Как изглежда банята Ви - 6

  • 105 114
  • 479
  •   1
Отговори
# 450
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Еее кристал в банята нямам  Laughing

# 451
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Най-накрая проекта ни е готов и бързам да се похваля.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329945

MamaMira

Много ми хареса проекта ви.Имам въпрос относно моноблока.Виждам,че ще е ъглов.Купихте ли вече такъв,и ако да, колко струва и от къде?
Не мога да си оправя поста,излиза като цитат Embarassed

# 452
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Един спешен въпрос-плочките в банята са бежови и кафяви,има и мозайка от двата цвята като пано.Какви според вас трябва да са фугите,бежови или 2 цвята newsm78

# 453
  • Мнения: 371
Някой питаше за огледало.
Имам огромно,което започва от мивката и стига до горе,широко.
Залепено е със силикон и е здраво вече 3 години

# 454
  • София
  • Мнения: 943
Един спешен въпрос-плочките в банята са бежови и кафяви,има и мозайка от двата цвята като пано.Какви според вас трябва да са фугите,бежови или 2 цвята newsm78

И нашата баня е в бежаво и кафяво - фугите са бежови и кафяви  Peace

# 455
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз най-накрая да се включа в темата. Харесах плочки, чакам си проекта. За момента съм се спряла на лилаво в комбинация с кремаво и фриз. Като стане готов проектът ще го кача  Laughing

# 456
  • Мнения: 117
Най-накрая проекта ни е готов и бързам да се похваля.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329945

MamaMira

Много ми хареса проекта ви.Имам въпрос относно моноблока.Виждам,че ще е ъглов.Купихте ли вече такъв,и ако да, колко струва и от къде?
Не мога да си оправя поста,излиза като цитат Embarassed

Самият моноблок няма да е ъглов, само ще е сложен под ъгъл като зад него правим декоративна триъгълна стеничка, която ще е на височината на моноблока и ще е облечена в плочки (ама как го обясних, дано си ме разбрала). Купихме моноблок на Видима - Сева микс. Цената му беше около 240 лв., иначе гледахме в наши познати ъглов моноблок (вече не помня на коя фирма беше точно), но казаха, че цената му била около 700 лв и по тая причина се отказахме да търсим ъглов.

# 457
  • Русе
  • Мнения: 1 858
Един спешен въпрос-плочките в банята са бежови и кафяви,има и мозайка от двата цвята като пано.Какви според вас трябва да са фугите,бежови или 2 цвята newsm78
Моите плочки са бежови или по-точно жълтеникави и тъмно кафеви и фугата е в един цвят.Албумът ми е на по-предните страници,ако искаш можеш да погледнеш

# 458
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Един спешен въпрос-плочките в банята са бежови и кафяви,има и мозайка от двата цвята като пано.Какви според вас трябва да са фугите,бежови или 2 цвята newsm78

И нашата баня е в бежаво и кафяво - фугите са бежови и кафяви  Peace
  magina имаше ли я твоята баня някъде снимана?
*sve*  -ще погледна и твоята.

Кой фугин е по-добър според вас-Боро или Церезит?
Ей и този фугин се оказа много труден ooooh!

# 459
  • Мнения: 138
MamaMira проекта ви е чудесен. Би ли казала с каква програма е правен?
И един въпрос към тези които имат вградено казанче - след като се поставят плочките какви са размерите (ширина/височина/дълбочина) на цялата конструкция?

# 460
  • София
  • Мнения: 943
  magina имаше ли я твоята баня някъде снимана?

Ами не - тя в момента се довършва  Mr. Green.
А какъв е фугина в момента не мога да се сетя  newsm78

# 461
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
МамаМира-и ние най-вероятно ще направим така,защото не ни се дават 500-600лв.за ъглово казанче.А като си помисля,че аз поисках така да прекарат тръбата,защото много ми хареса на една картинка,не ,че нямаме място,банята ни е голяма.Мъжа ми ще се поболее с мен Hug

# 462
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ние сме с ъглово казанче - полско. Цената му беше около 300лв доколкото си спомням  Peace

# 463
  • Мнения: 122
Здравейте момичета,
доста отдавна не бях влизала тук.Виждам има доста интересни проекти.Особено съм впечатлена от банята в червено и бяло,за съжаление не се сещам на коя от вас беше,която още не е съвсем довършена и червените плочки са едни такива като линийки ...Надявам се собственичката да се сети и да приеме моите поздрави.
Иначе за фугата нашият майстор каза задължително да взема Церезит,а не теразид.Сега дали има по добри,вече няма как да коментирам,не съм спец.
И Радост 24 , аз бих те посъветвала да фугирате и с бежово между бежовите плочки и с кафяво между кафявите.Става по естетично и ако имате декоративни елементи се открояват по-добре.

# 464
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
за огледалата-в целия апартамент вкл.в банята и вц-то сме с много големи огледала,лепени със силикон,а във всекидневната размера е 3 на 3 м.-което е също зълепено по този начин....2 год.без проблеми.Изпробвано е ,понеже в старата гарсониерка,в банята беше пак толкова голямо от мивката до тавана и широко поне 2 метра,залепено със силикон....живяхме там 10 год и не е мръднало.Дори и не почерня от изпаренията с течение на времето Wink

Общи условия

Активация на акаунт