Бременните графики на нашите бремелинки

  • 325 389
  • 348
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Графиката не е поставена правилно

# 346
  • Мнения: 437
Гледах доста графики, затова качвам и моята(вче съм в края на 4месец).
Графиката е много странна, поддържах много ниска температура. Мерена е анално сутрин до към 8:00 часа с цифров термометър. Имах и т. н. имплантационен спад на температурата. Няколко месеца не ставаше и този път използвахме Преферт гел(само 1 тубичка, която използвах 2 пъти, че ми беш някак много мазна).
Ден преди очакваната М -CHG 30. Уринарните показаха бледа черта едва на 4 ден от закъснението. На 14 дневно закъснение видвахме сак без ембрион и жълто тяло с предположение за кухо яйце. 7 дни по късно видяхме и чухме сърце и ми казаха късна овулация. Сега пък на ФМ ми изместиха 1 седмица напред термина, защото бебчо отговаря на по голяма седмица. Очакваме второ момченце. С първото имах зверско гадене до 6м., а сега нямам никакви неразположения и дори забравям, че съм бременна.

# 347
  • Мнения: 37
Здравей, цикъла ми закъснява вече 20 дена, мерих си Т беше 36.93, дали има бременност

# 348
  • Мнения: 84
Пускам и моята макар и без температура, надявам се да е полезна на чакащите и чудещите се, както вашите баха полезни за мен.  Heart Eyes

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1


Никито, първо- честито! Не се отваря графиката, на края трябва да завършва с твоя ник, а не с 1. Пробвай пак   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт