Споделете вашето мнение за преносимите кошари

  • 6 126
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceУдобни и практични особено за пътувания.

# 46
  • Мнения: 36 205
мнението ми е отлично, но ако това не е основното легло

# 47
  • Мнения: 1 298
Мнението ми е добро,но за временно ползване.

Не бих използвала такава за постоянно вкъщи.

# 48
  • BG
  • Мнения: 1 900
За пътуване може да се ползва,но не смятам ,че е удобна за вкъщи.Аз съм с дървена и съм си доволна.

# 49
  • Мнения: 594
Имаме преносима кошара, но я ползваме когато пътуваме някъде, или пък за игра... Много е лека, компактна и удобна. Но въпреки това и двете ми дечица си спяха (мъника все още спи) в дървена кошарка...

# 50
  • Мнения: 1 372
мнението ми е отлично, но ако това не е основното легло

# 51
  • Мнения: 1 629
Удобни са. Аз бях решила да си купуваме такава, обаче се отказах. И аз незнам защо! Но в една позната въпросната кошарка стои в кухнята и бебка си играе там, спи си, а отделно си има легло в стаята им!

# 52
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
имам, стои си нова новеничка. както и детското легло. малката спи при нас и това е положението! Rolling Eyes

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мнението ми е перфектно,малката все още спи в нея,
а и скоро не мисля да купувам друго легло. Peace

# 54
  • Мнения: 51
И ние сме за сега с такава, но при закупуването ни предупредиха да я ползваме докато бебето започне да се изправя. После имало опасност от събаряне на кошарката. Но като ви чета мненията явно това не е такъв проблем. Иначе за сега съм много доволна. Само сменихме матрака.

# 55
  • Мнения: 4 753
Вкъщи спи в дървено легло, а преносима кошара има при родителите ми, където спи понякога... Удобна е за пренасяне, но нямам дълготрайни наблюдения...

# 56
  • Мнения: 3 034
кошара ползвам за игра в нея и то рядко. кошарите, които съм разглеждала тук имат ограничение за килограмите, ако детето спи в нея, така че бебе над 3-4 месеца не би било редно да ги ползва за спане. за спане синът ми си има обширно дървено легло  Peace

# 57
  • Мнения: 4 078
Ние си бяхме харесали дървено легло на ДИБО. Но малко преди да родя нямаше в наличност, а после, поради лошата зима или лошо планиране, така и не дойде. Така изведнъж се оказах с бебе без легло и решихме да вземем преносимо. Сега още го ползва като е на долното ниво.

# 58
  • София
  • Мнения: 263
Вие с какви колички сте и бихте ли ми ги препоръчали? Аз сега ги разглеждам и съм се спряла на Bertoni, Chipolino, Giordani


Разбира се и по-скъпичкте ми харесват, но не ми се дават още 100 лв.
 

# 59
  • Мнения: 342
Със съпруга ми избрахме такава кошарка - на BERTONI и не съжалявам, въпреки че на тази цена може да се намери и дървена, но ние икахме точно тази. Може би вече си направила извод от горните мнения (не съм проследила темата), но аз ще изтъкна причините, поради които съм много доволна  Wink
1. Има две нива - когато родиш има вероятност да те боли кръста - когато бебето е по-нагоре не ти се налага да се напрягаш допълнително при навеждането. В момента бебка спи все още на горното ниво, така че от долу ползвам кошарата и като пребирам някои по-обемни неща;
2. Има повивалник, който също много улеснява и майката, а също и не се натрупват излишни мебели;
3. За по-голямо бебе не е нужен обиколник;
4. Когато вече порасне ще може да си играе в нея;
5. Някои части могат да се изпират;
6. За мен тя е и по-безопасна.

Общи условия

Активация на акаунт