Дядо Мраз чука на вратата, Монтанчето търси подарък под елхата

  • 13 772
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Честита Нова Година и от мен,както и нова темичка.

# 16
  • Мнения: 406
Стеле ,прибави на първа страница и снимките от последната среща   bouquet

# 17
  • Мнения: 11
Привет на всички   wavey wavey wavey
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!  smile3525 smile3525 smile3525 baloni БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ В УТРОТО НА НОВАТА ГОДИНА,С БЛЯСЪКА НА ИДВАщИТЕ ДНИ,НЕКА РАДОСТТА НЕ ВИ ОТМИНЕ, С щАСТИЕ ДА ВИ ДАРИ! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Мами вече може да видите и моята малка принцеса Wink http://www.album.bg/meri_84/?delete=10090144

# 18
  • Мнения: 3 317
Нана е голяма сладурана  Hug

# 19
  • Мнения: 406
Да, много е сладка   bouquet

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 1 012

mama na nana видях на снимките от кръщенето една позната Емилия тя роди няколко дни преди мен. Как са с юнака ако знаеш.

# 21
  • Мнения: 3 317

mama na nana видях на снимките от кръщенето една позната Емилия тя роди няколко дни преди мен. Как са с юнака ако знаеш.
   

преподаваше ми по биология в ПГСАГ  Laughing

# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 180
Честита Нова година и от мен!!!
Момичета,помагайте,ако можете-събираме си буквичките с магнитчета от Данонино-останаха ни само М,Ш и Ъ-ако може някой да ин помогне,ние ще му дадем друга буквичка...

# 23
  • Мнения: 3 317
svetlaem  в "На пазар" имаше такава тема за размяна на магнитчета от Данонино  Peace

# 24
  • у дома
  • Мнения: 7 180
Да,знам,но късно я видях,все пак от там се снабдих с други две липсващи буквички,но тези трите си ин останаха и това е...

# 25
  • Мнения: 245
Здравейте, как са всички след празниците?

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 23:30 от iva51

# 26
  • Мнения: 43
Аз не мога да ти помогна,Светле,но утре ще питам Свилена,ако имат.
Здравейте, как са всички след празниците?
Аз съм много добре,не преядох,не препих,наспах се,екстра съм! Grinning
Сега слушам,че идва грип към края на месеца,дано ни пропусне.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 23:39 от К@ми

# 27
  • у дома
  • Мнения: 7 180
Ками,мерси много,една мама ми обеща М,така че ми остават Ш и Ъ само...
Този месец кога ще се взимат паричките от борсата?
Ками,Оги много си играе с магнитния конструктор Магнетино,супер е ,изобщо ен съжалявам че го поръчах...

# 28
  • Мнения: 274
Добро утро Hug
Светле,този месец парите ще ги дават от 20 на там,но до коя дата точно не си спомням Embarassed

# 29
  • Мнения: 11
Привет дами!  Hug  Hug  Hug
Как сте?

mama na nana видях на снимките от кръщенето една позната Емилия тя роди няколко дни преди мен. Как са с юнака ако знаеш.
Добре са.Малкия расте, но много го мъчат коликите  ooooh! милото и само плаче.  Cry  Cry  Cry
 bowuu много за комплиментите за малката  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт