LaRedoute - кодове - 19

  • 52 051
  • 671
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 209
Благодая на всички за кода 31372,с една калъвка ми даде БД и вече пуснах поръчка,действа ми и на другия акаунт и сега ще пробвам и с нещо друго от so home,ако открия нещо интересно ще пиша.

# 526
  • Мнения: 207
А и да попитам още нещо: тъй като повечето мами вече имат тези чанти, бихте ли ми казали дали тежат много и ако има някъде снимка (че изчетох предишните странички, но не намерих, може и да съм пропуснала...). Благодаря предварително.   bouquet
Ето реална снимка на чантите. Тежат около 1.600кг

# 527
  • Мнения: 498
melfin, никак не изглеждат зле тез чантички. С кой код викаш бяха да направя една поръчка набързо  Embarassed  Mr. Green

# 528
  • Мнения: 930
Здравейте,днес получих пакет на ПОЩА от 06.01.2009г.  Very Happy
С подарък куфара на колелца,с код 23574, ако някой иска снимки - довечера ще дам.


какво става със снимката ти newsm78
аз я чакам Hug

# 529
  • Мнения: 207
melfin, никак не изглеждат зле тез чантички. С кой код викаш бяха да направя една поръчка набързо  Embarassed  Mr. Green
23132, 22578, 22624 - и трите работят  Peace

# 530
  • Мнения: 14 515
има в старата тема за ларедут пуснати линкове с новите каталози, ако гласуваш за 10 продукта обещават да изпратят код за намаление 15 евро от 30 евро покупки от новата колекция.

на някого да са пратили? щото аз два пъти го правих още нямам код

# 531
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
31402 и 31399 ми дават подаръка без да имам калъфка както и със една, но не махат доставката
Добави още една калъфка и ще имаш и БД и подарък  Peace
Да де, но ако чинийките натежават то пак ще си стане някъде към 5-6 евро. Аз пуснах сега с една калъфка. Липсва ми COLIS

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
има в старата тема за ларедут пуснати линкове с новите каталози, ако гласуваш за 10 продукта обещават да изпратят код за намаление 15 евро от 30 евро покупки от новата колекция.

на някого да са пратили? щото аз два пъти го правих още нямам код

нещо не ги намирам тези каталози, сещаш ли се ориентировъчно за страница?

# 533
# 534
  • Мнения: 491
има в старата тема за ларедут пуснати линкове с новите каталози, ако гласуваш за 10 продукта обещават да изпратят код за намаление 15 евро от 30 евро покупки от новата колекция.

на някого да са пратили? щото аз два пъти го правих още нямам код

И аз два пъти попълвах, ама нъц- ни код, ни дявол! Sad

# 535
  • Мнения: 0
momi4eta iskam da vi kaja 4e uspqh da napravq poru4kata s dvete vuprosni kalufki napraveni po 1 vsqka i s koito i ot dvata koda i drugo znam 4e ne e mqstoto tuk no na men mi dade sled 3 opita da si platq s visata electron ot obb i imam ve4e 2 poru4ki tui 4e ne se pritesnqvaite Simple Smile dano da sum vi bila ot pomo6t

# 536
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета 61425 ми даде току що БД с бебешката олекотена завивка за 5,80- http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8499586& … ue&ksource=-1 ,в общи линии завивката идва като подарък,на който му е омръзнало от чанти Peace

# 537
  • Мнения: 438
незнам аз ли съм супер куц кон и немога да уцеля ни един работещ код или не съм спазил някое условие .
гледам сайта на Финти май беше с кодове за намаления . е даже безплатна доставка немога да докарам .
3 от продуктите са Есен-ЗИма , другият е S за спортната колекция който махнах в последствие за мога да ползвам някой от посочените кодове
пуснах код 15245 (амаление 22 евро при поръчки над 60 евро, 44 евро при поръчки над 120 евро, 75 евро при поръчки над 200 евро от колекция есен-зима 2008-2009 (валиден до 31 март 2009) прие кода но нямаше отразено в цената никаква разлика .
после пробвах с 15326 пак за същият тип намаление и няма никой вкъщи
цената си седи непроменена кода ми е приет . не виждам никъде да пише че кода не е за тази оферта нито някакви други артефакти .

# 538
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета 61425 ми даде току що БД с бебешката олекотена завивка за 5,80- http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8499586& … ue&ksource=-1 ,в общи линии завивката идва като подарък,на който му е омръзнало от чанти Peace


Завивката е много малка,според мен е подходяща за новородено.
по-добре от по-големите си поръчай,поне ще вледзе в употреба. Peace


И аз още си чакам кодовете от каталозите..... Laughing

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Някой знае ли тези сиви десертни чинийки колко тежат всъшност,съмнявам се  newsm78 ама да попитам и в тази връзка и аз да благодаря на Краси   bouquet
Някое момиче беше споменало че може да са като онези червено и черно,ама те ли пък колко тежат..... Hug
Момичета 61425 ми даде току що БД с бебешката олекотена завивка за 5,80- http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8499586& … ue&ksource=-1 ,в общи линии завивката идва като подарък,на който му е омръзнало от чанти Peace


Завивката е много малка,според мен е подходяща за новородено.
по-добре от по-големите си поръчай,поне ще вледзе в употреба. Peace
Мъничка е наистина,но на моя син му е идеална,по големите олекотени които имаме са му явно тежки и огромни,та се замислям дали да не поръчам още една

Общи условия

Активация на акаунт