ОВЧА КУПЕЛски мами - 2 част

  • 54 929
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 054
Благодаря, Булече Hug

# 301
  • Мнения: 27
Още от преди нова година имаше бележка на вратата на Хлебарова, че не записва нови пациенти. Но трябва да провериш, може пък и да стане.

# 302
  • София
  • Мнения: 672
За консултации при Хлебарова не се чака, защото са със запазен час и то в часове, когато са само за детски консултации. Поне аз не съм чакала с бебето. Но иначе наистина 1 час не ти мърда. Не знам дали записва пациенти, бебето го записа, защото цялото семейство сме при нея.  Hug

# 303
  • Мнения: 27
Биби днес става на 1 годинка и ви черпи с виртуална торта  newsm59

# 304
  • Мнения: 31 399
Да е жива и здрава и много умна и красива! newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2  party023

# 305
  • София
  • Мнения: 1 062
Честито на рожденничката!   bouquet Да ти е жива и здрава!

# 306
  • София
  • Мнения: 672
Да е жива и здрава малката рожденичка!  newsm59 Tada

# 307
  • Мнения: 111
Сега виждам за този страхотен клуб. Може ли и аз да се присъединя.
И да споделя проблем ако някой може да посъветва нещо - ще съм благодарна.

От известно време живеем сами с дъщеря ми. Тя е на детска градинка а аз на работа.
Търся жена която да я взима от градинка и да се занимават двете докато се прибера.
Вече имах две жени които ми помагаха за това. Но малката не ги прие много радушно - или аз съм прекалено взискателна.
Но се подразних като видях жената да се сопка на дъщеря ми да си слага ботушите по-бързо!
Незнам...
Много ми трябва жена за два часа 17-19, иска ми се да е от квартала и да се отнася мило с дъщеря ми.
Пусках обяви... Говорила съм с мноооого детегледачки но ми се иска да е жена която има детенце с което да си играят вечер с дъщеря ми. Може и у нас.
Мислех варианти...за шофьор който да ми я довежда до работата....и незнам още какво...
Ако някой си е направил вариант в който и детенцето е добре и майката е спокойна....споделете...

# 308
  • София
  • Мнения: 588
БилиБили, макар и със закъснение:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!!! Да е здрава, усмихната и игрива!

# 309
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Здравейте и от мен ...  Hug

Бубичка, при коя педиатърка сте, че ми стана интересно ?

# 310
  • Мнения: 283
Здравейте и от мен ...  Hug

Бубичка, при коя педиатърка сте, че ми стана интересно ?

Мен ли питаш?
П.П. Аз съм БУЛЕЧКА Wink

# 311
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не, бубичка пише, че е разочарована... аз също започвам да се разочаровам от моята

# 312
  • Мнения: 35
Някои да има мнение за д-р Зоева като педиатър.Скоро трябва да избера и ми я препоръчаха,но ако някой има личен поглед нека даде съвет.

# 313
  • Мнения: 283
не, бубичка пише, че е разочарована... аз също започвам да се разочаровам от моята

OK, извинявам се!!! Embarassed Но понеже често ме бъркат Wink
Аз съм леко разочарована от педиатърката на сина ми, не дава направления, няма контролни прегледи, то и не се е налагало, пу-пу, но пък ми е близо (зад блока, от балкона гледам в кабинета й буквално)

# 314
  • Мнения: 49
Здравейте момичета! Имам едно въпросче и много се надявам някои от вас да ми помогне. Вече писах в ДС, но все още без отговор. Та въпросът ми е следния : Има ли сред вас собственици на апартаменти в розов блок ( знам, че описанието не е точно  ), намиращ се зад Община - Овча Купел, ул. Войводина могила?

Общи условия

Активация на акаунт