90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 441
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 710
Пак някои е 4ел между редовете.


Ти четеш между редовете.  Stop
Аз лично казах, че по всяка вероятност пиенето на урина има някакъв ефект, който
аз  мога да си го обясня ( ефекта) само ако концентрацията на соли в урината не влияят по някакъв свръхестествен начин върху пърхота и онкозаболяванията.
По всяка вероятност има плацебо-ефект ( пак си го мисля, не го твърдя), който ( ефект) е открит преди хиляди години.
Онкоболен от урина излекуван НЯМА. Разсейки , неразсейки, трябва да познава човек малко и динамиката на едно онкологично заболяване, за да твърди има или няма.
Баща ми , бог да го прости,  нямаше нито една индикация за разсейки, докато не го отвориха - кръвните му излследвания бяха като на атлет, а всичките скопии, които прави не показваха нищо. А сега обясни  това... факт от моя живот.

Така че, да, не е нужно никой никого да убеждава. Всеки има глава на раменете си , моята служи за мислене, а не за вярване. Аз не вярвам, защото не мога да си го обясня рационално, научно, логично, както там се казва.
Друг вярва, без да има нужда да мисли. Хората са различни. Аз просто не съм от тоя тип хора, нищо повече.

Не се газирай, верно, хубавото е, че майка ти е О.К, и ако от урина й става добре - да пие на воля!

# 226
  • Мнения: 191
Здравейте моми4ета, 4естита ви Новата Година. С пожелания за щастие и най-ве4е здраве.



Гери, Моя Кукла благодаря  за поздравленията  bouquet

Друго си е малко ваканция, децата ги заведохме на цирк (Медрано) много им хареса, опитахме се да намерим сняг наоколо, но не би, явно трябва да ходим поне до Абруцо.

# 227
  • Мнения: 3 425
Лени, сигурна съм,че всеки онкоболен човек би опитал от всичко....всъщност почти всеки  Rolling Eyes
 
Мамах3, Честит Празник и От мен със закъснение(макар че пак само май аз не съм разбрала какъв е той  ooooh! )


# 228
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
здравейте дами, след едно4асова пеШеходно_автобусна одисея успях да се добера до офиса  Twisted Evil
ниЩо не са из4истили тук, каквито и да ги приказва миланската синдакеса, положението е траги4но, като се има предвид, 4е снеговалежът беШе оповестен и о4акван  ooooh!

но, аз съм доволна де, за децата е страхотно, а пък и аз оби4ам сняг. само ме е яд, 4е не го направи преди няколко дни, за да му се порадваме вси4ки преди да се върнем на работа.

по въпроса за диетите, аз съм от невярваЩите на такива, особено когато са абсолЮтно небалансирани.
смятам, 4е е добре 4овек да има някакъв здравословен на4ин на живот, малко движение и нормално хранене. това, ако няма хормонални и подобни проблеми, е достатъ4но.
имам 3/4 кила за сваляне, но си признавам доброволно, 4е съм се размързелувала и ниЩо не правя, а похапвам добре  Embarassed Laughing

Що се отнася до уринотерапията, ами дядо ми навремето излекува камъни в бъбреците с такава, а аз 2 месеца преди сватбата полу4их някакъв ужасен обрив, който вси4ки бг специалисти сметнаха за алергия и изписаха всякакви кремове, които не помогнаха. е, из4истих се за 3 дни, мажейки първата сутреШна урина. гнуслив 4овек съм, ама бях толкова от4аяна, 4е пробвах и това. та незнам какво нау4но обяснение може да има (библи4ните такива въобЩе не ги взимам под внимание), но някакво действие явно оказва  newsm78

за у4енето на 4ужди езици съм на мнение, 4е ако 4овек у4и на мястото, в което се практикува езикът, може и по4ти без у4ебници и методи. ли4но италианския го нау4их с у4ебник за елементарните неЩа, а после с гледане на телевизия и много, много 4етене. не знам имената на глаголните времена, но ги използвам по_добре от голяма 4аст от самите италианци (скромна съм, знам  Twisted Evil).

извинявам се, 4е не цитирах мненията, които споделям, или не, ама бидейки сама в офиса, имам малко работа  Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 52
Що се отнася до уринотерапията, ами дядо ми навремето излекува камъни в бъбреците с такава, а аз 2 месеца преди сватбата полу4их някакъв ужасен обрив, който вси4ки бг специалисти сметнаха за алергия и изписаха всякакви кремове, които не помогнаха. е, из4истих се за 3 дни, мажейки първата сутреШна урина. гнуслив 4овек съм, ама бях толкова от4аяна, 4е пробвах и това. та незнам какво нау4но обяснение може да има (библи4ните такива въобЩе не ги взимам под внимание), но някакво действие явно оказва  newsm78


Да първата,а наи силната е преварена до 1/4 ,ама е като отрова силна,тя е за по сложни болести.

