Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 494
  • 246
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 164
Пързалката става ли за детенце на 2г.

# 136
  • Мнения: 4 406
не пускат деца под 4 години

# 137
  • Мнения: 4 406

Бина изобщо не е специалист в областа не рискувай

Бина и не претендира да е специалист- тя си е фризьор. никога не е пробивала нито уши, нито носове. има си човек за това.
не се заяждам, трябва да се знае.

# 138
  • Мнения: 164
o.k. Буми

# 139
  • Мнения: 14 133
Ние още не сме уважили ледената пързалка.  Wink
Сашо не искал да кара кънки.  Joy Чака с нетърпение да падне първия сняг, за да се пързаля с шейничката.  hahaha

# 140
  • Мнения: 510
Чудно, прекрасно...и ние ходихме за второ мнение мин. седмица след посещение при д-р Калинов.  Confused И ние си търсим нов педиатър.
А колко време свикваха вашите деца докато тръгнат целодневно на ясла?
И аз съм за Чучулига, но за нас беше непосилно да вкараме Светослав там. Връзките ни не бяха толкова солидни, а официално дарение не приеха...Чакахме 1 година при това. Сега е в Слънце /16/, но е само с 1 ч. посещение от мин, седмица. Още не се е възстановил от боледуване.

# 141
  • Мнения: 3
Здравейте Hug
Аз имам номер на д-р Хубчев но е за частния му кабинет който се намира на ул..Николаевска 12
тел:082/519-544
аз там ходя за ФМ,дано съм била полезна   Wink
лека вечер на всички Hug

# 142
  • Мнения: 1 523
chillysun,на нас ни отне около месец и половина,имаш предвид 16 ясла "Ясен",нали?

# 143
  • Мнения: 510
Да, на гърба на д.г. Слънце  Wink Бъркам двете имена. Как ли моя работодател би приел месец и половина отпуска, малеее  ooooh!

# 144
  • Мнения: 2 090
Защо са махнали детският кът в Рига?
Това сега го разбирам Crossing Arms,скоро не сме ходили там.
Ледената пързалка я заобиколихме отдалече,наистина беше голям гъч Rolling Eyes.Той Сашко е мъничък за там още де,но ходихме с приятели на които детенцето е на 7 години.

# 145
  • Мнения: 1 523
chillysun,зависи от детето и в коя група сте.

# 146
  • В море от любов
  • Мнения: 519
vilimia , я кажи сега как да ви познаем на яслата? Grinning
Днес пуснах и моята кокона, да видим.......
Към колкоо идвате долу-горе?
Че ние все по-късно към 7.45-7.50, че понякога и без 05 мин. Mr. Green, иначе голям гъч пред яслата, много народ.
Все ми се набива на очи една мама с тризначки Grinning, питам се само тази жена как се оправя???

# 147
  • Мнения: 164
vilimia , я кажи сега как да ви познаем на яслата? Grinning
Днес пуснах и моята кокона, да видим.......
Към колкоо идвате долу-горе?
Че ние все по-късно към 7.45-7.50, че понякога и без 05 мин. Mr. Green, иначе голям гъч пред яслата, много народ.
Все ми се набива на очи една мама с тризначки Grinning, питам се само тази жена как се оправя???
Ела кажи на мен ние винаги ходим в последния момент тоест мъжът ми ходи сутрин той я кара преди работа  и почти винаги той я взема но се надявам да се засечем някой път. Има случаи когато не можем да се натуткаме и ходим в 9.00 колкото по студено става толкова повече ни се спи сутрин и ставаме с ревове.

# 148
  • В море от любов
  • Мнения: 519
То хубаво ще се засечем, ама как ще се познаем Laughing
Днес пред мен поне трима мъже оставиха дечицата си, ама на мен като ми е студено и аз седя в колата и не мърдам, а майка ми ходи да я оставя Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 149
  • Мнения: 164
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка

Общи условия

Активация на акаунт