MY TOYS - В света на играчките - 2 !

  • 25 017
  • 502
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 533
А в коя графа се въвежда кода за намаление на доставката за нов акаунт, че нещо гледам, пък не виждам?

# 421
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Момичета , много искам да купя играта '' не се сърди човече '' или нещо подобно .  Rolling Eyes
Попадали ли сте в сайта на нещо такова ?

Ето тук,нарича се Mensch ärgere Dich nicht : http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … 4rgere+Dich+nicht
но мисля,че и в този комплект я има ,и става по-изгодно  Wink : http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1690192

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 20:10 от marianik

# 422
  • гр. софия
  • Мнения: 190
 А нещо за из път - в колата или в здрава кутия, но не лего, а нещо образователно и здраво с не много малки частици. Да става за 3 годишно дете.  newsm78

# 423
  • Мнения: 2 122
момичета, като си засичах сумите се оказва, че възстановената е по-малка от реално трансферираната и така като смятам е заради тези такси на пощенска банка за ревалутизация /картата ми е левова, а плащам в евро/, та смятате ли че е удачно да пиша на майтойс да ми възстановят и тази такса, все пак грешката е от тяхна страна, а разликата е над 30 лева на тази сума  Tired
Според мен проблемът не е в MyToys вече. Най-вероятно твоята банка е таксувала възстановената сума като входящ валутен превод, в/у който се удържа такса при получателя.  Thinking Имаш ли подробно извлечение от сметката си или съдиш само по наличните салда? Работата ми беше свързана с валутни преводи от страната на клиент и съм имала такива ситуации. Но нека и някоя мама, работеща в банка да каже.  Peace

e, в крайна сметка не е моя или на банката вината, че счетоводството на майтойс не били уведомени, че не съм си получила поръчката и са ми изтеглили пари за неизпълнена доставка нали Rolling Eyes
не съм съгласна, че трябва аз да плащам тези такси  Tired

# 424
  • Мнения: 678
Момичета , много искам да купя играта '' не се сърди човече '' или нещо подобно .  Rolling Eyes
Попадали ли сте в сайта на нещо такова ?

Ето тук,нарича се Mensch ärgere Dich nicht : http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … 4rgere+Dich+nicht
но мисля,че и в този комплект я има ,и става по-изгодно  Wink : http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1690192
marianik  Hug
  bouquet

# 425
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
mts69, виж тук (не можах да огледам подробно,че малката ще ми изтръгне клавиатурата ) http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … amp;key=unterwegs

# 426
  • Мнения: 4 429
Татяна ,благодаря ти много.Първите две са по-момчешки,тя сега е на бебешка вълна и конструкторска...Исках много слона обаче го няма.Кучето и играта за шиене са супер обаче са от амазон  Sad
може би ще взема торта да храни куклите и Лего Дупло..
или тия сладки
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1004631

# 427
  • Мнения: 678
момичета, като си засичах сумите се оказва, че възстановената е по-малка от реално трансферираната и така като смятам е заради тези такси на пощенска банка за ревалутизация /картата ми е левова, а плащам в евро/, та смятате ли че е удачно да пиша на майтойс да ми възстановят и тази такса, все пак грешката е от тяхна страна, а разликата е над 30 лева на тази сума  Tired
Според мен проблемът не е в MyToys вече. Най-вероятно твоята банка е таксувала възстановената сума като входящ валутен превод, в/у който се удържа такса при получателя.  Thinking Имаш ли подробно извлечение от сметката си или съдиш само по наличните салда? Работата ми беше свързана с валутни преводи от страната на клиент и съм имала такива ситуации. Но нека и някоя мама, работеща в банка да каже.  Peace

e, в крайна сметка не е моя или на банката вината, че счетоводството на майтойс не били уведомени, че не съм си получила поръчката и са ми изтеглили пари за неизпълнена доставка нали Rolling Eyes
не съм съгласна, че трябва аз да плащам тези такси  Tired

мини , колко момичета бяхме включени в провалената поръчка ?
не може така ти да плащаш тези 30 лв и отгоре Peace
Ще платим по 3-4 лв и готово .
Според мен германците няма да ни ги върнат до стотинка , все пак те ни дадоха 15 Евро Бонус в наш ущърб и с това се оправдават. ( за това и счетоводството не е сметнало за необходимо да поеме разходите по превода )  Rolling Eyes

# 428
  • Мнения: 4 429
мини пиши им ,а ако не поемат те сумата ние ще си я поделим,но вината наистина  е тяхна.Останахме без играчките ,когато ни трябваха,отгоре на всичко половината са изчерпани...

# 429
  • Мнения: 721
Здравейте, вчера поръчах 4 неща, само едно от нещата е налично и са го пратили. Не разбрах точно обаче какво става с останалата поръчка - дали може някой да помогне с немския  Praynig Praynig Praynig
Folgende Artikel werden wir in Kürze an Sie versenden:
1
2
3
Wenn Sie Ihre Lieferung per Nachnahme erhalten, bitten wir Sie, sich vom Zusteller eine Quittung über den gezahlten Nachnahmebetrag ausstellen zu lassen.

благодаря предварително, ако някой се отзове...

# 430
  • Мнения: 482
мини , колко момичета бяхме включени в провалената поръчка ?
не може така ти да плащаш тези 30 лв и отгоре Peace
Ще платим по 3-4 лв и готово .
Според мен германците няма да ни ги върнат до стотинка , все пак те ни дадоха 15 Евро Бонус в наш ущърб и с това се оправдават. ( за това и счетоводството не е сметнало за необходимо да поеме разходите по превода )  Rolling Eyes

 Peace

И моите се изчерпват един след друг, днес се изпари и последната ми надежда да получим килимчето. Вече не знам с какво може да го сменя.

# 431
  • Мнения: 678
Здравейте, вчера поръчах 4 неща, само едно от нещата е налично и са го пратили. Не разбрах точно обаче какво става с останалата поръчка - дали може някой да помогне с немския  Praynig Praynig Praynig
Folgende Artikel werden wir in Kürze an Sie versenden:
1
2
3
Wenn Sie Ihre Lieferung per Nachnahme erhalten, bitten wir Sie, sich vom Zusteller eine Quittung über den gezahlten Nachnahmebetrag ausstellen zu lassen.

благодаря предварително, ако някой се отзове...
Пишат , че скоро ще ти изпратят следните Артикули :
1,2,3
Щом получиш доставката с наложен платеж те молят от доставчика да попълниш разписка за платена сума.
Интересно - те уж за БГ не доставят чрез наложен платеж  Shocked

# 432
  • Мнения: 721
Поли, благодаря ти bouquet

Ами аз платих с карта, как така с наложен платеж newsm78 Предполаам, че по телефона ако се обадя ще можем да се разберем на английски

# 433
  • Мнения: 678
Поли, благодаря ти bouquet

Ами аз платих с карта, как така с наложен платеж newsm78 Предполаам, че по телефона ако се обадя ще можем да се разберем на английски
и аз се чудя за този наложен платеж , но per Nachnahme - това означава .
Доставчика ще ти каже . Явно трябва да подпишеш разписка за сумата по доставката . / че си я платила /
Най - добре се обади .

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 23:39 от poli_

# 434
  • Мнения: 1 269
момичета,немците почиват ли?
не сьм получила потвьрдителен мейл,а и отметката в зелено я нямам,та за това питам.

Общи условия

Активация на акаунт