Аиде това е от мен за урината.. хехехе 

# 230
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
уж никой нямаШе да ходи по намаления, а като гледам каква пустоШ е тук  Thinking Mr. Green
Ще 4акам поне от4ет на покупките (може и без снимки  Twisted Evil)

# 231
  • Мнения: 5 710
няма и да отида. толкова ми писна тази зима, че последното което искам е да си купувам пуловерчета и якета!
искам бански, блузки, шапки за слънце и шнорхел:-)))

# 232
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен:)

Днес ходих по Салди в Иперкооп...намерих,каквото търсех горе долу....за дечко купих 2 памучни блузки от 3 евро:)От Овиессе = 2 блузи с 2 долнища анцунг общо 22,50(но от специалните цени,не от салди) Wink

Уж от 7 са Салдите, а тук в някои магазини още редят  Rolling Eyes , а и на детските неща видях режат цената,а лепят само една лепенка Сконто   Crazy , поглеждайки тайно цената беше 15.90,а на Сконто=то огромно 15  #2gunfire ,т.е. 0.90 намаление ....хитруват  #2gunfire

За мен нищо,тъй като якенце 50ти номер не намерих  Crazy

Наоколо съм ....да отдъхна малко,че уж за 3 магазина отидох и 3 часа не спрях  Crazy

# 233
  • Мнения: 764
 Joy Joy Joy
И аз ,и аз...
А тук пак вали като продънено...

# 234
  • Мнения: 1 100
Ха привет и от мен дами, следНовогодиШно Grinning

4естита Нова година скъпи дружки, да сте здрави и Щастливи Hug

Салдите аз мноого ги уважих. И за детенце (иана и упим) и за нас доста неЩа добри открих. Спирам засега, докат не ги смъкнат до минус 70% Wink

КъЩата ми се изпразни, всеки си тръгна..трябва да свикна...понякога доста ми писва да сме в 3 разли4ни държави Confused

ПОпро4итах ви тези дни, отгоре отгоре, последно "уринитерапията" прегледах Laughing ноу коммент Stop


до после,
писна миииии този дъжд и гадно време Close

# 235
  • Мнения: 402
И на мен ми писна #2gunfire #2gunfire
Така се улежах последните дни - само готвене,леко почистване и компютър...По цял ден на леглото..Станала съм на дроб Embarassed.И колкото повече мързелувам,толкова повече ме мързи....И по салдите не ходя,намирам си най-различни предлози,само и само да не изляза.Добре че от утре децата тръгват на училище,та ща не ща,ще се размърдам..

# 236
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
няма и да отида. толкова ми писна тази зима, че последното което искам е да си купувам пуловерчета и якета!
искам бански, блузки, шапки за слънце и шнорхел:-)))

аа, аз от 2/3 пуловер4ета не бих се отказала, но някой да ходи да ми ги купи  Rolling Eyes

освен това, искам да ти кажа, 4е има и много сладки блузки в салдо  Rolling Eyes

бих купила и някой 4ифт дънки, едно яке и неЩо спортно  newsm78
а, съЩо и 4анта  #Crazy
разбра ли се, 4е бих пазарувала?  Mr. Green

отлагам мислите за бански, 4е има време_нов сезон, нов пазар  Wink
освен ако не ти трябват допълнения в круиз_гардероба  Laughing



Салдите аз мноого ги уважих. И за детенце (иана и упим) и за нас доста неЩа добри открих. Спирам засега, докат не ги смъкнат до минус 70% Wink

ПОпро4итах ви тези дни, отгоре отгоре, последно "уринитерапията" прегледах Laughing ноу коммент Stop



 Laughing Laughing

# 237
  • Мнения: 5 710
Да, разбра се, че умираш да се пуснеш по салди, ако затворят магазина за публика и го отворят онли фор ю:-)))
То май при такива условия и аз бих се жертвала.
Но сега едно, че нямам пари ( ауу, как можах да го кажа във форума), друго, че нямам настроение, трето и най-важно, че само след месец почвам да пазарувам на едро и ще съм във вечни салди. А сега завиждайте  Mr. Green

# 238
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Да, разбра се, че умираш да се пуснеш по салди, ако затворят магазина за публика и го отворят онли фор ю:-)))
То май при такива условия и аз бих се жертвала.
Но сега едно, че нямам пари ( ауу, как можах да го кажа във форума), друго, че нямам настроение, трето и най-важно, че само след месец почвам да пазарувам на едро и ще съм във вечни салди. А сега завиждайте  Mr. Green

Брой ме и мене.  Peace
Казах ли ве4е " За много години "  Wink
от салдите исках да купя зимно дълго яке за Джулия ама не би. Минахме в понеделник 5ти през Кикко: бомба беШе паднала,вЕрвайте ми. Вярно,4е беШе на -50% ,но все пак. Shocked
От злоба купих едни много сладки ботуШлета за дребната и една жилет4ица. Моя мил съпруг ме израдва с комплект бельо на Иамамей,да не си помислите ЛаПерла неЩо  Twisted Evil и две паму4ни блузки.Той си купи един пуловер и с това приклЮ4ихме. Видях едни много симпати4ни ла4ени зелени балеринки в Багат само за 34 евра ама ми досвидяха неЩо. Ако имах финикиици в пове4е Щях да овърШея магазините. Twisted Evil

# 239
  • Мнения: 1 100
Пари за дрехи по време на салди аз винаги имам, тъй като през останалото време Не купувам по4ти ниЩо от сорта на облеко и обувки Laughing Не ме интересува актуална колекция, неактуална колекция, глупаво е да си взема неЩо на двойна цена, освен, ако цената така или ина4е не е прили4на Peace В първите два дена на намаленията детенце остава с баба си, а ние се посвеЩаваме на Шопинг. Като съм без дете, не ме бърка навалицата по магазините, а докато 4акам 20 мин. на опаШка си мисля за добрата сделка, която правя в момента и ми минава приятно времето Crazy

Общи условия

Активация на акаунт