Клуб "полицeйска съпруга"-2

  • 40 032
  • 654
  •   1
Отговори
# 585
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, мамчета, може ли някой да ми разясни как се вземат тези карти за почивка в станциите на МВР, къде има такива и какви са цените?

Благодаря!

Меган, от Дирекцията идват писма за кандидатстване в самото РПУ, имаш право да кандидатстваш за неактивен и активен сезон. Можеш 3 дестинации да избереш, но те одобряват само за една от тях.
Цената варира от 4 до 16 лв. на легло, в зависимост от сезона, екстрите в стаята, апартамент и т.н. Храната се заплаща отделно./3 и 4 лв. е цената в санаториум, но условията били повече от мизерни там, казват .../ Отделно се плаща и курортна такса.

За тази година вече сте изпуснали срока за кандидатстване, но можеш да се обадиш в самата база, която си избрала и на рецепцията ще ти кажат, ако има на свободно да отидете  на свободно Peace

Базите са в Дружба, Боровец, Костенец, Хисар, Банкя, Велинград, Долна Баня, Созопол, Несебър, Китен, може и още да има, но не се сещам в момента ...

Ива добре завърнала се  Hug Hug Hug
Чакам с нетърпение снимков материал от Дружба  Heart Eyes

# 586
  • Мнения: 1 685
Министър Цветанов разговаря с шефа на синдиката Иван Павлов и за заплащането на служителите в системата. Двамата са постигнали договорка за стъпаловидно увеличаване в следващите 2-3 години.

 Tired Да,в близките 2-3 години  Whistling не че не сме го слушали това вече,ама дано тоя път.....

# 587
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Той мандата нали е 4 годишен  Mr. Green след 2 години като вдигнат заплатите с 5 %, след 3 години с още 5 % и мандата свършва  Mr. Green Laughing

# 588
  • Мнения: 3 743
Може и да вдигнат заплатите, ще се надяваме, но дотогава поне да плащат допълнително отработеното време  Confused

# 589
  • София
  • Мнения: 8 178
Защо не платиха извънредния труд последния месец? Crossing Arms

# 590
  • Мнения: 3 743
Защо не платиха извънредния труд последния месец? Crossing Arms

То да беше само последният месец ooooh!.
Да не говорим, че аз мъжа ми тази седмица въобще не съм го виждала Tired. Преди 1 месец смени длъжността и още няма заповед за назначение на новата длъжност и не се знае кога ще има такава #Cussing out /съответно нито придобивките от старата, нито придобивките от новата позиция важат #2gunfire/

# 591
  • София
  • Мнения: 8 178
Защо не платиха извънредния труд последния месец? Crossing Arms

То да беше само последният месец ooooh!.
Да не говорим, че аз мъжа ми тази седмица въобще не съм го виждала Tired. Преди 1 месец смени длъжността и още няма заповед за назначение на новата длъжност и не се знае кога ще има такава #Cussing out /съответно нито придобивките от старата, нито придобивките от новата позиция важат #2gunfire/

Пожелавам ви скоро да я подпишат заповедта. Моя мъж чака 5 месеца да подпишат неговата

# 592
  • Мнения: 3 743
Защо не платиха извънредния труд последния месец? Crossing Arms

То да беше само последният месец ooooh!.
Да не говорим, че аз мъжа ми тази седмица въобще не съм го виждала Tired. Преди 1 месец смени длъжността и още няма заповед за назначение на новата длъжност и не се знае кога ще има такава #Cussing out /съответно нито придобивките от старата, нито придобивките от новата позиция важат #2gunfire/

Пожелавам ви скоро да я подпишат заповедта. Моя мъж чака 5 месеца да подпишат неговата

Очевидно в "системата" няма законоустановени срокове и за това  ooooh! Нищо ново под слънцето. Дано всички сроко да се похвалим с добри новини Praynig

# 593
  • Мнения: 1 685
Защо не платиха извънредния труд последния месец? Crossing Arms

 ThinkingПри нас платиха-и то мноооого добре/тъкмо за почивката/ Flutter-незнам побърква ме вече разнородната и противоречива информация ooooh!нали е "обща"уж системата Tired

