С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака Новогодишно забавление

  • 10 807
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 30
Честит малък рожден ден на Хриси !!!  bouquet
rummi_pl , личи си че сте си изкарали страхотно !!! А тортите изглеждат супер! Heart Eyes Къде в Свищов правят такива красоти?

# 226
  • Мнения: 1 616
Челс, прилича ми на тортите на Нина, която има сладкарско ателие на ул. 3-ти март, срещу фрзьорския салон на Вамито. Не само красиви, но и много вкусни торти - аз винаги там поръчвам за Алекс, а и без повод си купувам по някоя малка тортичка или други хубавинки... Пък за талията си хич не мисля - важното е да ми е вкусно и сладко! Mr. Green
Радвам се, че свърши и тази седмица... Уж е петък, а ми се струпа бая работа, та висях в училище след часовете... Нищо, види му се краят!
Честито на патерица на всички рожденици! Hug

# 227
  • Мнения: 11 745
Тортите са от Нинка, както е предположила и Нимфетка  Peace
Страхотни са - винаги красиви и още по-вкусни, с една дума невероятни   bouquet  Ако ти се наложи и телефона и имам  Hug

# 228
  • Мнения: 11 745
Какво ще кажете за утре за кафенце с децата  Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 2 015
n_alex76, честита ви месечинка!Ама как бързо минаха тия три месеца newsm78!
dididi, малката ти е одрала кожата.Сега внимава с паданията от леглото Mr. Green.
rummi_pl, децата са прекрасни Hug.Нека и двете са ти живи и здрави, и много да слушкат мама Peace!
Наталия, как си?Оправяш ли се вече Heart Eyes?
Благовеста, от един познат чух, че в "Диванетата" е студено и се чудел къде да я води.Сега, не знам какво е студено според него и дали е така наистина newsm78.

Аз този месец само посрещам и изпращам гости.Сега една приятелка си е дошла в България.Гледам да се видя с нея, че си заминава вторник.Ставам, че колежката сега ще звънне за кафе.

# 230
  • Мнения: 11 745
Добро утро, ние през седмицата все се оспиваме и закъсняваме за градинката, но днес нали е събота всички са кукнали още в 7 часа  Mr. Green

Обличаме се и отиваме на Янтрата, дано дойде някой да се засечем  Flutter

# 231
  • Мнения: 30
Хайде на кафенце, има за всеки :



Днес тук има вятър и не става за разходки. Аз досега чистих newsm75newsm79, след малко ще се приспиваме. Нещо ни се очертава скучен ден.

# 232
  • Мнения: 23
Добро утро! Хайде едно яко парче за неделен отскок!
http://www.youtube.com/watch?v=ASk44VjZ2Ws&feature=related
Наталка, Яни как сте?
Целувки от нас и пожелания за прекрасен ден.

# 233
  • Мнения: 362
 PeaceЗдравейте!!! Минавам на бързо да се разпиша.Добре съм,но Явор е с много лоша хрема.Носа му е страшно заглъхнал,дави се в сополите си и ги кашля.Иначе е весел,яде,играе си,но трудно спи.Пръскам Нисита и Виброцил,давам му и Стодал.Утре сигурно ще посетим някой лекар.Боги гледам че си в темата ти какво дава на Рали за тази хрема дето я минахте и вие?

# 234
  • Мнения: 362
 Добро утро!!! Аз откривам седмицата Wink нека да е весела и спорна за всички Hug
   Снощи Явор заспа чак към 12 часа голяма бесуване неможем да го укротим и сега естествено още спи.Хубавато е че изобщо не се е будил да се дави ,да кашля ще ги видя как ще е като се събуди.Много се радвам че вече не е толкова студено,тази седмица я дават хубава и топла.А ние с тая хрема Confused
 Яни как си?Прегръщаме те HugДано вече си по добре.

# 235
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас!
Благодаря Натали, дано да е такава и най-вече да сме здрави и с по малко вируси около нас  че вече ми писна от боледуване и разкекване  #2gunfire
Вчера извеждах Пепи на разходка и му се отрази добре, само дето се прибрахме по рано от предвиденото, щото малкия палавник обикаля около едно дърво да се крие и накрая бум в калта   hahaha Днес се надявам разходката ни да трае по дълго

# 236
  • Мнения: 84
Здравейте и от нас. Аз си взех отпуска тази седмица, защото бабата я няма 2 дена и няма кой да гледа Рали, а където 2, там и 5 дена, поне да ги закръгля Simple Smile Времето ми се струва хубаво и след малко излизаме на разходка.
Натали, за хремата на Рали промивах нослето със Стеримар, а от какпките слагах Мукосептонекс. От докторката си знам, че са по-безобидни и леки.
Накрая обаче се отказах да и тикамм в носа капки, защото и с тях, и без тях все тая. Бавно си минава хремата и това е.
Хайде лек ден на всички!

# 237
  • Мнения: 883
Ние днес бяхме на разходка. Дона-Мария НЕ спа почти през цялото време и беше много радостна, гукаше и крещеше, хората се обръщаха и надничаха в количката, а тя само да я погледне някой и . Голяма атракция бяхме!

# 238
  • Мнения: 362
   Добро утрооо!!!! Coffee
     Диди хубава разходка сте си спретнали,хайде днес пак  Nature Sunny
 Явор още е с хрема,но сякаш се подобравя Thinking Аз съм с ново амплоа  Crazy Mr. Greenтази сутрин музата ме навести hahaha
  Яни драсни няколко реда затъжихме се за теб Hug
     Нещо май пак има затишие тук newsm78
 

# 239
  • Мнения: 362
 вижте ква тема малко да се посмеете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364940.0

Общи условия

Активация на акаунт