84 Thanksgiving вълнения и Американски вдъхновения

  • 17 773
  • 318
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 091
Това беше 3-тата възможна опция и аз избрах нея, понеже другите две просто не ги обичам и не можех да се прежаля  Sick. Да видим дали ще става за ядене или се прецаках тотално  Laughing По принцип обичам риба, това прилича на калкан ( но явно не е)...дано не е отвратително.  newsm78

# 256
  • usa
  • Мнения: 2 113
Това беше 3-тата възможна опция и аз избрах нея, понеже другите две просто не ги обичам и не можех да се прежаля  Sick. Да видим дали ще става за ядене или се прецаках тотално  Laughing По принцип обичам риба, това прилича на калкан ( но явно не е)...дано не е отвратително.  newsm78

вкусна е. поне ние я харесваме.

# 257
  • Мнения: 3 367
Халибутът (ха!) е страхотна морска риба,ние я печем с лимон и подправка или пак печем с малко майонеза покрита или на тиган на пацамаци с копър..много е хубава,не е много миризлива и е супер полезна Laughing

# 258
  • Мнения: 393
Идвам да се възмутя от глупави пешеходци. Преди малко едва не блъснах един, тръгнал да пресича в най-опасното: сумрак, срещу мен две платна коли с пуснати фарове, няма зебра, няма нищо. Тоя просто ми изскочи, тичайки. Трябваше да го хвана и да му плесна един.
хахаха, аз преди няколко години също едва не сгазих един, ама при мене беше с екстри- тъмно, черен, та облечен и в тъмни дрехи (направо се беше "слял" с путната настилка smile3515

# 259
  • Мнения: 1 173
Чета си аз като гост и си мисля " коя ли е Лени , и що стана Джена  Rolling Eyes
Снимката с Ноли е супер просто - искам и аз .
Анет пирата изглежда много доволен и  наистина  много се е забавлявал.

Та ние сме си имали мол в Стара Загора - ех аз как нищо ново не знам . Сладка Хапка - сега по Коледа не ги ли слагат тези малки магазинчета по главната ( преди ги имаше) - в тях имаше много интересни неща. Аз последно носих нещо подобно на делвички ( но половинки) и бяха нарисувани със света Богородица  и с пейзаж от Етъра. Много им се зарадваха тук ( на американци ги подарявах). Разни други дървени сувенири бях донесла също така . Някои от нещата бяха в голямата чанта опаковани в "бабъл" други в ръчния.
Килограмите на багажа са 50 паунда ( 23кг newsm78). Имаш право на 2.
 
За рибите аз имeната им на Бг не знам Joy какво остава на английски. Щом е подобна на калкана би трябвало да е вкусна.

# 260
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Следпразнично наздраве за порасналите Дани и Стеф!

Страхотни манджи, торти, купони с весели дечица видях!

Върнахме се, в Атланта накрая беше по-студено от Бостън. Добре изкарахме, ядохме и пихме, подпомогнахме ритейл-а през Черния Петък (има в Страйд Райт супер намаления, плюс втори чифт на половин цена, та Дани е снабден).

Бенс, честито за новата работа!

Днес обявиха съкращенията, оживяхме, 50 човека си загубиха работата, аз продължавам да търся по принцип, въпреки, че е много трудно...

# 261
  • Мнения: 3 367
Бубка,това е ужасно депресиращо,на нашия татко в службата в продължение на 1 година всеки петък съобщаваха кой е съкратен,от 130 човека и 20ина програмиста останаха група от 12.Като на разстрел ,много неприятно. Дано овладеят при вас че това хич не е добре и за качеството на работата освен всичко друго..
*
чували ли сте за сайбър мъндей?аз за сефте тая година чух по радиото,много интересно явление
*
държавата е официално в рецесия от вчера,не че не знаехме,но ей тъй на вече е факт
http://www.usatoday.com/money/economy/2008-12-01-recession-official_N.htm

# 262
  • Мнения: 2 563
Днес обявиха съкращенията

Много кофти.

# 263
  • usa
  • Мнения: 2 113
сега като се върнах назад и попрочетох по-подробно, разбрах за добрите новини на бенсон. честито и на късмет да е! за остин и аз съм чувала, че е най-доброто място за живеене в тексас за не-каубои и не-ойлмагнати. дано да ти хареса и да се позадържите там, ако искаш да се задържите на едно място, разбира се.

бубка, неприятно Sad. дано все така ти се разминава  fingerscrossed.