# 594
  • Мнения: 165
Здравейте.

Приемате ли нови попълнения? Аз съм пожарникарска съпруга т.е. огън момиче reverance

# 595
  • Мнения: 835
Момичета, а какво стана с парите за дрехите?

Нещо чува ли се? Sad newsm78

# 596
  • Мнения: 2 005
Съпруга ми казва , че просто вече са забравели за тях , но тайничко се надяват макар , че нищо не се говори по въпроса ... ooooh! Сега август при тях ще дават диференцираното заплащане , сега са правели оценките . До колкото знам в Пловдив колегите му също този месец със заплатите ще го вземат това заплащане , в Габрово също , така че поне тези пари не са спрени  Thinking

# 597
  • Мнения: 165
Привет.

Попрегледах темата и да се включа с каквото знам  Wink

Мен парите за дрехи не ме вълнуват. На униформените им дават купони за дрехи и мен не ме огрява ни дрешка, ни обувка  Crazy

За базите - то ако можеше да се намери списък с всички оцелели почивни станции на МВР, добре щеше да е.
Тези, които аз съм посещавала и знам за тях са (описвам ги по наблюдения от последното ми посещение там):

Морски:
Поморие - закриха я. Беше хубава базичка на брега на морето, бунгала, но с общ санитарен възел и слънчев бойлер.
Созопол - много е подходяща за семейства с деца, но плажът е далеч. Има страхотен парк пред къщичките.
Несебър - както и останалите бази, тази също е със скромно обзавеждане, но и двата блока са реновирани, плажът е на една ръка разстояние.
Китен - място за активна почивка. Базата се намира насред плажа, дето има една дума. Хубава е, но е доста шумно около нея.
Константин и Елена - ...

Планински:
Боровец - ...
Костенец - ...
Стрелча - ...
Хисар - ...
Банкя - ...
Велинград - хубава база, тихо и спокойно е, във ваната тече синята минерална вода на града, но няма много интересни занимания, освен скромна фитнес зала. Ние ползвахме басейна на базата на Министерски съвет.
Долна Баня - разкошна природа, свежест, простор. Вилите - уюутни, стаите приятни, с телевизори и хладилници.

За санаториумите и идея си нямам, а ми се ще да идем на някой да ме поглезят с масаж и други релаксиращи процедурки.

Моля, ако има още бази да ги допълвате към този списък, както и разчитам за информация на празните местенца (а също и актуализация на моята).

# 598
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 034
При вас има новини, а нашия министър - военния, никакъв го няма. Едно изявление не даде, нищо. Пълна тишина. Само се разбра, че може би част от парите, които военните получават със заповед тази година, от другата няма да ги има - т.е. ще има намаляване на заплатите.

# 599
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Джема  #Crazy ти санаториума като СПА ли си го представяш???


За санаториумите мога да кажа/без да съм ги посещавала/ но са ми разказвали, че не са очаровани от условията.
Стаите не се почистват и бельото не се сменя. Пода е послан с мухлясъл мокет, или балатум. Ако вали, от прозорците тече  Rolling Eyes
Цените са символични, но за деца определено не става. То дори и за възрастни не ставало  Rolling Eyes
В стаите няма телевизори, имало един за етажа, а някъде е един за целия санаториум.
 Всичко е неподдържано и занемарено. В стаите и коридорите е много мръсно, изобщо не се чисти. Храната не е добра. Порциите са като за деца. Персонала като че ли насила го караш да работи. Процедури ако може да не правиш ,ще ги улесниш. Да не говорим за дневен бар, кафе-сладкарница, магазин или закрит басейн. Това е само реклама. Няма откъде една минерална вода или кафе да си купиш.

А мърсотията е направо потесаваща. Тоалетните и баните нямат плочки, а са мазани с блажна боя, миризмата от тях е непоносима...
Чаршафите (съдрани)изобщо не ги сменят. А за храната какво - малко и отвратителна.
В столовата - същата мизерия и мърсотия. Обсужването просто е под всякаква критика!

Според мен тези санаториуми са не на доизживяване, ами направо на разпадане обречени ... безсмислено е да се опритвате дори да "почивате" там. А за болни хора изобщо не става. Положението е повече от зле!

Общи условия

Активация на акаунт