97 DE: Колкото повече - толкова повече!

  • 11 326
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
@->-- wild flower аз взимах Магнезий за контракциите.Ти взимаш ли?

# 271
  • Мнения: 48
@->-- wild flower аз взимах Магнезий за контракциите.Ти взимаш ли?

Вземам от около месец вече.....че май и повече.

Сега тъкмо изпих три хапченца Но Шпа /сетих се, че си купих една опаковка от БГ/. Дано да спрат контракциите и да изкараме 2 в 1 още няколко сни поне    Simple Smile

....иначе за статистиката - контракции на 20-30 минути с продължителност около половин минута и вече леко болезнени    Simple Smile   май да се готвя за раждане, а?    Rolling Eyes

# 272
  • Германия
  • Мнения: 111
Благодаря ви за съветите  bouquet

# 273
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
@->-- wild flower просто се успокой и не го мисли 20/30 минутни контракции не еса кой знае какво. Аз бях така почти през целия 8 месец. Благодарение на магнезия обаче си изкарах почти до края. 8 дни преди термин се появи човечето.
Така, че спокойствие му е майката.

# 274
  • Мнения: 3 521
Диво цвете, не си спомням - извинявай - но не пиеш ли магнезиум? По принцип той се пие за контракциите. Отиди на лекар или в спешното, за да ти го изпишат и да чуят тоновете на бебето, за да си спокойна. Аз поне не бих чакала до понеделник.

# 275
  • Мнения: 122
Момичета,имам нужда от съвет.На Ники му изписаха антибиотик в четвъртък заради хремата и кашлицата.Докторката каза че щом секета му е станал гъст,по-добре за сигурност да му дадем антибиотик,че да не били стрептококи или незнам си какво там още .Предложих и да му вземе проба за изследване първо,а тя каза че цяла седмица може да продължи докато получим резултатите и по-добре на часа да действаме,имайки предвид че от повече от месец на детето не спира да му тече носа и си кашля по малко пак от толкова време.Но другаде ми е проблема сега.Антибиотика се казва  EryHexAL Saft 100 ml.На опаковката пише да се дава по 3 пъти на ден.И ние с мъжа ми след кратко колебание решихме че това значи сутрин,обед вечер .Да ама сега седя и си мисля дали не бъркаме и не трябва да даваме на 8 ч. ,в точно определени часове,както БГ антибиотиците винаги сме ги пили:thinking:Вие как го тълкувате това 3 пъти на ден?Малко ме е страх изобщо да го давам този антибиотик,малкия е само на 15 месеца и сигурно е мн. вредно Thinking

# 276
  • Мнения: 4 138
пльок. аз ви наблюдавам, ша знаете........... Wink

# 277
  • Мнения: 48
 Hug   момичета, аз увеличих дозата на Магнезия и контракциите почти спряха. Почти нямам и болки и си мисля, че ми се размина с ранно раждане    Simple Smile   и днес цял ден натискам леглото. Само на малки прибежки ставам да свърша нещо или да хапна. Добре, че е почивен ден    Wink

Много ви благодаря за подкрепата     bouquet     

# 278
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Привет!
Ето и една лека почерпчица от нас. Днес сме именници!!Честито на всички които си имат Михаил, Ангел, Райна и т.н

# 279
  • Немция
  • Мнения: 6 909
Дзак!
пльок. аз ви наблюдавам, ша знаете........... Wink
И аз, и аз. ppp
Много сте изписали, прочетох ви набързо по диагоналната система.

Цвете, супер, че си стопирала контракциите. Дано да поспиш тази нощ!

Мила ми Мистик, разбирам те напълно колко зле влияят купчината откази(по мой личен опит). Но това е нормално, продължавай да търсиш, ама отвреме-навреме си давай и почивка и се наслаждавай на свободното време, доколкото е възможно, защото след като се почне работа идва друг екшън.
И аз бих заложила на Initiativbewerbung-ите- при мен имаха резултат, макар че не очаквай бърз резултат. Зареди се с търпение, хубавите неща стават бавно smile3503, а и нали знаеш-който търси, намира.

Кити,мерси за почерпката! Да ви е честито името и покрай него и именика(имениците)!

# 280
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ели, скоро и аз имах тук същия въпрос - и да всички казаха на 8ч. и аз така знам, че трябва да се дава антибиотик и така го давах. Наистина това 3пъти на ден и мен ме обърка, но давай на 8часа и скоро да се оправяте  Praynig   bouquet

# 281
  • Мнения: 1 610


И другото ми питане е 3а Elterngeld. Някои от вашите мъже пол3вал ли е Elterngeld и това беше ли свър3ано с бюрократични спънки? 

НЕ.Няма никакви спънки. 2 месеца той , 12 месеца аз.
Кой гледа човекът-оргазъм?  Joy Ойе!Такива гении със 16 оргазми в един час ги има само във Оберфранкен.  hahaha

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 23:05 от rien

# 282
  • Мнения: 1 335

Резултатите от тест за стрептококи  са готови за 10 мин. Защо не настояваш да му вземат секрет все пак. Той може да влиза от вирус във вирус, особено ако ходи на ясла.
Да, АБ се дава на 8 часа.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 23:26 от Biskara

# 283
  • Варна
  • Мнения: 153
Привет,

Креми,да ти е живо и здраво малкото мешле,да расте весело и палаво детенце,за радост на мама и татко Hug
Днес и аз си имах именник.Но след всичко хубаво и весело,денят ни завърши много добре Sad Бяхме на вън с едно приятелско семейство с момченце,и както си играха,в един момент Анджи започва да пищи зверски.В първия момент дори не мога да разбера какво става,а той (единият от подаръците му беше полицейска кола с дистанционно)да вземе да си бръкне в ухото с антената на въпросното дистанционно. ooooh!В следващия момент забелязваме,че му тече кръв от ушето ooooh!Направо полудях от притеснение.От там хайде в едната клиника,но там нямали такъв специалист,че ни пратиха в другата.
Слава богу,не е нещо сериозно,само се е раздрал малко,но на нас ни изкара акъла.

# 284
  • Мнения: 1 817
Честито на именниците!  bouquet
ДианджиHug .

Аз тоз грип не мога да го уморя  Rolling Eyes . Китайски ли е или не не знам. Ама 6ти ден съм парцал. Ближа на Гея бъркалото, че гласа ми го няма почти и по цели нощи бухам. И все си мисля колко ли уморително би било с малко бебе - ту заспиш и пак трябша да ставаш.  hahaha Като с мойта кашлица. А милото  ooooh! не ме бил чувал и си спи като къпан. Айде лека и да се наспите  Wink !

Общи условия

Активация на акаунт