маккейн, какво ще прави сега? с този срив на сток маркета хич не е подходящ момент и да се пенсионира, 401к планът му сигурно е нулиран...

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 04:21 от миз

# 212
  • Мнения: 1 800
Ани, ние снощи го гледахме, иначе не знам от кога е, не го следя СНЛ редовно..

Е, Вики,Бубка, честито ви гласуване!

Нашия район са го разделили много кофти, мъжа ми се оказал от късметливите само час е чакал, от другата страна на улицата в 5пм имало 700 човека и в нашо село са 70% мексикано Shocked .....ще излезе, че всичките са легални и отговорни граждани Joy

Аз не съм дорасла за гласуване Laughing


миз, Макейн пледираше да му се даде ред, щото Обама има още много време да е президент (на СНЛ)...сега и аз не знам, тук ще си го гледаме в пустинята,може и помощи да му събираме Mr. Green

# 213
  • usa
  • Мнения: 2 113
честит рожден ден на МрсГ и Анет! и на двете пожелавам прекрасен рожден ден и много, много здраве!

# 214
  • Мнения: 7 091
Тина, аз знам, че в събота го дават, ама знам че щяха преди изборите( не в събота)извънредно да го дават, ама забравих кога беше точно, явно е било вчера.  Peace

# 215
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
Миз, дорогая моя, у него-то жена - милионерша Wink ты что, совсем с ума сошла  Mr. Green или ты что, лапшу на уши нам вешаеш?

# 216
  • Мнения: 868
Биз, как беше, "the terrible 2" and "the horrendous 3" Simple Smile   Моята има Master's in Whining и работи на доктората вече!

Нормално е!  Ако се стигне до тръшкане и вариации, аз предупреждавам и казвам, че ако не се успоkoи, ще я оставя на "naughty chair" да и мине.  Съответно отива там ако продължава и стои около 4-5 минути. След това обяснявам пак защо, прегръщаме се  и така до следващия път.

А също изпозвам и "reward system." Имаме голям постър боърд за добри дела, където получава огромен стикър за добър акт на поведение...  Не винаги всичко работи толкова добре или лесно колкото звучи.  Интересно нещо това родитеството, а?

# 217
  • usa
  • Мнения: 2 113
Миз, дорогая моя, у него-то жена - милионерша Wink ты что, совсем с ума сошла  Mr. Green или ты что, лапшу на уши нам вешаеш?

шегичку вам пускаю бе дорогая Simple Smile. фидето си не давам Simple Smile.

# 218
  • Мнения: 2 563
Бубка, "да ти го натаковам" пробвай.  Mr. Green

Аз съм тука топка нерви. Щракам каналите, цъкам в нета. Всеки различен брой електорални гласа дава  Crazy

# 219
  • usa
  • Мнения: 2 113
мизJoy представям се какво ще им се пече на д...то на даслалиците следващата учебна година с твоите въпроси.

ако не друго, държа да изясня най-после загадката защо след като господ е казал "не пожелавай жената на ближния!", лично е взел и уважил жената на йосиф...

А също изпозвам и "reward system." Имаме голям постър боърд за добри дела, където получава огромен стикър за добър акт на поведение...  Не винаги всичко работи толкова добре или лесно колкото звучи.  Интересно нещо това родитеството, а?


у нас този номер с таблото със стикърите беше пълен провал. две-три седмици след като ги въведох, започнаха да ме питат преди да направят нещо дали ще получат стикър за него... отидоха в кофата за рециклиране и спестих от разходите за стикери.

# 220
  • Мнения: 940
Бубка ..стига бе с картончета значи,брех с тези различия

Няма какво да чупите пръсти и да чакате края-Обама ще е президент-чудо някакво трябва да се случи за обратното.
  Охайо щом е спечелен от Обама вече няма съмнение  !

Биз...давай със столчето ,ето и другите казват че работи-няма искам не искам ...сяда на столчето и седи за 1.5 -2.5 минути или докато се успокои.После вече само като предупредиш и ще мине бурята .

# 221
  • usa
  • Мнения: 2 113
е, анет, поздравления! консервативно охайо посиня!

# 222
  • usa
  • Мнения: 2 113
ами според мен нещата са вече ясни - 200 вече са ги обявили, с калифорнийските 55 + орегонските 7 + вашингтонските 11 стават 273... ако вземем и флорида, нещата стават направо изразителни!

# 223
  • Мнения: 1 393
Анет, да си жива и здрава, надявам се да си имала един много прекрасен ден рожден и ти като мен!   bouquet
Ама какъв ден само сме си "избрали" тази година, а. 

Мерси много на всички за милите пожелания!   Hug

# 224
  • Мнения: 1 800
Обама да се подготвя да празнува, а Макейн да се нарежда на опашките за помощите от плана на Обама, че едва ли има нещо от 401К-то му Joy


Общи условия

Активация на акаунт