# 264
  • Мнения: 1 800
хаха, миз, искам, как да не искам, на едно място...ех, мечти.
днес търсихме апартамент под наем и мъжа ми се запретеснил дали ще ни харесва района, пък после рече, ами то с нашия късмет, едва ли ще се задържим повече от година, даже и да не сме разопаковали всичко  Simple Smile

Бубка и на всички други, дано никой не съкращават вече.

МВК, нищо не ти пречи да ми дойдеш на гости и без бизнес трип Hug

# 265
  • Мнения: 1 147
Бубка, добре, че не ви е засегнало. Втори въпрос, че както казва Анет, чакането е отвратително. Чакам и аз да видя при нас дали ще започне нещо, ние имаме история със съкращения, да видим кога ще ни засегне този път..

Халибут много обичам. За името му на български и аз за първи път чувам...

# 266
  • usa
  • Мнения: 2 113
хаха, миз, искам, как да не искам, на едно място...ех, мечти.

какво да ти кажа Thinking... и ние бяхме от чергарската порода. за първите осем години семеен живот сменихме най-малко десет апартамента и къщи... после се застояхме - започваме седма година във все същата къща и да си призная от около две години ми се е стегнала душата  Confused... тясно ми е около врата, много ми е стафа натрупан из всички ъгълчета на къщата и ми е нетърпимо мръсен мокета. и хем ми се сменя зип кода, хем не ми дава съвестта да развалям мира на децата и изобщо не знам кое е по-правилното в случая, което е крайно нетипично за мен, която има конкретни мнения по всички въпроси  Thinking... та седя и мисля и се притеснявам, че ако изпуша в някой момент, ще взема и ще постъпя неразумно, което ще доведе до неблагоприятни последствия Confused...

# 267
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
Уф, Бубс, много неприятно, но все пак ти работиш в правилната посока! Успех, момиче!

Да кажа и колко се радвам за Ивето и господина с перфектен бг език! Hug

Сайбър понеделника е много уважаван от моето семейство ден и всичките ми заричания, че тази год пари няма да харчим за джаджи (Биз, признавам си без бой Wink) излетяха яко дим... Засега се залъгвам, че имаме належаща нужда от техниките, които напазарувахме  Naughty

Риколс
http://parentcenter.babycenter.com/child-safety-recalls?scid=mom … :2&pe=2Unf0XL
И специално един на вниманието на Тандури:
http://parentcenter.babycenter.com/204_recalled-harry-potter-bookends_10219955.pc

Бебина Ангелина е болна за 1-ви път, кара уж леко, аз също...

# 268
  • Мнения: 4
Не се става лесно човек ей!:D Понеже мрънках че ми е скучно Мила ни оформи 12-часов концерт онзи ден...още се съвземам. Tired Какво беше това чудо не знам. Но от по позитивна гледна точка - вече 2 нощи спи по 7 ч. Верно от 8 до 3 ама пак е нещо:)

****
агент - болно бебе е неприятно.Sad  Теб те разбирам мн. добре, а не бебка пожелавам да оздравява бързо!!

***
Грациаз на вс. за отзивите за детски забавления и подаръци! Мисля че успях да прочета вс. подробно. Блажка бендаруто е супер идея за по-големите - та спешъл мерси. Аз за дребосъците измислих борд гаймс - секуънс например ми се струва много подходяща за 3-годишни. Simple Smile И съм почти приключила с Коледните подаръци..освен на Мила за баща и...   ooooh!

***
Честит рожденик Дани много на патерица май.  Да расте умен и любопитен.Simple Smile

Бенсон - честита ти работа на теб!! Тъкмо щях да питам какво надробихте със застраховките, но сте уредили ? по далеч по добър начин. Мнооого хепи фор ю че без работа не е добре!! Simple Smile

Стискам палци на вс. други с  работата около празниците! При мен съкращаваха около Коледа и Н.Г.  3 г подред и беше отвратително натоварващо!

***
Казах си всичко! Mr. Green Айде лек ви ден засега - отивам да дремя и да чета книжки..Simple SmileSimple Smile
Е.

# 269
  • Мнения: 1 783
Бубка, супер новина. и ние сме под същото напрежение и още чакаме 'новината'...  Tired

Halibut - камбала е друго име, ама палтус май е по-популярно. Супер риба е.

Как е chiropractor на български? Има ли такива у нас? Ишиас (sciatica) май имам и вече са доста зле нещата... Tired

Ъпдейт за меда с лук - сега сам си го иска и после миришееее, ужас  Laughing. Не знам дали кашлицата е спряла, но сополите спряха и утре го връщам на градина.

Общи условия

Активация на акаунт