Гласувайте за "Банда на годината"

  • 10 907
  • 244
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 305
Тортената...еееех, тортената! Crazy

А, Дюкянките...какво правят? 

Слабеяяят, слабеят и хубавеят!

# 106
  • Мнения: 274
Спамо-чата в Клюкарника и Дюканките   Peace  Hug  Heart Eyes
 Mr. Green

Третият глас естествено е за COBOS геймърите. Това е темата, която съвсем случайно ме доведе в този форум. Апелирам към всяка една от Вас, която има свободен глас, да даде кураж с него на хората, мъчещи се ежедневно на колабиращия български фондов пазар.
В замяна предлагам безплатна консултация по всякакви финансови въпроси на четири очи в пиано бар по избор или снимка с автограф. Бъдете здрави! Успех!

# 107
  • София
  • Мнения: 56
Гласувах за любимите ми Споделете.

# 108
  • sofia
  • Мнения: 406
И аз съм с Дюкан! smile3521

# 109
  • София
  • Мнения: 5 260
Flutter Гласувах... е този път и ще кажа за кой.. Естествено, че за момичетата от познайте къде е правена снимката  Hug Успех на всички и Bon Voyage  Hug Не приканвам никой да гласува за нас, които не иска.. но всеки е добре дошъл да се пробва  Peace Пък ако ви хареса...  newsm80

# 110
  • Мнения: 11 747
Гласувах за 'Познай от къде е снимката" и за 'Тортената', разбира се!  Grinning  Аз съм пътешественик, но и тортаджийка!  Crazy

# 111
  • Мнения: 4 187
Гласувах за Дюканки! Толкова съм им благодарна, за мотивацията, за рецептите, за съветите. Заслужават първо място, страхотна воля, страхотни резултати   bouquet!

# 112
# 113
  • Мнения: 25 808
Моля за малко помощ!
Пържолената банда е ясна, тортената също, а коя точно е алкохолната? Имам проблем с идентификацята ѝ, че малко се пие в тази държава...  Whistling
Догодина трябва да имаме право на четвърти глас и за третото, т.е. и за секс-банда. Ако няма такава, да почва да се сформира отсега!

# 114
  • Мнения: 1 813
Съвсем по съвест ще дам глас и за Тортената тема. Отидох за малко там и без да ме познават,толкова съвети ми дадоха и при все,че им казах,че съм с "две леви".  Blush
Наистина са много добра банда!

Имат моя глас  Wink

# 115
  • Мнения: 790
Без токчета съм.

# 116
# 117
  • Мнения: 2 401
Моля за малко помощ!
Пържолената банда е ясна, тортената също, а коя точно е алкохолната?

Ако ще гласуваш за нея то - Cobos-ките.  Толко мъка само с алкохол се лекува, каквото и да казват колежките.
Гласувах и за токчетата (по съвест).  Можех да гласувам и за фаворитките, ама не можах да прескоча принципите си гласувайки политически.

# 118
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Каква футболна, пардон форумска драма  Laughing

Априлската линия гледам не е застъпена подобаващо  Mr. Green

Аз гласувам по принадлежност - Спама на КМ и Без токчета...( crazy chick моля погледни личната ми титла в профила  Whistling)

Имам и свободен глас, торта ще получа ли?  bowuu

# 119
  • Мнения: 1 813
Лу, подкрепи тортите,бе !  Simple Smile Много са съвестни момичетата,без майтап !

Общи условия

Активация на акаунт