Интересно за памперсите!

  • 5 031
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
http://papa-bebe.com/kak_da_izberem_pampersi.html

На този линк има доста интересна информация за памперсите, до сега не съм се замисляла Thinking! Ако ви е интересно можете да я прочетете.

# 1
  • Мнения: 514
Браво!  bouquet  bouquetМерси!

# 2
  • София
  • Мнения: 23 107
Ако и не ме мързеше да прочета цялата статия...  Mr. Green  Blush

# 3
  • Мнения: 11 018
Интересно е Simple Smile Благодаря ти Hug

# 4
  • Мнения: 2 374
Тенк ю има интересни неща.

# 5
  • Мнения: 9 451
Има полезни съвети.Благодаря ти smile3525

# 6
# 7
  • Мнения: 3 316
полезно инфо   bouquet

# 8
  • Мнения: 6 274
Хм, интересно...

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Благодаря за информацията  bouquet

# 10
  • Мнения: 422
итересно инфо  bouquetблагодаря

# 11
  • Мнения: 354
Браво страхотни съвети има  Peace

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Прочетох и аз  Peace
Има полезни съвети  Hug

# 13
  • Мнения: 544
Благодаря!   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 250
Това е сайта на едно магазинче за бебешки работи в Стара Загора,от което всички са много доволни!  bouquet И аз разбира се!

# 15
  • Мнения: 8 242
Синът ми е изгледан точно с такива памперси - в прозрачни опаковки втора употреба, пакетирани в България.. Взимала съм 1, 2 и 3то качество.
НИКОГА не се е подсичал.. дори зачервявал..
Не са пропускали и съм изключително довлна Simple Smile .. за цената - 3 пъти са по-евтини от прехвалените Памперс, Хъгис и Либеро..

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Има интересни съвети Hug
Благодаря  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
И аз я прегледах.Благодаря за линка към статията. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 335
Има интересни неща  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Полезно инфо, благодаря  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 139
Благодаря за информацията Peace

# 21
  • Мнения: 409
Аз имам приятелка ,която работи в такава фирма за пакетиране на памперси в Пловдив.Като ми разказваше кви са ... Sick бракувани ,имат 1/2/3 качество...мръсни.Тя се се чуди кой ли ги купува newsm78.

# 22
  • Мнения: 8 242
Аз имам приятелка ,която работи в такава фирма за пакетиране на памперси в Пловдив.Като ми разказваше кви са ... Sick бракувани ,имат 1/2/3 качество...мръсни.Тя се се чуди кой ли ги купува newsm78.
Ами аз точно от Пловдив ги купувах Simple Smile
Не е имало нито един мръсен.. И както казах не са причинили никакви проблеми с кожата на сина ми .. Попиваха ми много по-добре от Памперс, от които пробвах само 2-3 бр. и се отказах изобщо да ги купувам..

# 23
  • Мнения: 194
Много интересна и полезна статия.Мерси за инфото Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 137
Много полезен сайт  Peace
Благодарности  Hug

# 25
  • Мнения: 59
Много интересна статия. Благодаря. newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 1 476
  bouquet
благодаря за споделената полезна информация  Hug

# 27
  • Мнения: 1 103
Интересно е Simple Smile Благодаря ти Hug
Браво на теб интересна информация .

# 28
  • Мнения: 250
Радвам се, че съм ви била полезна  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 349
и аз да ти благодаря  Peace

# 30
  • Мнения: 121
много интересна статия много благодаря

# 31
  • Мнения: 864
Благодаря   bouquet

# 32
  • Мнения: 493
Страхотна информация!
Благодаря.   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 448
Пък после точко броят бил в готварския.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 784
Пък после точко броят бил в готварския.  Mr. Green
  Joy Joy Joy Ааа, не, спокойно могат да се съревновават с Майките  Mr. Green.

По темата - дори не съм попадала на памперси в прозрачни опаковки, не бих и купила.
Купувам турски Памперс, в пъти по - качествени от предлаганите на бг пазар.

# 35
  • Мнения: 4 038

Ами така е, като се пусне такава тема какво да напише човек - от "Много интересно", през "Благодаря", до "Аз това си го знам"  Laughing


Да се оправят модераторите  Laughing  Laughing  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 674
Прочетох само първата половина.И все пак благодаря!  bouquet

# 37
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Много  интересна  информация.
Благодаря  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 512
Хм,ами аз памперси в прозрачни опаковки не съм виждала

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 529
Да, наистина е интересно и синтезирано!

# 40
  • Мнения: 27 524
...от прехвалените Памперс, Хъгис и Либеро..

Не са прехвалени, добри са си!  Peace Поне тези, които продават на Запад. Особено на Памперс - нямат грешка  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 605
благодаря за инфото  bouquet
в един новооткрит до нас магазин взеха да зареждат памперси различни размери, 10 броя в опаковка , цената е 2.80 някъде. Опаковката е прозрачна, а памперсите доста дебелички. Аз взех да му купувам за в яслата такива, купя един пакет и го оставя там, вместо да нося всеки ден по няколко броя. Вече няма да взимам от тях-отказах се Grinning

# 42
  • Мнения: 2 521
Благодаря  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 172
Веднъж майка ми беше купила едни в прозрачна опаковка (не им помня името),но не ми харесаха.Стояха едни такива твърди,хартиени с много малки лепенки и после като го сменях ,целия беше разпарчетосан и разместен.Но си ги изразходих де,добре че бяха малък пакет  Mr. Green Иначе преди ползвах Памперс после Хъгис,но ги развалиха много и вече не ми вършеха добра работа,много пропускаха.И тогава взех Еви бейби,които са на сравнително ниска цена предвид бройката в пакет и не е прозрачна.Е,няма такива памперси.От 00:00 през нощта до 10:30 сутринта не е изпуснал и капка,независимо,че тежи 100 кила  Crazy Оттогава ползвам само тях,събират по много  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 334
В този сайт има много полезна информация  Hug

# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Интересна и полезна информация. Peace

# 46
  • Мнения: 1 219
има досте полезно инфо PeaceБлагодаря ти  bouquet

# 47
  • Мнения: 276
  bouquet Браво за линка.То не че аз купувам в прозрачни опаковки де ама за всеки случай да знам.

# 48
  • Мнения: 317
Наистина полезно, благодаря!

# 49
  • Мнения: 212
Сайта си го бива. Преди време бях попаднала на него. Има доста полезна информация!  Party

# 50
  • Мнения: 559
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията  ooooh!
Някой ползвал ли е Elkos baby?

# 51
  • Мнения: 161
Знам каква е историята на тези памперси. Водят ги български, но са си бракувани от другите страни. БНД работеше в една фирма, която ги внася и пакетира. Наистина цената е несравнимо ниска, но качеството и начина на съхранение и извозване е отвратителен. Вносът на тези памперси трябва да бъде забранен, но май няма да стане, защото много бедни семейства не могат да си позволят Памперс, Молфикс и т.н. и съответно купуват от тези.... Лошото е, че не е само с памперсите така...мокрите кърпи/евтините по 1 лев и 1,50лв./ са на същия хал.... изсъхнали пакети с кърпи се внасят, отварят се, доливат се с вода и после се разпродават в магазините за лев... Дори фирми като ПАМПЕРС внасят тук некачествената си стока, а ние я купуваме на същата/понякога и по-скъпа цена/ от другите страни и то при положение, че при нас е внесено второ качество... #2gunfire

# 52
  • Мнения: 79
Благодаря интересно е

# 53
  • Мнения: 1 372
Интересна статия. Аз също не съм съгласна и с купуването на памперси "на бройка". Могат да бъдат също толкова замърсени и опасни колкото и тези, които са второ качество.

# 54
  • Мнения: 581
преди 4.6 години ползвах само марката  Памперс, други модели не съм ползвала и бях много доволна. Купувах си големите пакети от бебешките магазини и не съм имала проблеми с тях. Но сега разбрах че тази марка нещо са я прецакали. Слагали някакви масла на памперса уж да му е по- добре на бебето , но бебета нещо се обривали от тях. Та се питам вярно ли е това?
 Струва ми се много тъпо памперса да се ароматизира за да не мирише ако бебето се наака #Crazy

# 55
  • Мнения: 1 428
Имамама и аз до преди 2-3 месеца купувах само "Памперс" ,но дъщеря ми нещо взе да се обрива.Сега ползваме "Либеро" и съм много доволна.Не са ароматизирани  Peace

# 56
  • Мнения: 6 713
Мерси за статията!  bouquet

# 57
  • Мнения: 31 301
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията 
Никаква тъпотия не е, а истина.
Прекрасна статия и полезна.

# 58
  • Мнения: 161
"Приучаването към гърне трябва да започне най-рано след 18-ия, защото преди тази възраст отделителната система не е готова. "
Егати тъпотията 
Никаква тъпотия не е, а истина.
Прекрасна статия и полезна.
.... и написана с цел да не приучаваш детето на гърне поне до 18-ия месец, само и само да си купуваш памперси... Mr. Green   Money

# 59
  • Мнения: 1 558
И аз съм против продажбата на памперси на бройка,а също и ароматизирането им.То детето като го напълни пак си мирише.Уж трябва да успокояват кожата на дупето,но май в повечето случаи имат обратния ефект Confused

# 60
  • Мнения: 826
 smile3525 Благодаря - този сайт е не само интересен, ами направо полезен, за такива като мен, дето понятие си нямат какво е това памперс и как ще го ползват точно след 3-4 месеца Blush

# 61
  • Мнения: 1 725
Благодаря, намерих и аз нещо ново за себе си!

# 62
  • Мнения: 512
Доста полезна информация, жалко че я намирам след като вече децата ми са големи за памперси!  Peace

# 63
  • Мнения: 1 354
Благодаря ти,доста полезна статия smile3525

# 64
  • Мнения: 312
благодаря за интересната статия newsm10

# 65
  • Мнения: 242
БЛАГОДАРЯ! Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 5 079
Полезно, благодаря ти!  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 241
Благодаря за статията. Чака ме второ бебче скоро, да видим дали ще сменям марката памперси.

# 68
  • Мнения: 660
Ей хиляда човека благодариха за статията,не е лошо,ама 3 страници само спам да трупат мнения ли що ли... Twisted Evil
Иначе по темата,купувала съм такива памперси с прозрачна опаковка и пише ,че са Чико,бяха много чисти и подредени добре,никъде не съм забелязвала зацапвания.Нито се е обривал от тях,никакво проблеми.Иначе ползваме на Молфикс...

# 69
  • София
  • Мнения: 17 592
ПОлезен сайт...

# 70
  • Мнения: 681
Благодаря   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 910
ИНтересно дали от сайта са платили за ползването на снимки, които стоят  с © All rights reserved на едни други сайтове.

# 72
  • Мнения: 212
Интересно  -   Joy Party Joy

# 73
  • Мнения: 1 629
интересно ми беше  Sunglasses

# 74
  • Мнения: 2 013
Доста полезен линк,сега ще гледам повече какво пупувам   bouquet

# 75
  • Мнения: 346
Жалко че чак сега попадам на тази статия.Скоро се опарих с гръцки памперси пакетирани тук-Рая.Не бяха издаржливи и бебка се подсече.Иначе си използваме Pampers и сме си доволни.

Общи условия

Активация на акаунт